2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
G Gzmyts53 canım hayırlı uğurlu olsun ikizlerin sağlıkla kucağına alırsın inşallah üçüncü bebek varsa bende üçüz annesi olacağım nasipse, dertleşiriz
Amiiin canım çok teşekkür ederim. Cuma günü belli olur sanırım yazarım muhakkak

Canım benide o topiğe etiketler misin

Doktora gittim ama bakmadılar. Termin verdiler.
8 aralığa.
Test yaptın sa hamilesin. Şimdi bakacapımız birşey yok dediler. Baksalar ne olacak sanki

Canım ıkız lerin belirtileri oluyor mu. Ben nedense ıkız istiyorum.
Normal hamile kaldım yani. Bildiğim kadarı ile çok nadir normal hamile kalmalarda ıkız olması. Yanlış biliyorum belki ama çok istiyorum.
Bir kzıım var. Bir kız bir oğlan ne güzel olurdu

Canım öyle çok çok ayırt edici bir belirti yok ama bulantılar çok fazla oluyor ve aynı şekilde diğer belirtileride 2 kat daha fazla yaşıyorsun yok canım olma ihtimali de var çok çok nadir değil. İnşallah gönlündeki gibi ikizlerin olsun, 1 kız 1 oğlan olsun

Merhabalar arkadaslar. 3 gündür kuru öksürük var afedersiniz balgam var çıkartıyorum korkudan oksuremiyorum birşey olucak diye. Bugün hastaneye gittim covid testi istediler başka belirtim yok boğazım balgam dolu zor nefes alıyorum benim gibi olan var mı? Bu durumda ne yapabilirim

Doktora gittim ama bakmadılar. Termin verdiler.
8 aralığa.
Test yaptın sa hamilesin. Şimdi bakacapımız birşey yok dediler. Baksalar ne olacak sanki
Bana da bakmadı doktor sadece tahlil sonuçlarıma falan baktı, ilk gittiğimde bi genel muayene gibi bakmıstı zaten bisey görünmeyeceğini söylemişti. Sen de benim gibi çok erken mi öğrendin :)

Bana da bakmadı doktor sadece tahlil sonuçlarıma falan baktı, ilk gittiğimde bi genel muayene gibi bakmıstı zaten bisey görünmeyeceğini söylemişti. Sen de benim gibi çok erken mi öğrendin :)

Ben adet tarihim in olduğu gün test yaptım. Erken değil aslında.
Türkiyede olsa bakarlardı galiba.

İnşaallah canım. Bir kızım var. Olacaksa bir kız bir oğlan. Yada Ikı oğlan. Ikız kız istemem çünki kızıma birde erkek kardeş istiyorum.
İnşaallah ya rabbim inşaallah

Ben adet tarihim in olduğu gün test yaptım. Erken değil aslında.
Türkiyede olsa bakarlardı galiba.
Rahimde kalınlaşma dışında bir şey görülmez canım. Ben de ilk randevuma 6+3de gidicem. Bekliyorum. Bundan önce gitsen de pek bir şey ogrenilmiyor. Diyelim bi aksilik var yine emin olmak için 6.-7.haftalara kadar bekleniyor.

Allah razı olsun canım ben bunu bilmiyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…