2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aynıııııı bende zammı bekliyorummmm.
kaç aylıkken ayrılacaksın canım ne düsünüyorsun

ya çok haklısın bende aslında onları takmıyorum ama artık belirli yaştan sonra çekemiyorum kimseyi tüketiyorlar insanı.. İşyerime de aynen zam için söylemek istemiyorum patron zaten cimri kılı kırk yarıyor duyarsa işten çıkacağımı tahmin eder tazminatı daha düşük alabilmem için zammı çok az yapar diye .. inşallah çok belli olmaz karnım zaten 68 kiloyum zayıf değilim saklayabiliriz umarım sende bende

Allahın hikmetine bak şaşkınlık verici. Artık babası seninle mutlu olmak ne kadar istediyse artık. Allah şifa versin senin için hayırlı yöne çevirsin inşallah.
Öyle diyince üzülüyorum eski eşte yaşadığım zaman kaybına aminn canım teşekkür ederim

Aaa aynı mı nekadar güzell mutlu oldum aynı olunca Rabbim kucagımıza almayı nasip etsin inşallah biz gecen hafta minik bir kese gördük 15 gün sonra kalp atısı ıcın cagırdı Dr. Benim anneminde böyleymiş hamileliği bende ona benzicem sanırım bende bazen diyrm ya unutuyrm var oldugunu o derece belirtim yok

Gerçekten şaşkınlık verici, daha önce duymamıştım böyle bir durum yaşayan. Hayırlısı olsun sizin için, güzel sonuçlanır umarım, güzel güzel dinlen bu hafta

Öyle diyince üzülüyorum eski eşte yaşadığım zaman kaybına aminn canım teşekkür ederim
Kaderin önüne hangimiz geçebildi ki? Geçirmiş olduğunuz kötü günlerdeki deneyimler bugün ki sizi ortaya koydu. Şimdi bir araya gelmeniz gerekiyordu. Ama bu kadar okaylar sinsilesiyle bir araya gelmeyi kim tahmin ederdi ki değil mi

Kızlar ilk muayenede vajinal muayene yapılıyor mu? Çok korkuyorum ya bu işten... Ben ilk kez gidicem hayatımda ve o çatal bile beni ürkütüyor açıkçası ve de vajinal muayene çok tedirgin ediyor. Göbekten kese göründü zaten, kalp atışını da duyarsak göbekten, yine de vajinal muayene yapar mı???

Canım 7. Haftada olduğun için direkt karından bakar zaten karından görmüş keseyi. Hiç panik yapma dualarımız seninle

Etkilendim, acilen yazar olman gereken konular var
Şaka maka gerçekten öyle, o zaman çok gençtik belki de biraz olgunlaşmamız gerekiyordu, hayırlısı olsun

Gerçekten şaşkınlık verici, daha önce duymamıştım böyle bir durum yaşayan. Hayırlısı olsun sizin için, güzel sonuçlanır umarım, güzel güzel dinlen bu hafta
Evet öyle, bende bir kere duydum yuh dedim bir daha da demem artık. Şaşırdığım ne varsa başıma geliyor
Aminnnn sağol canikom

Ay ne cahili kız, bende ilk defa duyuyorum ya üçüde aynı kesede ya da hepsi ayrı keselerde olur zannediyordum. İki yumurta döllenmiş döllenen yumurtalardan biride kendi kendine tekrar döllenmiş sanırım

Valla bildiğim ikiz dışındakiler hep tek yumurta gebeliği oluyor. Yani farklı/aynı ikiz gördüm de, farklı üçüz, dördüz falan görmedim..

Ezberleri bozdun resmen maşallah.
Adam da şaşırmıştır. Ne dedi yazdıysan görmedim..

Kızlar ne güzel umarım bulantı belirtisi yaşamazsınız 4 gündür geberiyorum öyle söyliyim size yemek bile yapamiyorum benimde 4 gün öncesiye kadar hiç belirtim yoktu keşke öylede kalsaydı

Ha sen onu diyosun ben 2 erkek 1 kız gördüm oğlanlar tıpatıp aynı sarışındı kız esmerdi hatta bu forumda da varmış öyle okudum dün gece o konuda ilk değilim yok daha söylemedim, kalbime inmesin diye ikisi gidecek büyük ihtimalle sonuçta.
Bu hafta sıkıldıkça yazarım içimdekileri yerimden kalkmam yasak çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…