2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İnşallah açılır iştahın hiç mi yiyemiyorsun birşeyler.
Yemekler hiç geçmiyor boğazımdan. Haşlanmış patates, çubuk kraker, 2 kaşık makarna yersem o işte. Kahvaltı filan geçmiyor boğazımdan, yemekler kokuyor.

Allah yardımcın olsun canım, şifa versin. Babada artık destek olmaya başlasın tek başına alacağın bir sorumluluk değil sonuçta.
Sağolasın kuzum🥰 baba geldi yanıma da maç izliyor bee. Bide Galatasaraylı😫 fenerliyim ben😂 İlişkimizde de bu tartışma konusu olmuştu hep, hatta maç muhabbetiyle tanışmıştık. Yıllar sonra hastane odasında tekrar izleyeceğimiz hiç aklıma gelmezdi. Birazdan kovar zaten hastane bunu ama😂

Sağolasın kuzum🥰 baba geldi yanıma da maç izliyor bee. Bide Galatasaraylı😫 fenerliyim ben😂 İlişkimizde de bu tartışma konusu olmuştu hep, hatta maç muhabbetiyle tanışmıştık. Yıllar sonra hastane odasında tekrar izleyeceğimiz hiç aklıma gelmezdi. Birazdan kovar zaten hastane bunu ama😂
Gs yeniliyor birde😁 eşim gs li nasıl gelecek eve belli değil😁 siz bayağı aile moduna girmişsiniz ne güzel şaka maka😍

Gs yeniliyor birde😁 eşim gs li nasıl gelecek eve belli değil😁 siz bayağı aile moduna girmişsiniz ne güzel şaka maka😍
Bende onunla dalga geçiyordum daha yeni:KK70: işte Fenerbahçeli olmak ayrıcalıktır, bide şampiyon olsak kimse tutamaz da işte 🤪ayy suratı hiç çekilmez artık, niye bu kadar üzülüyorlarsa🤣

Yemekler hiç geçmiyor boğazımdan. Haşlanmış patates, çubuk kraker, 2 kaşık makarna yersem o işte. Kahvaltı filan geçmiyor boğazımdan, yemekler kokuyor.
Geçer inşallah bende öyleyim hafif yemekler iyi geliyor banada .salçalı yağlı ekşi mideme gelmiyor.Kış hamileliği çok kötü ne dışarı çıkabiliyorum ne hareketli olabiliyorum hava çok soğuk eksi derecelerde.

Fenerbahçe nasıl kazandı ama hemde 10 kişi kalmasına rağmen. Mors ettim babamızı🤪 moraller bozuk😂 kızlar konuyla alakasız sizde de göz seğirmesi oluyor mu? Sağ gözüm sabahtan beri öyle valla sinir oldum.

Evet ben 2 dozuda oldum sonra hamile kaldim.. hatırlatma dozu zamanı geldiğinde sorucam doktora ol derse onuda olurum diye planlıyorum

2 doz sinovac oldum, emzirirken hemde.
Ben olmadim kizlar şimdi de korkuyorum covit olmaktan ama hamile iken böyle bi aşı olmaktan korkuyorum hem de arveles ilacı içindeki bir kaç maddeye alerjim var bunda da o maddelerden biri olursa diur korkuyorum

Bi biontec oldum. İkinciyi olamadan covid oldum delta varyantı. Antikorum iyiydi, tekrar aşı olmadan hamile kaldım. Simdi nolcak bilmiyorum.

Ben olmadim kizlar şimdi de korkuyorum covit olmaktan ama hamile iken böyle bi aşı olmaktan korkuyorum hem de arveles ilacı içindeki bir kaç maddeye alerjim var bunda da o maddelerden biri olursa diur korkuyorum
Bence sor canım doktora varmı yokmu senşn alerjin olan şeyler diye. , hamile çok tanıdığım oldu aşı. Allah korusun çok dikkat et

Ben geçen sene hamileyken atlattım koronayı canım ,birşey olmadı korona süresinde ama kan pıhtılaşması varsa sende (öyle hatırlıyorum, karıştırmamışımdır inşallah) iyi değil korona pıhtılaşmayı arttırıyor.

X