2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Merhaba canım. Evet bir süre yatakta bekledim ve hemen duş almadım hatta sabaha duş aldım. Sonrasında idrarın gelmesi normal ama mutlaka cinsel ilişki öncesi de idrarinizi yapın

İlişki esnasında belinizin altına yastık koyun
Bittiğinde bacaklarınızı duvara yaslayın ve 15 dk öyle kalın. Hemen bany8 yapmayın

Ben çok üşüyorum kızlar midem de bulantı gibi değil alev almış durumda .
Bir de gözümün önünde yavru köpeğe araba çarptı. Tabi köpek kurtuldu ama ben ağla ağla kendimi paraladim

Allah im ben neden hep bahtsız bedeviyim ya ankara gibi yerde sağlık ocağında hiç bi test yapılmıyor bizim .. laboratuvar sadece bi kaç test e anlaşma yapmış devlet hastanesinde de mümkün değil yer bulunmuyor hep para gidiyor tahlillere vallahi keşke bizim de sağlık ocağında yapılsaydı ne iyi olurdu

Bir doktora daha gittim oda göremedi malesef. Kendi doktorum doçent bir doktoru çağırdı muayene sırasında o doktor bekleyelim iki güne gözükür dedi ama bilemiyorum dış gebelik olmasından çok korkuyorum
Geç döllenme olabilir mi acaba.. çok umutsuz olma panik yapma sakın olmaya çalış

İki gebeliğimde de yumurtlama günleri içerisinde ilişkiden sonra çişim gelmesine rağmen yataktan kalkmazdım, öyle daha kolay olduğunu duymuştum.İlişkiden 1 saat sonra falan duşa giriyordum. Bu seferki plansızdı ilişkiden sonra yatıp uyudum direkt kalkmadım yine (keşke kalksaymışım) ve saatler geçtikten sonra duş aldım. Yani duşun ve yatakta durmanın etkisi var gerçekten. Umarım bebeğin gelir en kısa zamanda annesine

Hangi semttesiniz. Ben gitmedim ama sağlık ocağı aradı beni gelin tüm tahlilleri yapalım dedi
Bende hastanede yaptırıyorum ama e devlete düşmüyor sgk anlaşması yok hastanenin hemen yansımıyor.

Benim ilk gebeliğimde çok gaz sancım vardı ama son aylarda. Hatta eşim her seferinde doğuruyorum sanıyordu sancıdan kıvranıyordum çünkü. Papatya çayı içiyordum ben hep rahatlatıyordu biraz, tavsiye ederim. Ama günde bir fincan yeterli.

Canim benim arkadaşım da 4000 lerde keseyi göremedi ama bir hafta sonra kese de bebek de göründü. Sıkma canını biraz daha bekle
Ama ya dış gebelikse o zamanda benim için risk artıyor zaten pazartesi günü değerimin 23 binlerde olması gerekiyor o zamanda gözükmezse malesef dış gebelik

Ben gidip nst ye de girmistim sadece sanma olsa keşke acemilik. İkincide o kadar girmedim ki girip hastaneye direk doğurdum 10 dk içinde.

Ama ya dış gebelikse o zamanda benim için risk artıyor zaten pazartesi günü değerimin 23 binlerde olması gerekiyor o zamanda gözükmezse malesef dış gebelik
Dıs gebelik için değer iyi artmis gözüküyor ama belli olmaz. Doktor bir şey söylemedi mi? Bazen böyle durumlar olabiliyor aslında. Mol gebelik olma ihtimali icin birsey dedi mi?

Dıs gebelik için değer iyi artmis gözüküyor ama belli olmaz. Doktor bir şey söylemedi mi? Bazen böyle durumlar olabiliyor aslında. Mol gebelik olma ihtimali icin birsey dedi mi?
Doktor her ihtimali değerlendirdi ama malesef bişey yok doktorda şaşkın aslında. O yüzden doçent olan bir doktoru çağırdı oda pazartesi tekrar gelmemi söyledi hatta sorun yok gözükür kese dedi ama ben içim rahat etmeyip başka bir doktora gözüktüm bana %99 dış gebelik bu saatten sonra kese gözükürse tıp tarihine geçersin dedi saçma bir şekilde. Herşey pazartesi belli olacak kısacası

Ben gidip nst ye de girmistim sadece sanma olsa keşke acemilik. İkincide o kadar girmedim ki girip hastaneye direk doğurdum 10 dk içinde.
Ahahaha bende gerçek doğum sancısını gaz sancısı sanıp gecenin köründe kendime papatya çayı yapmıştım
Doğuracağımı anlamam zaman aldı, şu anki tecrübemiz ilkinde de olsaydı keşke. Rezalet boşu boşuna

Şuan ki tecrübeyle yolda doğurmam insaallah ikincide bile 5 dk mesafedeki hastaneye zar zor yetiştim evde çektim sancıyı.

Kızlar bişey soracağım gebeliğim normal ilerliyor ama benim doktorum ilk 3ay cinsel ilişki hiç bir gebeme önermiyorum dedi ağrı ve kasılmalara sebep olabiliyor diye size de böyle birşey söylediler mi
Eğer riskli bi gebelik yoksa hersey yolundaysa doktorlar bi kısıtlama yapmiyor benim doktorum devam edebilrisiniz demisti

Şuan ki tecrübeyle yolda doğurmam insaallah ikincide bile 5 dk mesafedeki hastaneye zar zor yetiştim evde çektim sancıyı.
Ayyy çok iyi eğer normal doğurursam benim ikinci deneyemim olacak. İkinci oğlumda kanamam oldu sancım da vardı hastaneye gittim açılmam olmuş tutamadılar içeride sezeryana aldılar. Suni sancı vermediler ya ona şükrediyorum. Olmazsa evde doğurursun canım nedir ki yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…