2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben de endokrinoloji ile görüştüm mutlaka ilacı kes gerekirse insülin veririz ama genelde ilk üç ay diyet veriyoruz 4. Hatta 6. Aya doğru insülin başlıyoruz çok yüksek değilse dedi takip et dedi Bir hafta ama şeker aleti istemeyi unuttum sana dr mu yazdı şeker aletni kendin mi aldın bir de genel olarak aç karna ve yemekten iki saat sonra kaç çıkıyor??

İnşallah gidersin ve güzel haberlerinle bizleri de mutlu edersin.Sabrım ancak 7,8 haftalığa kadar diyebilirim:))eşim normalde randövüyü Ocak 25 almıştı:)) Erkene çektim..
Ben de henüz doktora gitmedim. Perşembe gününe randevu aldım. 6+4 de gitmiş olucam ilk defa. Insallah kalp de duyarım.

Ben de henüz doktora gitmedim. Perşembe gününe randevu aldım. 6+4 de gitmiş olucam ilk defa. Insallah kalp de duyarım.
Kızımda hatırlıyorum dün gibi 6 haftalıktı ilk gittiğimde tabi kese olduğunu ama daha bebeği göremeyeceğimizi söylemişti kalp atışıyla birlikte 8 haftada görmüştüm ikisinide.Erken galiba biraz

Caglunal benide ekler misin. Kaç defa yazdım ama galiba takip edemediniz. 2 bebeğim. Yaş 34. Son Adet tarihime göre 29 temmuz doğum tarihi

Hastaneye yatışım verildi gülerek yazıyorum mesaji. Sinirlerim bozuldu kendimden bıktım, siz nasıl bıkmayasınız? Doktor bile bıktı benden umarım yıllar sonra hatırlayıp gülerim diyeceğim de şimdi de gülüyorum ben aldım bebeği anneme bırakıp gittim oğlum zaten annemde. Aslında yarın gidecektim ama bir kez daha pıhtı geldi hemde baya büyüktü dedim gitti herhalde bebekler, aferin Aslı bravo. Sonuç ikizler ve diğer bebek kapışıyor resmen, yer kavgası. Diğer bebeğin kalp atışlarını tüm dünya duydu, ikizler yanında sönük kaldı hey yavrum hey. İkizlerden biri 8+1 3 gün ileriden gidiyor, biri 7+5 satla uyumlu, tek olan bebek biraz geride kalmış 7+2. Keselerin etrafında kanama alanı var. Üçüz gebeliklerde çok normal olduğunu söyledi pıhtılı kanama vs. Üçüz başlı başına çok riskli zaten benimkilerden ikisi tek yumurta +2 kat daha risk. Aynı zamanda tedaviyle olmadığı için önceden vücut hazırlıklı değildi +2 kat daha risk. Düşük önleyici iğne yapıldı ve bir hafta yatış verildi. Bende bebelerin babasını aradım tek başıma tüm eziyeti ben mi çekeyim? Eve girip bana bavul hazırladı, bavulu getirdiğinde de ya ne atraksiyonlu hatunsun boşuna aşık olmadık diyor

Kızlar bişey soracağım gebeliğim normal ilerliyor ama benim doktorum ilk 3ay cinsel ilişki hiç bir gebeme önermiyorum dedi ağrı ve kasılmalara sebep olabiliyor diye size de böyle birşey söylediler mi

Genelde yasak derler. Hiç bir doktor sorun olmaz diyemez risk almamak için. Çok yeni tutunma aşamasında çünkü..

Yaa bende sağlık ocağına gidicem sanırım kuzum yapılmayan testleri de özelde yaptırırm artık devlette randevu bulamıyorum çok yoğun ..

İstanbul dimi?
Geçen öylesine randevulara bakayım dedim 2 hafta sonraya veriyor. O da istediğin doktor değil hangisine denk gelirse. Aşırı kalabalık bu şehir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…