2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben gebeliğin riskli olduğunu emin olmadan söylemedim diyeceğim. Hiçte umurumda değil darilan darılsın.

Atsa bile ikizler aşağıda olduğu için düşük riski varmış, buradan da forumlara baktım. Bütün annelere tek yumurta olanları sonlandırmayı öneriyorlarmış
Sağol canım benim
Eski eşinle olayından sonra oldu bu belli ki çok stres üzüntü yapıp yıpratmışsın kendini. Daha fazla üzme canım kendini sana zarar olarak dönüyor gördüğün gibi

Atsa bile ikizler aşağıda olduğu için düşük riski varmış, buradan da forumlara baktım. Bütün annelere tek yumurta olanları sonlandırmayı öneriyorlarmış
Sağol canım benim
Anne ve bebek için hangisiyse en uygun olan o olmalı. Gerçekten enteresan yaşadığın ama herseyde bir hayır vardır.

Ayy çoook teşekkür ederim canım çok iyi geldi mesajın

Eski eşinle olayından sonra oldu bu belli ki çok stres üzüntü yapıp yıpratmışsın kendini. Daha fazla üzme canım kendini sana zarar olarak dönüyor gördüğün gibi
Anne ve bebek için hangisiyse en uygun olan o olmalı. Gerçekten enteresan yaşadığın ama herseyde bir hayır vardır.
Evet kızlar haklısınız en iyisi akışına bırakmak ama arada bir gülme krizine giriyorum

6+5 büyük ihtimalle duyarsınız canım, güzel haberlerini bekliyoruz herkes yavaş yavaş duyuyor artık bizim grupta

AYY yasadıklarına sana birde üstüne buduruma sok oldummm .
Allah hakkında hayırısını nasip etsn canım bol dua et vardr her seyde br hayır

AYY yasadıklarına sana birde üstüne buduruma sok oldummm .
Allah hakkında hayırısını nasip etsn canım bol dua et vardr her seyde br hayır
Bide bana sor aminn canım çok sağol sende keseyi görmüşsün sanırım mesajı kaçırmışım, hayırlı uğurlu olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsinnn

Bide bana sor aminn canım çok sağol sende keseyi görmüşsün sanırım mesajı kaçırmışım, hayırlı uğurlu olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsinnn
Suan soklar içinde yazdıklarını okudum yazsan roman olurmuş canim Valla hakkkniz da hayırlısı olur inşallah ama başka bi doktora daha mı gitsen acaba bilemedim ya insan ne diyeceğini bilemiyor riskli olunca üniversite hastanelerine yönlendiriyorlar genel de inşallah bir mucize olur ve hiç birine bisey olmaz kendine çok dikkat et güzel aslım

Hayırlısı olsun hakkında canım

Canim okuyunca şok oldum 3 üz diyince insan bi şöyle duygu karmaşası yaşıyor doktorun dedigine gore ikizler gidecek gibi ama allahtan umut kesilmez bi bekle bakalim nolcak hayırlısı olsun insallah

Evet canım, kendi doktoruma da gideceğim yarın. Şu an sadece yatıyorum. Allah razı olsun kuzum teşekkür ederim inşallah tutunurlar annelerine

Gitmez inşallah yawrumm ya dikkat et kendine biraz dinlen kanaman devam ediyor mu hala
Evet canım devam ediyor hemde hafif pıhtılı şekilde zaten kan pıhtılaşması var bende. Şu an sadece yatıyorum. Teşekkür ederim canım

Canim okuyunca şok oldum 3 üz diyince insan bi şöyle duygu karmaşası yaşıyor doktorun dedigine gore ikizler gidecek gibi ama allahtan umut kesilmez bi bekle bakalim nolcak hayırlısı olsun insallah
Ayy bide bana soracaksın, mucize resmen hayırlısı olsun. Evet zaten çok şükür iki tane evladım var ikizler gidince bir tanesi kalıyor onuda sağlıkla kucağıma alırsam üç tane olur onlar bana yeter, Allah olmayanlara nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…