2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bende o durumdayım canım bugün ğeldi..hoca hemen fitil aldırdı

Ayakta durunca benimde agrio bende korktum
geçen hafta.kahve rengi ise eski bı kan korkma ama yinede ne olursa doktoruna sole ona göre bişe soler canım
Bende o durumdayım canım bugün ğeldi..hoca hemen fitil aldırdı
İnterntten baktım kırmızı değil kahverengiyse olur hormonlardan diyo , ama insan yinede korkuyo valla Salı günü gidicem kalp atışını duymaya ozmanda söylicemm doktora ,
Çok sağolun kızlar biraz rahatladım

Ben hemen wcye girdim, dus aldim hatta su bile tuttum tamamen temizlenmek icin. Olcagi varsa oluyor bence her turlu.

Ama ya dış gebelikse o zamanda benim için risk artıyor zaten pazartesi günü değerimin 23 binlerde olması gerekiyor o zamanda gözükmezse malesef dış gebelik
Şimdilik kötü düşünme. Arkadaşim tekrar kan verdi 29 binlerdeydi değeri baska bo doktora gitti orda gördüler. Kanama leke tarzı bişiler var mı

Benimde ayni agrilarim vardi bugun 5+6 gittim. Kalp atisi daha yok . Ağrılar normalmis. Sol tarafım ağrıyor benimde bildiğin nefes kesen bir agri. Endise etm3 diye yazıyorum

Benimde ayni agrilarim vardi bugun 5+6 gittim. Kalp atisi daha yok . Ağrılar normalmis. Sol tarafım ağrıyor benimde bildiğin nefes kesen bir agri. Endise etm3 diye yazıyorum
Cok sagol canim. Benim de sancim hala devam tek taraflı keskin acı ve arada sırada genel rahim de regl ağrısı var. Bebeği gördün mü peki ?

Şimdilik kötü düşünme. Arkadaşim tekrar kan verdi 29 binlerdeydi değeri baska bo doktora gitti orda gördüler. Kanama leke tarzı bişiler var mı
Ayy inşallah bende görürüm keseyi. Kanama leke ağrı hiç bir şikayetim yok

Cok sagol canim. Benim de sancim hala devam tek taraflı keskin acı ve arada sırada genel rahim de regl ağrısı var. Bebeği gördün mü peki ?
Doktor acil sezaryene gitti konuşamadık fazla. Kalp atışı yok daha haftaya gel dedi. Ultrason fotoğrafini atsam anlar misin ki :)
Agri benim sol tarafta keskin bıçak girip çıkıyor sanki. Rahim de ağrım yok.

Tebrik ederimm harika haber Miniğin seninle canım hep olumlu düşün elini karnına koy ve seninle olduğunu düşün senin iyi düşünmene ihtiyacı var tutunması için ❤ Sağlıkla dünyaya gelir inşallah canım

Kızlar, az önce bulantı ve yanma için dr a yaZdm. Rennie ve metpamid vermiş. Metpamid kullanan var mı aranızda? İşe yarıyor mu? Hafif bir ilaç diye biliyorum.

Mesajın çok iyi geldi canım. Sabahtan beri şok halindeyim. Çok teşekkür ederim

Hoşgeldinnn sağlıkla gelsin

Ayy inşallah bende görürüm keseyi. Kanama leke ağrı hiç bir şikayetim yok
Canım merhaba, mesajlarını okudum sanırım benim de sana benzer durumum Doktora daha hiç gitmedim, pazartesi gideceğim ama beta hcg cok yükseliyor sanki hiç içim rahat değil. İlk kan testimde 230du, iki gün sonra 628, iki gün sonra 2400, ondan da 3 gün sonra 10bin oldu böyle çok artınca dış gebelik ya da mol gebelik mi oluyormuş? Hafta olarak da 5+2 falan olmam lazım ama PKO olduğu için hangi gün yumurtalığımı da bilmiyorum belki erken oldu. Pazartesi bi olmadı nasıl gerildim. Bu arada sadece göğüs ağrısı var, onun dışında ne bulantı ne kasık sancısı ne yorgunluk, hiçbir belirtim yok…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…