2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Keseyi görürsen sıkıntı yok canım belki ikizdir. Ben yüksek değerde keseyi bile göremedim malesef

Kendi kendime nazar değdirdim, son 3 saattir koyu kırmızı renkte kanamam var, bugün biraz fazla hareket ettim diye oldu herhalde dedim dinleniyordum daha yeni tuvalete bir gittim pıhtı da gelmiş. Tahminen ne zaman sorunsuz bir hamilelelik geçiririm. Önceki gebeliğim de bol atraksiyonluydu

Kuzum senin de mi ikiz acaba? Bu grupta şaşırmıyorum artık hani baştan ilk bebek oluşmuştur, sonra ikinci de oluşunca katlanarak artmaya başlamıştır falan. Kötü düşünme hemen.

Yaaa, dr la görüştün mü? Tek olan bebeğin kanaması bitmemiştir belki. İyi düşünelim, iyi olsun

Aslıcım bence beklemedenn doktorunla görüş ne olur ne olmaz inşallah bişey yoktur canım

Sona yaklasınca bir deli cesareti geliyor normal mi yapsam dedim eşim baştan beri sezaryan dedi sen paniksin dogurmazsın hep olumsuz yanlarını söyledi falan ben yinede sezaryan oldum aslında ikisinide dogururum o zaman kendi canını düşünüyorsun korkuyorsun ama bebegi düşününce ve sonrasını bilince aklıma hiç gelmiyor dogum nasıl olacak diye onu gördüğün ilk an cok güzel milletin dediğine bakma sen neyi istersen ve yapabileceğine inanıyorsan onu yap bebegini saglıklı bir sekilde kucagına al gerisi hikaye anne olmak cok güzel

Yaaa, dr la görüştün mü? Tek olan bebeğin kanaması bitmemiştir belki. İyi düşünelim, iyi olsun
Doktoru aradım, pıhtı düştüyse iyi değil dedi acile git bi dedi. Amaaan valla ne sorunlu gebelik yaa bebeğim var nasıl gideyim. Sağol canım benim inşallah

Sağol canikom
Ayy Caglunal ın misafirleri gitti ya, ona devrettim listeyi yalnız kaldım diye üzülüyordum bide baya var ikiz anası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…