2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bence sor canım doktora varmı yokmu senşn alerjin olan şeyler diye. , hamile yok tanıdığım oldu aşı. Allah korusun çok dikkat et
Ya canım sordum ama arvelesin içinde bir ton madde var hangilerini alerjin var bulmak lazım dedi o bölüme git dedi ama randevu falan bulamadım derken kaldı gitti oyle simdi de hamileyim diye istemiyorum açıkçası ben hamile iken böyle bir aşı olmaktan felaket korkuyorum bir aşı yapılmadan en az 2 yıl deneme süresi oluyor bu hemen yapıldı bebeğe etkisi ne ilerde bir etkisi olur mu bilemiyorum anksiyete sarıyor resmen düşününce cesaret edemiyorum

Evet canım doğru hatırlıyorsun günde 1 0.4 oksapar igne yapıyorum kendime

Benim kardeşiminde ağrı kesici içince heryeri şişer , bizde en başta ona aşı yaptırmakdan korktuk yan etki olurmu aynı şey ondada varmıdır fln diye. Sonra okula gidiyo mecbur olması gerekti, çok şükür bişi olmadı. Sende içini ferah tut. Ben sanmıyorum bebeğe bişi yapıcağını yoksa herkes yapmazdı. Ama olmak istemiyosanda senin tercihin oyuzden dikkat et daha fazla korunn

Evet canım doğru hatırlıyorsun günde 1 0.4 oksapar igne yapıyorum kendime
O zaman kötü işte, ben kan pıhtılaşması sebebiyle erken doğum yaptım. Herkeste olacak diye birşey yok ama koronadan sonra arttı pıhtılaşma, tabi doktoruna sor önce canım aşı olmadan.

Avusturya’da oturuyorum ben kanun geldi bakalım inşallah protesto felan yaparlarda vazgeçilir bu kanundan
Bak tam ikna oluyorum alerji testi yapıp sorun yoksa aşı olmaya sonra böyle haberler görüyorum vazgeçiyorum bana nedense böyle zorunluluk pis kokuyor altında bi seu var gibi hissediyorum çekiniyorum
Ya canım ne bileyim aşı olayı çok detay isteyen bir işlem pat diye bulunup hemen uygulandı 2 yıl bekleme süresi olmadan bu da beni ürküttu şimdi değil belki ama bundan yıllar sonra aşı olan ya da hamile iken aşı olanların bebeklerinde ilerde bi sey çıkacak gibi hissedip korkuyorum fazla bilim kurgu filmi izlemenin etkisi galiba

O zaman kötü işte, ben kan pıhtılaşması sebebiyle erken doğum yaptım. Herkeste olacak diye birşey yok ama koronadan sonra arttı pıhtılaşma, tabi doktoruna sor önce canım aşı olmadan.
Bu pıhtılaşma olayını malesef duydum , ablam corona olunca dr oksapar igne vermişti kalp krizi riskini karşı.. offf offff Nalet şey ya bir bitmedi yaaa

Kötü düşünme kötüyü çağırısın iyi olucak de herzman ozman bebişe dikket et korona olmamaya bak

Ben de aşılı değilim, hastalık geçirdim. 6 ay bağışıklık vs öyle böyle 1 sene geçti. Ben zaten aşıdan korkuyorum açıkçası tam içime sinmiyodu Hamileyken daha çok korkarım herhalde

Kötü düşünme kötüyü çağırısın iyi olucak de herzman ozman bebişe dikket et korona olmamaya bak
Açıkçası hastane kontrolü hariç pek evden çıkmam ama işte bilemiyorum ya bi bitmedi ya bitse gitse artık şu virüs en güzel hasretle beklenen günlerim de pıhtılaşma ve seker hastalığı ve bir kalp durması sıkıntım yetmiyor gibi bir de corona belasını dert ediyorum

Bu pıhtılaşma olayını malesef duydum , ablam corona olunca dr oksapar igne vermişti kalp krizi riskini karşı.. offf offff Nalet şey ya bir bitmedi yaaa
Canım hamilelikte aşı olabilirsin bence, korona olmaktan daha iyidir diye düşünüyorum. Zaten doğumdan sonra bu sefer küçük bebeğin olduğu için yaptırman gerekecek e o seferde emziriyorsun. Doktoruna bir danış bu konuyu bir sonraki kontrolünde

Ya bi sorayım dr a gerçi o önce alerji testi ver der kesin ama bakalım .. Ya bu aşı korumuyor sadece hafif atlatiuorsun diyorlar yakalanınca yine pıhtı artacak sadece çok ağır hasta olmuyorsun sanırım bu da beni düşündürüyor tam koruma sağlaması lazım

Abboowwww sendede baya varmış yeminle daha çok dikkat etmen lazımm , cidden virüs gitmedi bitmedi yaaaa lanet olası şey
Yok öyle ben de oldum, aşı taraftarıyım ben zaten ama hamileyken olanlari merak ediyorum. Hamileyken biontec olan tanıdığın var mı bi sıkıntı oldu mu onu sormak istemiştim.
benim kuzenim oldu 4.aydan sonra ondada sıkıntı olmadı yine dediğim gibi tek kol ağrısı başka olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…