2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar Allah rızası için bana bi yardım bi akıl verin ya ..
Hamile olmdan once yani tam yumurtlama dönemlerinde kum dökmeye başladım ve idrarda enfeksiyon cıktı derken hamileligii ögrendim bende ihmal etmemek için ürolojiye gittim idrar kültürü istedi yaptık bişe üredi cıktı iste ve idrarda feci yanma vardı dr tek kullanımlık ilac verdi antibiyotkmis ictim ve ben bu yanmadan şikayetten kurtuldm dr ilactan snra gel yine test yapalım dedi heeeh dur olay burda baslıyo biliyorum cok uzun oldu ama okuyun lüften idrar kültürü yaptm yine sonuc "Kontaminasyon bulgu tekrarı uygundr" diyor yani bu makattan dıskı bulasınca veya baska bisi bulasnca oraya ıdrar kultr sonucu anlasılmıyomus neyse vesselam makattan bisi bulasması imkansz günlk iç camasırı degisen kişisel temziligine özen gösteren biriyim doktor tekrar edelim dedi batikonlu bez verdi bununla oranı sil sonra ilk idrarı tuvalete devamını kaba yap dedi yaptım hatta birgun önceden dus alıp gittim tekrar test gecersiz olmasın diye cnkü hamilelgmi agız tadıyla yasıyamadım resmen hastanede surunyorum haftalardır ya bugun sonuc test yine gecersiz yine kontaminasyonn yazıyor saka gbi yahu ben nerde hata yapıyorm ya basına gelen varmı

İltihap gecti bence ben öyle hissedıyorum rahatım çünkü ama o testte negatifi görmeden de rahatlamayacagım ya
Canım kızlar benim bir konuda daha tavsiyenize ihtiyacım var doktor kesinlikle vajinal duş yapma köpükleme dedi ama asla rahat edemem yapıyorum :'( bu konuda bi tavsıyenız Varmı siz vajinal duş yapıyormusnuz Yoksa bi su tutup geciyomusnuz yada ne biliyim orası için özel bi temizleme ürünü varmı help!!!!!!

6+3 de bebeklerimin kalp atışı duyulir mu kızlar..cuma günü normalde 1 ken heyecan ikiye çıktı
Ben 6+1 de gördüm canım ama doktor dinletmedi henuz cok kucuk gerek yok diye birde okdr erken dinlemenin saglı olmadıgını duydum bir kac yerde oyuzden ısrar etmedim yarın 7+0 duymaya gidecegim inşAllah duyarm inşLalah hepimiz duyarız o güzel sesleri

Canım benim çok geçmiş olsun, ben sabunla şampuanla vs. yapmam zararlı zaten o bölge için. Özel genital bölge temizleme ürünleri var onları kullanırım. onları doktora danışıp kullanabilirsin rahat edemiyorsan.

Selam kızlar. İki gündür foruma giremiyorum yoğunluktan. Bir atraksiyon yoktur dimi? MahidevranSultan senden şüpheliyim tabi

Bugün kontrole gittik kalp atışını duyduk. 6+4 dedi doktor. Rahimde herhangi bir problem yok dedi. İlk defa gitmiştim bu doktora çok sevdim. İnşallah hep böyle ilerler..

Başlarda aynı şeyi yaşamışız, bende de enfeksiyon çıktı, tek kullanımlık ilaç verdi, kullandım geçince tekrar tahlile gitmedim. Ama benim idrarda kan görünmüştü öncesinde. Seninki ilginç. Başka yerde mi yaptırsan acaba?

Defne sabunu kullanıyorum öğrendiğimden beri.

Kuzum ben sebamedin intim yıkama jelini kullanıyorum duşta felan

Bende de yok bu sefer havadis
Ama senin habere çook sevindim kuzumm sağlıkla gelsin bebiş inşallahhh

150 beta 4 ya da 5 haftalık olduğunu gösterir bence 3 hafta sonra gidersen garanti kese ve bebeği görürsün.

Sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Ben de aylar önce benzer durumu yaşadım şimdi tekrar hamileyim. Genetik testlerde pıhtılaşma çıkmadı ama aspirin kullanıyorum. İki çocuğunuz da sağlıkla büyüsün

Kızlar çok az bir açık kahve renginde bi akıntım oldu, ben yerleşme kanaması da yaşadım o daha koyuydu bundan. Hemen doktora falan gitmem gerekir mi. Akıntı da azdı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…