2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hoşbulduk teşekkür ederim inşallah sizlerde kalp atışını duyarsınız Kesinlikle haklısınız iyi düşünmeli sağlıklı beslenmeye çalışmalı ama bazen insanın elinde olmayabiliyor

Salı günü doktora gidicem ozman kadar o ilacı kullanmamış olucam belki gittiğim doktor verir, ama en azındna orda doktora sordun rahat ettim şuan çok sağol canımmm
Progestan alip calisiyosan, calisman imkansiz ama soyleyeyim ben hayatimda boyle bi ilac görmedım. 12 de ilaci attim suan basim dönüyo eminim 1 saate uyuyacagim en az 3 5 saat... Boyle etkili ilac...

Ben cinsiyeti de çok merak ediyorum tatlı seven ben tatlıdan inanılmaz tiksindim sürekli tuzlu ekşi şeyler yemek istiyorum sizlerde nasıl bu durum
Benim kızımda içime doğmuştu 8 haftalıkken demeye başladım kız olacak bu diye kız oldu hislerim kuvvetliymiş.bide kızımda senin gibi çok acı eşki tuzlu yedim.Belkide kızdır

Benim kızımda içime doğmuştu 8 haftalıkken demeye başladım kız olacak bu diye kız oldu hislerim kuvvetliymiş.bide kızımda senin gibi çok acı eşki tuzlu yedim.Belkide kızdır
Benim ilaclarim bitmek uzere progestanim carsamba aksam icin yok. Carsamba persembe gitmem lazim. Suan tam 6+0, acaba 6+3, 6+4 de vajinal ultrasonda kalp atışı duyulur mu?

Ben kötüyü de düşünerek gittim hayal kırıklığı olmasın diye o minik kalp atışını duyunca sadece şükretttimİnşallah sen de yaşarsın o duyguyu
İlk bebeğimi kaybettiğimde hiç olumsuz bir şey düşünmemiştim bir den olumsuzluklar olunca psikolojikmen çok yıprattım kendimi.Çok şükür yeniden hamile kaldım ve su an 4 yaşında kıZım var yeniden hamilelik bakalım

Kızlarda mide bulantısı çok oluyormuş benim o derece değil ama sağlıklı olması önemli tabi Ben biraz erkek hissediyorum

Benim ilaclarim bitmek uzere progestanim carsamba aksam icin yok. Carsamba persembe gitmem lazim. Suan tam 6+0, acaba 6+3, 6+4 de vajinal ultrasonda kalp atışı duyulur mu?
Ben 7+0 gideceğim. Karından duyulur diye çağırdı. Ilkte vajinal 6+4 duymuştum.

Canım çok geçmiş olsun bol bol dinlen gereken tedaviyi doktorlar yapıcaktır. İnşallah kısa zamanda toparlanırsın dualarım seninle

Bende birebir senin gibiydim halsizlik ve arada batmalar dışında yine belirti yok. Doktor çok normal şanslısın diyor
Tabiki ya mis gbi benm düsük yaptgm gebelktede asırı goguslerm agrıyodu bundada gogus agrısı gaz sanıcsı migde kazınması off akla ne gelirse her belirti günlük ugruyo asla kendimide dinlemem yani piskolojk degil hele varya bu gaz sansıcı ve ıstemsiz gaz kacırma olayı migde bulantısıyla kapışırrr ben yaşamadan biri dese gülerdm ama aksama esimin iş yerinde gidicem toplu tasımaya bınmek zorundym ve nasl binicem onu dusunuyorum

Tam 7 haftalıkken duyuluyor 8 haftalıkken duyulan bebekler var .Sanırım bebeğe göre değişiyor.yazıda okumuştum normalde 6 haftalıkken bebişlerin kalbi atmaya başlıyormuş ama biz 7 ve 8 de duyuyoruz.kızım da 6 haftalıkken duymamıştım 8 de gitmiştim tekrar o zaman duydum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…