2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ee neden çağırdı peki
Çağırmadı canım. Ben daha hiç doktora gitmedim. Evde gebelik testim pozitif çıkınca 3 defa gün aşırı bhcg baktirdim. Artış çok güzeldi, kanama-sancı da yoktu doktora gitmeye gerek duymadım. zaten birşey görmeyecektik. Perşembeye randevu aldım 6+3 olucam, keseyi ve bebeği görürüm allah'ın izniyle. Şansım varsa belki kalp de duyarım. Ama her şey yolunda görünürse kalp duymak icin vaginal usg yaptırmam, bi hafta sonra tekrar giderim.

Kızlar vaginal yıkama muhabbeti olmuş ama, vagina yıkanmaz yav. Kendi kendini temizler, ph i mikroplari öldürür. Ama yıkarsanız ph bozulacağı için o zaman mikrop kapar. Valla aklım almadı. Kalın barsaklarimizi yıkamaya çalışmak gibi bir şey. Ya da burun içini deterjanla yıkamak gibi. Vaginanizi rahat bırakın, olduğu gibi kabul edip sevin temiz o

Kızlar benim aşırı gaz sancim var ve ağrimda. Dayanamadım yarın sabah gideceğim doktora. Benim gibi gaz sorunu yaşayan var mı?
Beeen Hatta topicte gaz sancısını ilk dile getirende benim bayaaaa şey denedim geçmedi en son eylül öztürk'ün tanıttığı emziren annelerin bile kullanabileceği bir gaz ilacı buldum. Ondan sonra kesildi Yediğim şeylere halbuki dikkat ediyordum ama sanırım hormon değişiminden kaynaklanıyor...

Geçmiş olsun ben birsey denemedim ama çok rahatsız edici boyutta artık.

Kızlar iyi akşamlar yarın 7+1 oluyorum sat a göre ama sanırım 2-3 gün daha geride gözüküyordu . Yarın randevum var ne güzel çoğunuz kalp atışını duydunuz bana da dua edin nolur insan ister istemez korkuyor sonra orda miniğim diyorum ama yarın bir görsem kalp atışını duysam rahatlicam inşallah benim gibi bekleyen herkes mucizesini duysun kavuşsun

Yapıyorum birseyler ama bakalım ne olacak. Yarın soracağım beslenme vs dikkat ediyorum aslında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…