2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
benimde aynı şekilde hiç üzülme Allah çok büyük benimde içim rahat olmuyor bazen.İyi düşünelim iyi olsun

Çok geçmiş olsun canım...

Ben basak guler e gidiyorum .Aslında Ahmet özek diye bir doktor da vardı ama Basak Guler oldu .Valla ilk olmasa belki ben de gitmezdim .Her şey çok pahalı. Emzik şu bu derken Bi ton para çıkıyor. Odası ayrı mesele...

2 yıllik evliyim canim. 2 gebelik kaybim oldu. Sonrasinda hamile kalamadim tüp bebek denedik ikiz oldu belirtileri yok bence yada tüp bebek oldugu icin hissetmiyorum ilaclardan dolayi .

Canım migde bulantısı ıyı bırsey degıl hemde belirti olup olmaması tamamen hormonel ve bünyeye baglı ben oglumda aslaaa hic bi belirti yasamadım karnım bıle ta 5.6 ayda cıktı sadece son ayımda aşırı migde yanmam ve gece uyutmuycak kadr bel bacak agrım kramplarım oluyodu

Nefes almanı zorlaştırdığı için olabilir belki.hamilelikte sevdiğim en güzel yatış pozisyonu
Karın üstüne yatabilir miyim ilerleyen aylarda ?Yani tam Karin üstü değil aslında yan karin üstü

Geçmiş olsun inşallah güzel haberlerini yazarsın buraya.Üzme kendini eşinde galiba motive edici sağ sağlim atlatırsın.
Amin canım teşekkür ederim
Masallah bebisim yine bi bomba bıraktın kaçtın gecmis olsun tekrardan insallah hemencecik evine cikarsin
Ay öyle oldu dimi bir uyumuşum var ya teşekkür ederim kuzucum
Sağolasın canım benim iyi bakıyorlar burda bana ama yemekler
Ayy dur sorayım da seni etiketleyeyim hemen geçmiş olsun canikom
Ayy ne güzel yazmışsın okuyunca istemsiz gülümsedim teşekkür ederim canım benim yeni bölüm cuma akşamı Kanal D de

Saat kaçta kaçıramam

Bebeler atraksiyon seviyor
Ayy teşekkür ederim kuzummm
İlk önce kendini övdü baya, doktorla falan bebeklerin babası benim diye hava atıyor. Sonra kovdular bunu erkek refakatçi olmaz diye
Ay ünlü olmuşum aminn kuzum çok teşekkür ederim güzel duaların için
Ya nedense tek bebekten bir şey çıkacağı içime doğmuştu son gittiğin kontrolde. Belki geriden geliyordur dedim içimden de sana yazmadım..
Allah kolaylık versin hepinize. Maşallah bebitolara..
Bende hissediyordum ama söylemiyordum bilerek teşekkür ederim canımcım
Doğunca canımı okuyacaklar ayy teşekkür ederim canım iyiki varsınız
Hehehe üçüz anası yok ama Yine yalnız zirvedesin
Zirvedeki yalnızlık çok zor dermişim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…