2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
2.çocuğuymuş bundan sonra kim üçüz ister ki artık, gerçi bende hala ikiz istiyorum ama neyse
1 aydır aktif değil zaten sildim boşver
Ben arada doğum yapmış diğer gruplara bakıyorum onlar neler yaşamış fln diye haziran , temmuz ağustos annelerine fln,
Karşılaştığım yoruma bak MahidevranSultan büyükmü konuşmuşsun ne resmen şok oldum yorumu görünce

Progestan alip calisiyosan, calisman imkansiz ama soyleyeyim ben hayatimda boyle bi ilac görmedım. 12 de ilaci attim suan basim dönüyo eminim 1 saate uyuyacagim en az 3 5 saat... Boyle etkili ilac...
Vajinal alınınca hem yan etkisi yok hem daha etkili
Ağız yoluyla alınınca hazmedilirken etkisini çok azaltiyormus .Ben 2 haftadir kullanıyorum hiç de zorlanmiyorum.Zaten bir ilaç değil bitkisel yağlardan yapılan bir şey.

Kizlar benim elim çok titriyor .Çok yemiyorum ama az az yiyorum .Bir de hep hasta gibiyim .Sanki grip olmuşum da halsizlik var .Var mı ilk hamileliginde bunları yaşayan?

Yaaaa ikiz istiyordum gerçekten, hatta dalga geçiyorlardı benle dörde tamamlarsın sen diye ama üçüz istemezdim ne yalan söyleyeyim

Evet ya bir ben bir sen gidip duyalım hayırlısıyla heyecan yaptım beklemek istemiyorum ama ya duyamazsam diye perşembeye mı kalsa diyorum kafamda deli sorular
Benim de salı günü 7+1 oluyor K gün sabah 10 buçukta doktor :) gerçi sanırım 2-3 gün geride bir hesap var inşallah biz de duyarız Burda herkes duydu nerdeyse artık sabırsızlanıyorum fazlasıyla biz de duyalım inşallah :)

Allah yardımcın olsun canım, şifa versin. Babada artık destek olmaya başlasın tek başına alacağın bir sorumluluk değil sonuçta.

Evet gerçekten çok heyecanlı sürecler ayın 26 su bu cuma gidicem kalp atışı için

Ben cinsiyeti de çok merak ediyorum tatlı seven ben tatlıdan inanılmaz tiksindim sürekli tuzlu ekşi şeyler yemek istiyorum sizlerde nasıl bu durum
Yaa bende öyleyim ekşi tuzlu olsun beni öyle rahatlatıyor ki... bulantı olduğunu hissettiğimde hemen salatalığı tuzlayıp yiyorum nasıl rahatlıyorum..

Vajinal olarak kullandırsalar.. ben öyle kullanıyorum senin dediğin gibi ağızdan aldığında basdonmesi çok yapıyormuş

Benim kızımda içime doğmuştu 8 haftalıkken demeye başladım kız olacak bu diye kız oldu hislerim kuvvetliymiş.bide kızımda senin gibi çok acı eşki tuzlu yedim.Belkide kızdır
Bende tatlı düşkünüyüm normalde. Hiç canım istemiyor, yesem bile saman gibi. Ama tuzlu ve ekşili şeyler çok iyi geliyor. Ama iştah filan kalmadı. Her şeyi yiyemiyorum, yediklerimi yutamıyorum. Yemek yiyemeyince mide bulantım hiç bitmiyor, halsizim iş yapamıyorum, yataktan çıkamıyorum. Yemek yemeği çok özledim. Evede yeni taşındık iş güç bekliyor ne zamandır. Hayat sevincim gitti resmen. Tek tesellim salı günü bebeğimi ve kalp atışını görürüm diye bekliyorum inşallah. Anne olmak ne zormuş.

Bol bol hava al bu sana iyi gelir.Bence gündüz biraz yürü çok yatmak sağlıklı değil.Bunlar inşallah zamanla geçecek .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…