2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Tek bebek olursa deneyebilirsin ssvd. Ama ikiz olursa risk almazlar muhtemelen. Erken doğumda zaten genelde direk sezeryan yapılıyor.

Tek bebek olursa deneyebilirsin ssvd. Ama ikiz olursa risk almazlar muhtemelen. Erken doğumda zaten genelde direk sezeryan yapılıyor.
Aynen, normal doğumla iki tane birden çıkaramam zaten belden aşağısını uyuşturarak istiyorum, bebişleri göreyim ama sancı çekmeyeyim. 10/10 hareket

Arkadaşlar bugün ultrasondan sonra tansiyonum 14-9 çıktı sizce heyecandan mı yükseldi biraz da başım ağrıdı ama eve gelince geçti doktor 1 hafta tansiyon takibi yap bakalım ne olacak dedi sizin de öyle oldu mu merak ettim ?

Heyecandan olabilir ama takibi önemli tam sınırda iki değerde. Sakın zamanlarında bak istersen daha doğru verir sonucu.

Senin açılman hızlı olmuş ama herkeste böyle olmayabilir. Aneztezi ilacının süresi var ve o sürede açılma olmazsa ikinci defa yapılamıyor.
Bir tanıdık 4 saatte doğuramadım etkisi geçti yine kendim doğurdum demişti.
Hızlı açılırken bir anda açılması duran da var. Doğum çeşit çeşit..

Ben epiduralsiz normal doğurdum. Son ana kadar zaten dayanılmayacak bir durum yok. Yine de kimseye kesinlikle normal doğur diyemem mesela. Doktorlar yönlendirse daha iyi olur..

Progestanı fitil olarak koydum ilk defa bugün kasıklarım ağrıdı.aynı adet gibi.hani ne bulantı ne ağrı yaşamıyordum.bugün ağrım başlayınca korktum biraz.azcık kahve leke gelince hemen fitil al dedi doktorum

Bende ilk başta korktum açilmam yavaşlar işler ters teper veya ıkınamam diye ama co şükür bi sıkıntı olmadi birde meryem ana otu koymuştuk suya o acildikca açılmıştı rahim sen denemişmiydin boyle birseyi gerçekten mucize gibi bi olaydı yaşadığım dogumdan sonra sudan cikardilar ve kapandı

Kızlar birşey sorucam bugun bana misafir gelicek de sabahdan beri ayakdayım iş yapıyorum evde, baya belim fln ağrıdı yoruldum. Daha demin lavoboya gittim. Kahverengi bi akıntı geldi , sadece peçeteye geldi , 6+4 m zaman geçti sanki kagverengi akıntı gelmesi için biraz korkuttu beni

Ayakta durunca benimde agrio bende korktum
geçen hafta.kahve rengi ise eski bı kan korkma ama yinede ne olursa doktoruna sole ona göre bişe soler canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…