2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar ne güzel umarım bulantı belirtisi yaşamazsınız 4 gündür geberiyorum öyle söyliyim size yemek bile yapamiyorum benimde 4 gün öncesiye kadar hiç belirtim yoktu keşke öylede kalsaydı
Canım limon ye istersen iyi geliyor bana benimde çok fena bulantılar

Aynıııııı bende zammı bekliyorummmm.
kaç aylıkken ayrılacaksın canım ne düsünüyorsun

Bizim zamlar Şubat ayında belli olur. Ama gittiği yere kadar giderim. İlk çocuğumda doğum iznimden sonra 6 aylık ücretsiz iznimin 2 ayını istedim diye kovacaklardı olmadı.
Hamile olduğumu duyarlarsa anında sepet havası çekerler
Her zaman onlar mı çakallık kovalayacak. Biz de salak değiliz..

İkinci daha erken belli olur derler. Ama göreceğiz. Oğlumda 6 aylıkken az göbeğim vardı. Salaş giyince anlaşılmıyordu.
Yaşasın salaş giyim modası

Kizlar biraz önce doktordan çıktım Rabbım e binlerce şükür minicik bir kese göründü henüz içi boş tabi üç hafta sonra tekrar gel dedi.. elim ayağım titredi . Bin şükür Rabbım iki buçuk yıl sonra ve beş aylık evladımin kaybından sonra bu ilk hamile kalısim dilerim Allah dan kalp atışını ardından sağlıkla hayırlısı ile kucağıma aldığımı da görürüm nasip olur...
Kan sulandırıcıyi sordum henüz değil kalp atışı duyulunca dedi üç haftadan önce kalp atışı olur da ben 3 haftaya doktora gidersem geç kalmış olmam değil mi sulandırıcı için????

Ayy nasıl sevindim canım hayırlı uğurlu olsun Allah kucağına aldığın günleri görmeyi de nasip etsin
Bende de kan pıhtılaşması sorunu var bu arada, yedinci haftada başladım iki gebeliğimde de bunda da. Sen şimdi kaç haftalıksın ona göre değişebilir.

Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Allah razı olsun canım doktor henüz kalp atışı ve bebek olmadığı için iğneye başlamam dedi tamam dedim vallahi regl hesabına göre sat 13 Ekim aşılama 25 Ekim işte uaklasim 4+5 oluyor inan ne kese cm ne kaç haftalik ile uyumlu hic bir şey sormadım.. geç olmaz değil mi yani canım uc hafta sonra .. belki iki buçuk hafta sonra gelirim garanti olsun diye

Canım beta kaçtı kese göründüğünde..hayırlı olsun darısı bize inşaallah

Kızlar ne güzel umarım bulantı belirtisi yaşamazsınız 4 gündür geberiyorum öyle söyliyim size yemek bile yapamiyorum benimde 4 gün öncesiye kadar hiç belirtim yoktu keşke öylede kalsaydı
Yaaa gercekten mii tahmin edebiliyorum kuzenim de hamile o bayağı yaşadı o yüzden bende olmayınca Bi tedirgin oldum ama olmaması için dua edcm sanırımm inşallah seninki de biran önce geçer canım benim

Bende senin gibiyim canım çok erken başladı bulantım sana göre Prilam yazdı doktor gece içiyorum bir tek ..

Merhaba kizlar bende bugun gittim ilkkex karindan gorundu kalp atisi ama bana biraz dengesiz geldi tabi. Doktor iliski yasakladi.agir is yapma progestan a devam et dedi.hem mutlu pldum hemde üzüldüm düşük riski devam ediyormus.birde bazen ultrasonda onde gidiyor gun olarak bazen geri neden oluyordur acaba.

Ay hemen deneyeyim canımm çok sağol çubuk kraker falan hiçbişey fayda etmiyor tam geçti diyorum birden bi yanma giriyor mideme, basım uyuşuyor ardından bulantılar baslıyor cok garip birşey gerçekten
Benmde aynı canım, şanssız kesimdeyiz maalesef. Bol su iç ve nolursa olsun yemek yemeye çalış aç olunca daha çok bulanıyor. İyi olsunlarda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…