2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
@Caglunal benide ekler misin. Kaç defa yazdım ama galiba takip edemediniz. 2 bebeğim. Yaş 34. Son Adet tarihime göre 29 temmuz doğum tarihi
Listeyi MahidevranSultan yapiyo canım, o da şuan hastanede istersen özelden ona yaz, müsait olduğunda ekler

Edit: Konu sahibinin isi bittiği için o geri almış tablo düzenlemeyi ona da özelden yazarsan arada kaynamaz.

Kızlar selam.Sizinde kaşık bölgenizde agrı var mı beni artık 2 büklüm ediyor.Birde çok halsizim üşütmüşüm gibi
Ben bi kaç kere buraya sordum canım ben de varım tek taraflı sadece sağ tarafta bıçak saplanır gibi adeta beni iki büklüm eden yerimden hareket ettirmeyen Ağrı var. Dr a mesaj attığımda lekelenme olmadıkça gelme normal dedi ama her dr farklı şey söyler sen istersen git tabi . Kalkıp otururken sağa sola dönerken ve özellikle wc ye çıktıktan sonra çok oluyor

Arkadaşlar ben kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum diyordum nazar ettim vallahi annem banyoyu ovmus Domestos ile ellerini defalarca yıkamış ama gelip oturunca resmen midem ağzıma geldi kokudan normalde domestosu da çok severim evimden eksik etmem ama öyle kötü oldun ki rengim kireç gibi oldu eyvah eyvah inşallah devamı gelmez bu mide bulantısınin

Canim merhaba bende bugun 5+5 de inanilmaz bir agri yasadim sonra kanama geldi. Dr kipirdamadan yat dedi progestan dex i gunde ikiye cikartti o kadar korkuyorum ki

Henüz yatış pozisyonu için erken , canın nasıl isterse öyle yat. Dr bana 3 aydan sonra sola yatmaya özen göster 6 aydan sonra yüz üstü yatma demişti
Şimdiden sola yatmaya alıştırıyorum kendimi.Sağ tarafa yatmayı çok severim sırt üstüne uyumayı daha çok yapmaya başladım inşallah devam etmez bu.

Nasılsın her şey yolunda mı?

Kaçıncı hamileliğiniz ?

Bende de sağ tarafda çok yoğun sağ tarafa yatınca daha beter oluyor.Sola yatmaya çalışıyorum sürekli.Cuma günü kalp atışına gidicem.Doktor bana da rahim büyüdüğü için olduğunu normal olduğunu söyledi.Cevabın için çok teşekkür ederim

Sürekli ve aşırı ağrı varsa doktora görün. Arada bir regl sancısı gibi olması normal ama dediğin gibiyse doktorun muayene etmesi gerekir. Belki ilaca ihtiyacın vardır..
Çok teşekkür ederim.Doktor normal olduğunu söyledi rahim büyüdüğü için.Sağa yatınca beter oluyorum.Alışcaz artık ne yapalım

Kaçıncı hamileliğiniz ?
2. Ama ilkini kucağıma almak nasip olmadi 15 haftalikken kalbi durdu onda cok kilo vermiş çok kötü olmuştum kusmaktan umarım yine öyle olmam da bu güzel geçer yoksa mide bulantısı zorluğunu biliyorum.. 5+4 um suan kese göründü ama henüz bebek yok tabi
Cuma mı hadi gözün aydın benim daha bebek bile yok kaç haftaliksin sen canım?

Şu an 6+2 ,5+5 de kese ve yolk göründü.7+0 da da kalp atışı randevum var canım sana da az kalmış

Şu an 6+2 ,5+5 de kese ve yolk göründü.7+0 da da kalp atışı randevum var canım sana da az kalmış
Ya hadi gözün aydın masallah ben de bi kalp atışını duysam rahatlayacak gibiyim içim huzursuz insan tam bi evet kalp atışı var sözünü duymadan rahat edemiyor.. gerçi kalp atışı duysam da rahat olabilir miyim bilmiyorum bi kaybım olduğu için inşallah Allah gönlüme ferahlık verir de zehir etmem kendime bu günleri

Sola yatarken aynen canım daha iyiyim.Ama sağa yatınca ağrıyla uyanıyorum öyle fark ediyorum uyurken döndüğümü

Çok geçmiş olsun inşallah sağ sağlim bunu kucağınıza alırsınız bende ilk çocuğumu kaybettim sizi çok iyi anlıyorum.Galiba her çocuk bir olmuyor.Ben hamilelik havalarına büründüm ama kusma olmayınca pek rahatlamıyorum ters giden bir şey var mış gibi ama belki daha erken olabilir kusmalar için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…