2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benmde aynı canım, şanssız kesimdeyiz maalesef. Bol su iç ve nolursa olsun yemek yemeye çalış aç olunca daha çok bulanıyor. İyi olsunlarda.
İşin kötüsüde o bulantılar baslamadan önce cok güzel su içme alışkanlıgı kaZanmıştım ama şimdi anca folik asidi içerken bir bardak icebiliyorjm onda bile midem kalkıyor

8. Haftada başlamış oluyorsun bence o kadar da geç olmaz sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum canım, ama bu zamanlarda iki haftada bir gitmek gerekiyor, neden 3 hafta sonra vermiş anlayamadım olmazsa sen iki hafta sonra gidersin kuzum.

İşin kötüsüde o bulantılar baslamadan önce cok güzel su içme alışkanlıgı kaZanmıştım ama şimdi anca folik asidi içerken bir bardak icebiliyorjm onda bile midem kalkıyor
Evet insanın sudan bile midesi bulanıyor maalesef, folik asitle daha da korkunç. Kusmaya çalış olmadı canım kusarsan kısa bir süreliğine rahatlarsın o arada suyunu falan içersin birkaç birşey yersin.

bizde de şubat ayında beli oluyor 13 sene önce oğlumu doğurunca çıkmıştım buradan gene çıkarım diye kesinlikle zam olayını düşünürler bakalım hakkımızda hayırlsıı olsun ne diyim

Kızlar bol bol ayva yiyin.. gebelikte 3 ay ..hadisde ğeçiyor .ğebe kadınlar yemeli..bebeğiniz güzel olsun
Ayva yiyince gamzeli olur derler ben iki oğlumda da yedim birinin çok güzel gamzeleri var diğerinin yok iyi hoşta mideme çöküyor ayva

Canim hosgeldin hayirli olsun benimde 2. Cocugum olcak ilki kaç yaşinda kizmi erkekmi

Canım hayrlısı olsun aynıyız bende bugün 5+2 yim ben gecen hafta keseyi gördüm minicik sende görürsün bence hiç merak etme
Aynen canim inşallah benim birde 1.5 yaşinda kizim var surekli kucak istiyor batmalarim var hafif agrilar giriyor ve ustune emziryorum yarin gideyimde netleşsin yoluma bakayim

Kızlar bol bol ayva yiyin.. gebelikte 3 ay ..hadisde ğeçiyor .ğebe kadınlar yemeli..bebeğiniz güzel olsun
Kız bacim kizimda yemediğim ayva kalmadıydı elini ayvaya sür yanaklarina bastir dediler yaptim çenene sür dediler onuda yaptim simdi ne gamze var ve çukurluk ama huyuna faydasi oldumu dersen maşallah dogar dogmaz benle yatar benle kalkardi eziyetli degildi

Ayva yiyince gamzeli olur derler ben iki oğlumda da yedim birinin çok güzel gamzeleri var diğerinin yok iyi hoşta mideme çöküyor ayva

Ben de yedim ama az yemişim. Belli belirsiz oğlumun gamzeleri..

Geçen hafta köye gittik. Eşimin dedesi bahçeden ayva verdi. İçimden geçiriyorum oh bol bol yerim artık
Sırf gamze için değil tabi seviyorum mahyoş. Ağzım sulandı ya

Iyi olmana sevindim canım ne zaman gidecektin doktora beta takibi yapiyormusun
Canım en son cumartesi yapmıştım 240 çıkmıştı benim geç döllenme ya daha bi 10 gün beklerim heralde bide bu hafta ortası kan veriyim diyorum . Sende yarın gidiceksin sanırım doktora hayırlı haberlerini alalım inşallah . Ben yumurtlamaya göre hesap yapınca 4+1 olarak gözüküyorum

kizlar bugun hafif bi kan akti (hafif kahverengi), kizkardesim normal dedi.
Bide kizlar sizde mide bulantisi ne zamandan itibaren basladi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…