2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
En az birinin kız olması dileğiyle 🙏☺️

Yardımcın var mı? Düşünmek için daha erken ama 3 bebe ile evde de 2 tane destek şart🙈
En az ikisinin kız olması dileğiyle diyerek arttırıyorum🤣
Evet var yardımcım canım, annem de var. Ama bir yardımcı daha düşünebilirim çünkü küçük de bebek henüz, 4 bebe olacak😫

Ben hep umutsuz bakıyorum ki kötü bi sey olursa yıkılış düşüşüm feci olmasın diye 🤦🏻‍♀️

Canim karından olmaz mıymış ben de yarın 6+1 im gitsem mi diyordum da vajina hariç göremezse gitmeyim

Doktor haklı canim cok önemli inan ..

Hic oyle deme canım sağlık ocağından ocağına değişiyor bizim burada hepi topu bi kac test yapılıyor mesela , randevu bulursam devlette dr un insafına gore rica ediyorum bazısı gittiğin dr yapsın diyor bazısı bana bağlanacaksan yapayım diuor bazısı hiç sorun etmeden yapıyor insanlar türlü türlü işte.. bizim sağlık ocağı laboratuvar ile anlaşmalıymis hepi topu bi kaç test yapılıyor ve burası Ankara da bi sağlık merkezi tamamen şans yani 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
Ben hep umutsuz bakıyorum ki kötü bi sey olursa yıkılış düşüşüm feci olmasın diye 🤦🏻‍♀️

Canim karından olmaz mıymış ben de yarın 6+1 im gitsem mi diyordum da vajina hariç göremezse gitmeyim

Doktor haklı canim cok önemli inan ..

Hic oyle deme canım sağlık ocağından ocağına değişiyor bizim burada hepi topu bi kac test yapılıyor mesela , randevu bulursam devlette dr un insafına gore rica ediyorum bazısı gittiğin dr yapsın diyor bazısı bana bağlanacaksan yapayım diuor bazısı hiç sorun etmeden yapıyor insanlar türlü türlü işte.. bizim sağlık ocağı laboratuvar ile anlaşmalıymis hepi topu bi kaç test yapılıyor ve burası Ankara da bi sağlık merkezi tamamen şans yani 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
Ala ala çok ilginç canım hiç başıma gelmedi 2 kaybımda var onlarda da hep sağlık ocağında test yaptırdım. İzmir’deyim bende

Ben 2 sene önce falan baktırdım kan değerlerimi merak edip. D vitaminim düşük çıkmıştı hatta. İlden ile farkediyor belki de..
Daha önceden bakılıyormuş canım ama artık bakılmıyor dedi sağlık ocağındaki doktor devlet yapıyor mu bilmiyordum dedi bende özel laboratuvar da yaptırmıştım

Hahaha olabilir yanlız 3 üzlerin babası ne şanslı adam bir anda 3 cocuk babası olacak 😁🙈
Şanslı mı şanssız mı🤣Ay işte onun için bencillik yaptığımı düşünüyorum 🙈 bebeklerden biri erkek olsa en azından 2 kızı 1 oğlu olur ama benim gönlüm üç kızdan yana tabi halen🤣

Aman benim rahmim genişledi artık 🤣 senin bebişin de fotoğrafını bekliyoruz canikom teyzeleri olarak, kontrol ne zaman bir sonraki😍
Benim daha kalbinş yeni duydum minik biraz büyüsünde bidahakini artık diğer aya giderim 😍😍 3nden biri bari kız olur yaaaa 😀😀😀
Ben normalde de korkarım Ama bu iğneler den alıştım biraz tüp bebek ignelerinden🥰🥰
Ayyy maşallah tuttu yani😍😍😍

Şanslı mı şanssız mı🤣Ay işte onun için bencillik yaptığımı düşünüyorum 🙈 bebeklerden biri erkek olsa en azından 2 kızı 1 oğlu olur ama benim gönlüm üç kızdan yana tabi halen🤣
Adama bence seneler sonranın mükafatı hem seninleee beraber hem senden 3 çocuk ohh daha ne olsun😀😀😀😍

8 hafta girerken 2. Kanamayı yaşadım. 5. Haftaya göre az. Ve bugün full yattim aslında. Protestan Fitil ve Protestan Dex iğneyi vurdum hemen. Kanama devam ederse Proluton vurulmaya gideceğim eğer artarsa da Zeynep Kamil',e 😔
Dikkat et canım yorma kendini yat, eğer için rahat etmesse githastaneye..🥺 bu bebişlerdr rahat rahat büyümüyo hep korkutuyo bizi

8 hafta girerken 2. Kanamayı yaşadım. 5. Haftaya göre az. Ve bugün full yattim aslında. Protestan Fitil ve Protestan Dex iğneyi vurdum hemen. Kanama devam ederse Proluton vurulmaya gideceğim eğer artarsa da Zeynep Kamil',e 😔
Çok geçmiş olsun. Kanama alanı var mıydı? Bence bir gidip görün aslında iyi olur. Kanama azsa belki küçük bir alandır. Bide bazen kese alt tarafa tutununca oluyor.

X