2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bebeler atraksiyon seviyor 😂
Ayy teşekkür ederim kuzummm🥰🥰
İlk önce kendini övdü baya, doktorla falan bebeklerin babası benim diye hava atıyor. Sonra kovdular bunu erkek refakatçi olmaz diye 🤣

Ay ünlü olmuşum 🥰 aminn kuzum çok teşekkür ederim güzel duaların için ❤️❤️

Bende hissediyordum ama söylemiyordum bilerek :KK70: teşekkür ederim canımcım🥰🥰

Doğunca canımı okuyacaklar 😂 ayy teşekkür ederim canım iyiki varsınız 🥰❤️

Zirvedeki yalnızlık çok zor dermişim🤪
Tek bebeği kabul edip doğuracağım dedikten sonra bebeklerin 3ününde yaşıyor olması 😄 annenin duası tuttu demek😁 bide 3 kız olurmus.

Hepinizin güzel mesajlarını okudum keyfim yerine geldi 🥰 iyiki varsınız canlarım sağolun hepiniz❤️🙏

Canım migde bulantısı ıyı bırsey degıl hemde belirti olup olmaması tamamen hormonel ve bünyeye baglı ben oglumda aslaaa hic bi belirti yasamadım karnım bıle ta 5.6 ayda cıktı sadece son ayımda aşırı migde yanmam ve gece uyutmuycak kadr bel bacak agrım kramplarım oluyodu
Bende birebir senin gibiydim halsizlik ve arada batmalar dışında yine belirti yok. Doktor çok normal şanslısın diyor🥰

Tek bebeği kabul edip doğuracağım dedikten sonra bebeklerin 3ününde yaşıyor olması 😄 annenin duası tuttu demek😁 bide 3 kız olurmus.
Annemin duasının tutuşuna en çok annem sevinmeyecek:KK70: ayy 3 kız olsa ne güzel olur. 3 minik kız ay inşallahhhh ❤️🥰🥰🥰🥰

Canım benimde daha önce olmuştu biliyosun, doktor bir pedi dolduracak kadar pıhtılı (bunu ozellikle soyledi pıhtı varsa sıkıntı diye) kan gelmediği sürece sorun yok boool bol dinlen dedi. Progestanı sakın unutma demişti. 🤷 Belki içini ferahlatır bilmiyorum, sende yine doktora görünüp bizi haberdar edersen iyi olur.
İşte ben daha doktora gitmedim oyuzden o dediğin progestanı kullanmadım daha. Salı günü randevum . Normalde heryerden baktım önemsemedim en başta ama ne biliyim devam edince insan ister istemez endişeleniyo🤦🏼‍♀️ Ama dediğin gibi öyle pıhtı değil sadece peçeteye geliyo kahverengi bişi kurumuş eski kan gibi

yoncambenim yoncambenim canım sordum, kırmızı olmadığı sürece bir sıkıntı olmadığını söyledi. Hormonlardan kaynaklanıyormuş ve çoğu gebelikte bu tür kanamalar olur dedi ha bide progestanın önemi hakkında kısa bir nutuk çekti 🙄 ve banada progestan verdi hemşire eşliğinde😂 bol su içmeli ve ani hareketler yapmamalıymışsın. Geçmiş olsun canikom endişelenme 🥰❤️

Merhaba arkadaşlar ben de inşallah Temmuz annesi olucam grubu daha yeni gördüm .. 15.11.2021 Pazartesi kalp atışını duydum çok şükür 🙏yarın 8 haftalık olucak..Bİraz tedirginim kalp atışı durur mu bi sıkıntı olur mu diye ilk gebeliğim bu bende biraz panik yarattı sürekli belirtilerimi dinliyorum..Ayrıca çok halsızım yorgunum hafif mide bulantısı var ve beyaz akıntıyı yoğun yaşıyorum..

İşte ben daha doktora gitmedim oyuzden o dediğin progestanı kullanmadım daha. Salı günü randevum . Normalde heryerden baktım önemsemedim en başta ama ne biliyim devam edince insan ister istemez endişeleniyo🤦🏼‍♀️ Ama dediğin gibi öyle pıhtı değil sadece peçeteye geliyo kahverengi bişi kurumuş eski kan gibi
Benim sürekli geliyor ara ara doktor yolunda hersey hormonal diyor. Zaten kötü birdey olsa agri ve kanama olur artardi. Hiç üzülme.

Merhaba arkadaşlar ben de inşallah Temmuz annesi olucam grubu daha yeni gördüm .. 15.11.2021 Pazartesi kalp atışını duydum çok şükür 🙏yarın 8 haftalık olucak..Bİraz tedirginim kalp atışı durur mu bi sıkıntı olur mu diye ilk gebeliğim bu bende biraz panik yarattı sürekli belirtilerimi dinliyorum..Ayrıca çok halsızım yorgunum hafif mide bulantısı var ve beyaz akıntıyı yoğun yaşıyorum..
Gozunaydin çok güzel duymuşsun kalp atışını sağlıkla ilerler insaallah. İnsan bazen tedirgin oluyor ama merak etme endişe seni üzer sadece.

Hoşgeldin.Hatırlı olsun.Darısıda bizlerin başına o güzel kalp seslerini duyarız inşallah.İlk Bebek olması çok güzel ve insanı çok endişelendiriyor ama iyi düşün iyi olsun.Senin iyi olman bebeğinide güzel etkiler

yoncambenim yoncambenim canım sordum, kırmızı olmadığı sürece bir sıkıntı olmadığını söyledi. Hormonlardan kaynaklanıyormuş ve çoğu gebelikte bu tür kanamalar olur dedi ha bide progestanın önemi hakkında kısa bir nutuk çekti 🙄 ve banada progestan verdi hemşire eşliğinde😂 bol su içmeli ve ani hareketler yapmamalıymışsın. Geçmiş olsun canikom endişelenme 🥰❤️
Salı günü doktora gidicem ozman kadar o ilacı kullanmamış olucam belki gittiğim doktor verir, ama en azındna orda doktora sordun rahat ettim şuan çok sağol canımmm 😍😍😍😍🥰🥰🥰

X