2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Henüz fazları tamamlanmamış, sonuçları gözlemlenmemiş aşı adı altında verilen sıvıya karşıyım. İçindeki bazı maddelerin dna yaptığı etkiyi bile bile bunu kendime yaptırmak istemiyorum. Bakanlık bile bu sıvının doğuracağı sonuçlar için garanti vermediğinden olabilecek negatif durumlar için bize kabul yazısı imzalatıyorken bilemiyorum gerçekten. Ayrıca bazı ağrı kesici ve antibiyotiklere alerjim var. Kronik ürtikerim varken asla istemiyorum.

Aynen bende öyleyim zaten isteyen aşısını oldu ne yapsın millet zorlan yaptı.Bide derler Avrupa’da özgürlük tanınıyor .Psikolojikmen ben buna hazır değilim zorlanmak istemiyorum .Eğer zorlan yaparsam bile bebeğime bir şey olabilir endişesinden çok korkuyorum korona geldi geleli tüm önlemlerimi aldım çok şükür korona olmadım valla şu an hamileyim diye kimseye gitmiyorum evde patlasamda herkes her yeri geziyor korona olabilir diye.Doktor randövülerime bile test yapıp gidiyorum ne benden kimseye bulaşsın ne bana bulaşsın diye

Fenerbahçe nasıl kazandı ama hemde 10 kişi kalmasına rağmen. Mors ettim babamızı moraller bozuk kızlar konuyla alakasız sizde de göz seğirmesi oluyor mu? Sağ gözüm sabahtan beri öyle valla sinir oldum.
Uykusuzluk,stres yorgunluktan olabilir haliyle hastanedesin ve biraz yorgunluk olabiliyor kendiliğinden geçer ya da ara ara gelip gidebilir

Bu gün karnım çok ağrıyor nedeni ni bilmiyorum önceleri hiç böyle değildim adet sancısı gibi bir şey özellikle ayaktayken oturduğumda uzanırken sıkıntı yok .Hamile kaldığım ay iki dişim gitti dolgu olması lazım bu gün onlarda çok sızlıyor ((

Valla bilmiyoeumki bende hamilelikte oluyomuş diye duydum bende doktorum önerirse yaptırırım önermesee yaptırmam

Aynı durumdayız resmen beni anlatmışsınız sanki kilometrelerce yol yürümüşüm böyle bi ağırlık yorgunluk yok hep yataktayım..memur şuan raporluyum 2 gün sonra işe nasıl gidicem kara kara düşünüyorum

İlk defa duydum Türkiye’de tetenoz aşısımı vuruyorlar hamileliğe avrupadayım böyle bir şey duymadım .

Uykusuzluk,stres yorgunluktan olabilir haliyle hastanedesin ve biraz yorgunluk olabiliyor kendiliğinden geçer ya da ara ara gelip gidebilir
Stesten diye düşündüm bende, genelde yorgunken stresliyken olur hep. Ama hamilelikte daha çok olur diye duydum. Teşekkür ederim canımmm

Hastanede sabah 6 da kahvaltı getiriyorlar inanabiliyor musunuz? Dur önce kargalar kahvaltısını yapsın ne bu acele o yüzden yatıyorum bu saatte iyi geceler kızlar rüyanızda bebişinizi görün
Bilirim bilirim, benim kızdan ötürü hastanelerden beri gelmiyoruz zaten. Gece çocuk uyumuyo, sabah 6da zınk kahvaaltiii

Evet hamilelikte oluyor benimde aşırı göz yaşarmam var durduk yere oluyor.Geçer inşsallah zamanla sen nasılsın bebişler nasıl her şey yolunda mi ???
Çok şükür iyiyim kuzum bulantılar zorluyor arada bide hastanede sıkıldım atraksiyon olsun diye morgun oralara gideyim diyorum gece vaktiTövbe ya

Ay
Ayy canım al bendende o kadar ne zor işmiş bu iş hem kiyamiyorsun hem karnindakine için gidiyor hem biz yipraniyoruz nasil olcak bilmiyom bende ben eskiye gore azaltabildim sadece uykusu gelince emmek istiyo artik ama buda aliskanlik olcak

Selam kızlar ben yokken aşı konusu konusulmus :) bende iki doz biontech oldum üstelik ikinci dozda hamile olduğumu bilmiyordum hamileymişim ikinci dozu vurulurken rabbime emanet artık Allahın izni ile hiçbirşey olmaz inşAllah bende gebeyken vurulmaya karsıydım bebek düşünmeye başlayınca hamile kalmadan vurulayımda cıksın aradan dedim bu arada çevremde birçok kişi covid oldu eşimde dahil ama ben covid yada benzeri birsey yasamadım iki doz aşıdada sadece kolum ağrıdı başka hiçbir belirtim olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…