2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ay hadi hayırlısıyla kucağına al inşallah 3. Bebeği geliyor topiğin

Kızımın doğumunda aynısı başima gelmişti. Çok yakın bir tanıdığımız aynı zamanda da prof.tu. Ne sorsak doğru düzgün cevap vermez, hatta ters ters konuşurdu. Doğuma çok az bir zaman kala anı bir kararla değiştirip hiç arastirmadan karşı odasındaki Dr a gittim. İyi ki de değistirmisim diyorum. Tanıdık ayağına daha fazla çekemedim kendisini. Sizin için de hayırlısı olsun

Hep söylerim. Devlette tanıdığın yoksa Allah düşürmesin gerçekten

Herkes bakıyor ama herkes. Hele ki cocuklar varsa cahil briinede benzemiyor ama falan diyorlar
Geçen arkadaşın oğlu böyle toplu bir ortamda peki nasıl çıkacak dedi Kalakaldık öyle

Sonra bir kaç dk geçti bebek gelince memişlerinden süt içecek değil mi dedi çocuk 4,5 yaşında bu arada ama çok utandım Allah’tan ortamda erkek yoktu

Ohh şükürler olsun

Aah haziran girdi başladık gerçekten, sağlıkla gelecek inşallah. Sen nasılsın peki? Sağlığın keyfin iyiyse sorun yok

Ah bu miniş çok sabırsız çıkmış annesi. Sağ salim kavuşun inşallah. Hayırlı olsun şimdiden grubumuzun yeni bebişi Bizi haberdar edersen çok sevinirim.

Aman Allahım bebek geliyor sağlıkla gelsin minik kuş siz de harika bir dogum süreci geçirin ve ballandıra ballandıra bize anlatın

Ooh çok şükür artık keyifle hazırlıkları tamamla, tadını çıkar

Biz millet olarak profesyonel olmayı beceremiyoruz ondan oluyor bunlar. Hangi meslek dalı ya da sektör olduğunun bir önemi yok tanıdık olunca iyi yada kötü tüm muameleleri yapabileceğimizi sanıyoruz. Eminim o doktor o gün başka bir hastaya bu muameleyi yapamazdı ama tanıdık olunca her türlü tavrı gosterebilecegini düşünüyor insanlar...

Canim 15 gun sonra 2 yaşayacak kv israrci bu konuda ben ilgilenmiyorum daha zamani var cunku dogumdan 6 ay sonra uzerine düşeyim diyorum bende

Ya bence yorgunlukta tetikliyor, yorgun muydun? Ben dün gece çok kötüydüm mesela, gitsem kesin sancı çıkardı sabah uyandığımda bir tık daha iyiydim.

Gelmiş geçmiş olsun sanada
Tesekkur ederim canım

Hic bisey yapmiyorum kizimla ilgileniyorum sadece buyuk temizligim yapilcak ondan sonra baslarim hareketlenmeye

Sanki bedava bakar gibi tavırları vardı. Çekemedim valla. Babamın oğlu da olsa herkes hak ettiği yere

Canim 15 gun sonra 2 yaşayacak kv israrci bu konuda ben ilgilenmiyorum daha zamani var cunku dogumdan 6 ay sonra uzerine düşeyim diyorum bende
Canim fikrimi sorarsan bir sansini dene eğer hevesliyse devam et yok daha idrak edemiyorsa bekle derim oğlumun öğrenmesi üç yaşını buldu geçen yaz denedim soylemedi bıraktım sonra Eylül ayında kendiliğinden öğrendi

Ay canım çok şaşırdım sağlıkla kucağına al inş dualarım sizinle

Sanki bedava bakar gibi tavırları vardı. Çekemedim valla. Babamın oğlu da olsa herkes hak ettiği yere
Ya ne bileyim bu kadar yakın olmasak evime gelip gitmiş beraber yiyip içmiş olmsak bu kadar zoruma gitmezdi
Hatta söyle benim hastaneden diğer dr.la da aram çok iyiydi ona gitmek istiyordum aslında sonra dedim hadi oğlumun dr.u da o hem çok çalışıyor hep Hastanede nazım geçer iki kardeşin Dr u aynı olsun su haftada beni sinir küpü yaptı

Ayy çok şükür coookkk sevindim canım aynı benim bebek gibi benimki de 2 hafta önde endokrin ve diyetisyene gidiyorum olsun çok çok dikkat ederiz sağlıkla gelsinler bebelerimiz inşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…