2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Geçmiş olsun. Kahverengiden korkma demisti bana muhtemelen eski kanın kalıntısı. Dikkat et kendine yorgunluk iyi gelmiyor.

Bordoydu canım, bayada büyüktü açıkçası. Korktum baya, ama ağrı falan yok hiç.
İlk gebeliğimde aynısını yaşadığım için sana doktorumun söylediklerini anlatayım. Bordo pıhtı kurumuş kanmış yani düşük yapmadın. Hatta boyutları parmak ucu kadar olabiliyor. Ama düşük tehdidi deniyor buna. Şu an kanama alanı oluşmuş ve geçmesini beklemek gerekiyor. Umarım bu alan bebeklerden uzakta bi yerdedir. Eğer hastaneye gidemiyorsan ayaklarını yukarı kaldırıp beklemen gerekiyor. Eğer kanama koyulaşmaya başlıyorsa geçiyor demektir. Bu süreçte pıhtılar devam edecek sakın korkma. Rabbim sağlık sihat versin yavrularına

Cift yumurta ikizi canim :) senin peki?
Dogumdan sonra bakamamak cok korkutuyor. Ikiz herkeste vardir değil mi ayni durum?
Benimkiler tek yumurta o zaman seninkiler 1 kız 1 oğlandır, Allah sağlıklısını hayırlısını versin ah benide benide, yetemeyecegim diye bir korku var içimde ama normal diye düşünüyorum. 2022 ikiz anneleri diye bir topik var burada orayada bir bak istersen herkeste aynı heyecan

Evet evet o civarlarda birseydi. Ayy Allah razı olsun canım benim, birazdan gideceğim bebeğimi de alıp. İnşallah bebislerden uzakta bir yerdedir. Çok teşekkür ederim içimi rahatlattın biraz

Yaa Rabbim sag salim kucağımıza almayi nasip etsin herkese kiZ erkek hiç fark etmez:) cok sevinirim topikte etiketler misin beni rica etsem ?

Buldum canim topigi :)) teşekkür ederim yinede

Yaa Rabbim sag salim kucağımıza almayi nasip etsin herkese kiZ erkek hiç fark etmez:) cok sevinirim topikte etiketler misin beni rica etsem ?
Hemen etiketleyeyim şimdi canım benimkiler ya 2 kız ya 2 oğlan olacak mecbur tek yumurta oldukları için. Benim 2 oğlum var ondan dolayı gönlüm kız olmalarından yana tabi sağlık olsun

Mamak devlet ve pursaklar devlet ve medicalparka gitmeyi düşünüyorum ilk dogumumu medicalparkda yapmıstım herhalde yine son haftalara dogru orda dogururum daha tam netleşemedim aslında devletide denemek istiyorum
Mamak devleti tavsiye etmem canım ben gebelikten önce kontrol için gitmiştim bayan doktordu insanlık olarak çok ters bı insan oyizden memnun kalmadım

Kuzum senin de mi ikiz acaba? Bu grupta şaşırmıyorum artık hani baştan ilk bebek oluşmuştur, sonra ikinci de oluşunca katlanarak artmaya başlamıştır falan. Kötü düşünme hemen.
Canım hiç bilmiyorum ki, sağlıklı olsun da ikiz olsun tek olsun nasıl olursa olsun. PKO olduğum için hiç ihtimal yok diyemiyorum yumurta çok çünkü, bu ay da çörek otu bal tarçın yemiştim ama hiç belirtim olmaması da beni biraz geriyor. Herkesin bulantısı kaşık ağrısı varken benim niye hiçbir şey yok, acaba sıkıntı mı var diye… bu süreç çok endişe dolu bi süreçmiş Şimdilik olumlu düşünmeye çalışıp pazartesi günkü ilk randevumu bekliyorum

Canım benim
Sağlıcakla alırsın insallah kucağına
Ha doğurdun ha doguracaksın
Ahh bizim daha çok var bulantıdan mahfoluyorum
Bir an önce zaman geçse diyorum.
Bende 20. Haftaya kadar cektim.. insallah cabucak atlatirsin bu donemleri canim. Sonrasi cok daha kolay gecer insallah
Kalbim seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…