2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273

O kadar değil ama benim de çok var. Afedersin tutamıyorum da kaçıyor. İşyerinde birine denk gelecek diye korkuyorum. Şu anda bile ses geliyor..
Kimyon gaz gidericidir. Lohusayken her gün demleyip içerdim. Yemeklere de hep koyarım.
Bir de ayaklarını sıcak tut. Benim bu aralar ayaklarım da çok üşüyor..

Geçmiş olsun inşallah güzel haberlerini yazarsın buraya.Üzme kendini eşinde galiba motive edici sağ sağlim atlatırsın.

Masallah bebisim yine bi bomba bıraktın kaçtın gecmis olsun tekrardan insallah hemencecik evine cikarsin

Benimde öyle ya gülmeme bakma cidden kurtulamıyorum bende tutamıyorum kendimden tiksinir hale gelcem artık aşırı rahatsız oluyorum sırf bu yüzden evden cıkasım gelmiyor ama ayaktan üşütmeden oluyorsa çorapsız gezen bi insm ayaklrm üşüsede çorap giyemiyorum resmen sanırım artk corap+patik giyicem yeterki kurtulayım bu illeten resmen bagırsaklrmın dısardan oynamasını izliyorum birde kimyon demleyip içsem hamilelikte zararı olurmu acaba

Ayyy çok geçmiş olsun canım valla çekmedin dert kalmadı yaa İnşaşşah kötü birşey olmaz da 1 hafta yat dinlenn sende en azındna hastanede
Yaaaaa gitmişken ordaki doktorlarada sorsana 7 haftalık gebeyken kahverengi siyaha dönük akıntılar sadece peçeteye gelen sıkıntı olurmu yoksa bu telaşla yarın acile gidicem korkudan

Ay bu hikaye nerden nereye ne nasipli kadınsın sen ya :) bir tane zannediyordun başta neolursa olsun yaşadığımın arkasındayım deyip bebişine tutundun seni cok takdir ettim... Meğer onlar 3 tane birden sana tutunmuş savaş veriyorlar.. Senin gibi çok güçlüler bence Gercekten heyecanla beklediğim dizinin bir diger bölümünü izler gibi hayretler içerisinde okuyorum yazdıklarını rabbimin hikmetinden sual olunmaz resmen bir mucize ya

Mamak devlet ve pursaklar devlet ve medicalparka gitmeyi düşünüyorum ilk dogumumu medicalparkda yapmıstım herhalde yine son haftalara dogru orda dogururum daha tam netleşemedim aslında devletide denemek istiyorum
Benim arkadaşım ilk doğumunu ozel de sezeryan yaptı. 2.de nasıl olsa sezeryan olacak diye gata ya gitti .Memnun da kaldı.
keske ben de sonlara doğru özele gitseydim .şimdiden giderek acele ettim .Aslında tamamlayıcı sigortam da vardı ama işte tecrubesizlik. Ama yılbaşında zam gelecek dediler umarım en azından ordan kar ederim .

Ben laktozsuz kefir içiyorum o azaltıyor. Tuhaftır Bi kaç gündür gaz yok ama mide ağrısı var .Acaba folik asit yapar mı? Oncesinde solgar kullanıyordum simdi trifoll diye bir marka kullanıyorum. Benim b vitaminim de bayağı yüksekti acaba bana fazla mı geliyor amannnn

3 ü de duruyormuş yani. Ne maceralı oldu bu süreç böyle. Senin anlatım şeklin de cabası. İnsanın okudukça okuyası geliyor. Sonu gönlündeki gibi biter İnşallah. Bebelerin babası 3 olmasına ne diyor

aynen canım bende sezaryanım zaten diye devlet de düşünüyorum hemekonomi kötü birde planlı bir gebelik degildi bütçe aşmayalım diyorum ama eşim sen nasıl istersen öyle olsun diyor dogum paketine dokuz bin dedi medical park valla bilemedim ama ilk gebeliğin ya boşver iyi yapmıssın doktor arayısını erken bitirmen iyi olmuş arada devlete görün bir kaç kez bu arada kime gidiyorsun :)

cok geçmiş olsun canım

Vallahi nutkum tutuldu yaaa.
Daha dün annemle sohbet ederken senden bahsetmiştim normal yolla ucuzu var biri kalbi atmıyor Allah dan operasyona gerek yokmuş erişmiş diye inan kulağını cinlattik annem de çok şaşırmıştı normal 3 üzü duyunca.
Rabbim kalbindekini nasip etsin canım iki de evde çocuğun var umarım bi an evvel sonuca bağlanır da evlatlarının yanına yine karnında sağlıklı evlatlarına dönersin

Canım çok gecmış olsun.İnsallaH bu sıkıntılı süreci bebeklerinle sağlıkla atlatırsın

Ya nedense tek bebekten bir şey çıkacağı içime doğmuştu son gittiğin kontrolde. Belki geriden geliyordur dedim içimden de sana yazmadım..
Allah kolaylık versin hepinize. Maşallah bebitolara..

Öncelikle geçmiş olsun Aslıcım. Umarım bu süreçlerin hepsini güzel güzel atlatırsın geriye dönüp baktığımızda bizde güleriz. 3'ününde kalbinin atması beni çok sevindirdi, yer kavgası'da bir hayli üzdü... Umarım birbirleri ile anlaşırlar... Biz sen ne yazarsan okuyup yanında olacağız, senden bıkmak ne mümkün

Kızlar selam.Sizinde kaşık bölgenizde agrı var mı beni artık 2 büklüm ediyor.Birde çok halsizim üşütmüşüm gibi

Sürekli ve aşırı ağrı varsa doktora görün. Arada bir regl sancısı gibi olması normal ama dediğin gibiyse doktorun muayene etmesi gerekir. Belki ilaca ihtiyacın vardır..

Canım benimde daha önce olmuştu biliyosun, doktor bir pedi dolduracak kadar pıhtılı (bunu ozellikle soyledi pıhtı varsa sıkıntı diye) kan gelmediği sürece sorun yok boool bol dinlen dedi. Progestanı sakın unutma demişti. Belki içini ferahlatır bilmiyorum, sende yine doktora görünüp bizi haberdar edersen iyi olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…