2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar selam, günlerdir buraya bile bakacak halim yok. Umarım herkes iyidir. İnanılmaz bir bulantı ve tiksinme yaşıyorum özellikle sabahları. Çıkarma yok ama kokulara tahammülüm yok herşeyi yiyemiyorum su içemiyorum berbat haldeyim. Kızımda bunların hiç birini yaşamamıştım. mavibeyazzz ve prilam kullanan arkadaşlar akşam bir mi iki tane mi içiyorsunuz? Artık bi deneyeyim dedim hayat kalitem 0. Bebeğime yemek bile yediremez haldeyim tiksinmekten.

Bende öyle canım bende baya kötüyüm akşam yemeğini zorla yaptım yedim , Prilam iyi diyolar herkes burdaki hanımlar yarın doktora sorup yazdırıcam bende

Caanim elinde varsa şuan hemen iç 1 tane ve uyu sabah kalktiginda bulanti tiksinme kalmamis olacak ve bunu hergun tekrarla gunde 1 tane yatarken al

Amin canım inşallah bende 29unda gidicem günler geçmek bilmiyor

Okadar haklısınki resmen hırpalıyorum cidden ama buna dahada dikkat edeceğim artık sanırım gebelik yeni oldugu icin dusta aklma bile gelmiyor keselenirken haldır huldur girişi veriyorum doktor akıntımdna anladı bu durumu ve vajinal dusu bırak dedi direk

Resmen aynı hissediyoruz yarın doktora gidicem doktordna bir tavsiye istiycem umarım hem beni rahatlatıcak hemde zararsız bir yöntem önerisi alırım

Dikkat edecegim ben bilmiyordum bunu ve daha öncede boyle veriyoduö tahlili ama bir sıkıntı olmuyordu normal idrar tahlili temiz belki idrar kültürü istemez artık ya çünkü enfeksiyon devam etse şikayetlerim kesilmezdi heralde?

Ben iki tane içiyorum canım, anca yetiyor. Çok zor valla bulantı geçer inşallah bir an önce

Hamilelik öyle bi süreçki hayatımız değişiyor. Mecbur durums uyum sağlıyoruz Hayatımda pek çok şey daha şimdiden eskisi gibi değil

İnşallah mutlu haberlerle gelip bizide sevindirirsin bizide

Tam 2 saattir içimde bir sıkıntı ama var yok ağlayamıyorum olmuyor Rahatlamam lazım bir yandan. Bende bütün türk dizilerindeki hüzünlü sahneleri açtım sırayla. Şehzade Mustafa'nın idamı, Bihterin intihar sahnesi, Ali Rıza Bey'in vefatı ve en son kardeşlerim Kadirin ölümüyle kapattım. Ama nasıl ağladım nasıl rahatladım anlatamam artık rahatça uyuyabilirim

Kadir öldümü çoktandır bakmıyorum( Beni de ağlatacan bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…