2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bugün hep yattim ya niye böyle yapıo anlamıyorum. Zaten ne zor şartlarla sahip oldum.
Ahh ahhh aman aman kötü düşünme sakınn onları çıkar aklından. Çoğalırsa git hastaneye kesinlikle. Aklına kalıcağına,
Bendede kahverengi akıntı geliyo çok az kaç gündür doktora gidene kadar uyuyamadım cidden geceleri korktum. Oyuzden anlıyorum

Korkma kuzum ama önlem de alcaz Allah'a emanet sen o zaman gittiğinde kanama alanı felan bisr dedilermi iğne şifa olur inşallah geçer hemen

Kuzum kanama nasıl tam lekelenme gibi mi kırmızı mı ? Lekelenme gibiyse pek sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Geçmiş olsun Allah beterinden korusun sen içini ferah tut, birşey olmaz inşallah dinlen bol bol

Kırmızıydı normal kanama gibi. Geçende de aynısı olmuştu ama.o zaman ben kendimi yormustum. Şuan fitil yaptım yarım saat oldu azaldı. Ya fitil tıkadı ya da işe yaradı. Üstüne de Protestan Dex iğneyi yaptı hemen eşim. İnşallah gerek kalmaz hastaneye

Kuzum ve diğer kızlar bilgi olsun panik yapmayın yerleşme kanamasından sonra 6-8. Haftalar arası bir kanama daha olması normal sayılıyor. Adı devir teslim kanaması olarak geçiyor canım araştırabilirsin, büyük ihtimalle odur. Bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum sen içini ferah tut

E tamam şükür yine öyle bişe dir kimisinde leke kan gelio belki seninde öyle bişe dir doktor soler yine ama korkma bebein iyi kuzum
Teşekkür ederim Kızlar İnşallah öyledir.
O kadar çok emek verdim ki kavuşmak için.
Allah göstermesin insanın aklına neler geliyor.
Evet bu önceki gibi stresli ve kötü değilim az çok öğrendim bazı şeyleri. İnşallah fitil eriyince kanama biter

Evet canım bende okumuştum bu devir teslimi yolk gidio plesanta mi gelio öyle bişe di sanırım

Kızlar çok şükür iyiyiz evdeyiz. İlaçların faysadını gördüm. Bebeğim de çok iyi sabah ultrasonda gördüm kalp atışı 165 gayet güzel dinleniyoruz biraz dikkatli olmam lazım hepinize tşk ediyorum soranlardan dua edenlerden Allah razı olsun Allah kimseye bu duyguyu yaşatmasın kanama olunca bebeğim gitti sandım Bi an nasıl geçicek bu aylar bilmiyorum

Sukur iyisiniz ya gecicek inşallah kuzum benimde tüp bebek ben her hafta stresle gidiorum Allah korusun bebislerimiz i sağ salim kucağımıza alalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…