2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Merhaba canım gözün aydın..darısı bana olsun..bebek mi 6+⁴ yoksa adete ğöremi..bende cuma günü kalp atışına gideceğim 6+3 de inşaallah bebeklerimin kalp atışını duyarımbide karından mı duyuldu

Hamileyken oturarak duş almamalıyız su çok soğuk veya çok sıcak olmamalı. Ayrıca doktorum kesinlikle vajinana sert davranma hırpalayarak temizleme dedi. Sonra ne oluyor biliyor musun vajinanın ph dengesi bozuluyor ve kendisi kanamaya sebep oluyor bu sefer de bebek düşüyor mu diye stresten strese giriyor insan. Vajinanı lütfen rahat bırak bunu bebeğin için yap. Duş jeli kullanırken yüzeysel geçiyorum üstünden sonra da su tutuyorum. İlk hamileliğimde kanamam çok olduğu için artık daha dikkatliyim

Canım bana da oyle diyorlar ama malesef ben de rahat edemiyorum ama şöyle ki hafta 7 gün ben örneğin haftada 3 duşa giriyorsam 2 duş da sadece su tutuyorum 1 duş da köpürtüp yıkıyorum diğer türlü içime sinmiyor çok pis hissediyorum kir yağ katman katman oluyor gibi geliyor psikolojik biliyorum ama içime böyle siniyor

Kızlar çok az bir açık kahve renginde bi akıntım oldu, ben yerleşme kanaması da yaşadım o daha koyuydu bundan. Hemen doktora falan gitmem gerekir mi. Akıntı da azdı.
Bi sorun olmaz diyolar canım bendede 2 gün önce olmuştu. Yarın doktora gidicem yinede sorucam belki ilac fln verir

Kızlar çok az bir açık kahve renginde bi akıntım oldu, ben yerleşme kanaması da yaşadım o daha koyuydu bundan. Hemen doktora falan gitmem gerekir mi. Akıntı da azdı.
Sıkıntı olmaz canım, kırmızı olmadığı sürece sorun yok:) dinlen bol bol

Kızlar benim aşırı gaz sancim var ve ağrimda. Dayanamadım yarın sabah gideceğim doktora. Benim gibi gaz sorunu yaşayan var mı?
Canım papatya çayı iç birazcık yürüyüş yap, hamile yogası falan da olur hareket iyi geliyor. Bide gaz sancısına özel masaj vardı sanırım internetten bulabilirsin. Bende de ishal durumu var doktor yüzünden kabız olmamı engellemek için menüyü ona göre hazırlatıyor. Düşük tehlikesi var malum kabızlık zorlar rahmi diye.

Vajinanın pehajını bozan hep kimyasal ürünler haftada 2,3 duş alıyorum.şimdilik sirke ve sabun kullanıyorum.Kanatacak kadar yıkayan var mı ki.?

Kızlar benim aşırı gaz sancim var ve ağrimda. Dayanamadım yarın sabah gideceğim doktora. Benim gibi gaz sorunu yaşayan var mı?
Sorma benim de öyle, çıkarınca rahatlıyorum ama onu da yapamıyorum kolay kolay afedersin ikinmam gerekiyor rahat çıkmıyor bu da beni zorluyor kasiklarima sancı giriyor ikininca

Kist olabilir mi? Başka doktora gitmeyi deneyin

Canım tekrar vereceğin zaman bir saat filan önceden bol su iç orta akım idrarı ver yani idrarın başını ve sonunu kaba yapma şöyle ki: idrarını tuvalete yapmaya başla yaparken kabı altına tut biraz bekle çek bu sırada idrarı yapmaya devam et idrarın ilk ve son kısmı kontaminasyona sebep oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…