2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Amin inşallah canım Allah içimize ferahlık versin hepimizin belki bı sure sonra gecicek bu süreç inan çoğumuz da vardır farklı sebeple tedirginlik herkesin okadar hikayesi var ki inşallah sırayla güzel haberler veririz bebeislerimize neler alcaz bunları konuşmaya başlarız

Hemen o evreye ışınlanmak istiyorum İnşallah canım

Kızlar ben gaziantepte yaşiyorum gidecegim doktor Ankara Zübeyde hanim hastanesinden yeni gelmiş ordan taniyan varmi acaba Şeyma Fadıloğlu ismi

Gözünaydjn canım ne güzel duymuşsun kalp atışlarını yatışı sanırım kanama olduğu için düşük riski olmasın diye söylemiştir sen yatmıyorsan bile en azından kendini zorlama hiç ve kanama olanlarda özellikle kabız olmamaya çok dikkat etmek gerekiyormuş dün bi arkadaşımla konuştum o da ilk üç ay dikkat et demiş dr

Teşekkür ederim Allah razı olsun çok şükür rabbim herkese nasip etsin

Amin. Sağlıklı bir şekilde gelsinler de gerisi hallolur. Rahat ol sen.
Gebelikte kullanılan ilaçlar var. Panik atak, anksiyete sık karşılaşılan durumlarmış

Günaydın kızlarrrr sıkıntı yaşayan arkadaslarımz dualarımız sizinle güzel haberler alırız sizden inşallah kızlar bende bişey sorucam 5+2 oldum hala ne Bi mide bulantısı ne Bi belirti hiç bişeyim yok sadece fazla iş yapınca ayakta durunca belim ağrıyor okadar normal midir sizce bazen var oldugunu bile unutuyrm böyle bursa bişeyler okudukça da ister istemez strese giriyrm bişey mi oldu acaba hiç belirtim yok diye sonra da çok şükür böyle gdicek heraldee diyrm gercekten annelik şmdiden başlıyomş herşeyi düşünüyor insan Rabbim hepimzn bebişlerini sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Valla genelde 7. Haftada başlıyo diyolar bulantılar ben o haftayı bekliyorum kendimi hazırlıyorım. Ama şuanda otobuslerde fln bulanıyor normalde evde anca sabahları baş dönme bulantı oluyor oyuzden bekleee biraz 7.hafta bizi bekliyor‍♀

Anca yazacak vaktim oldu, çünkü ben sanırım tarihe geçeceğim yani yok daha neler, bende böyle sınanıyorum herhalde. Nasıl olabilir aklım almıyor.
Dün gittim acile doktor birinden ses alamıyorum dedi. Ben işte yine aynısı oldu yine biri gitti diye zırlamak üzereyken, üçüncüden ses yok dedi. Anlamadım? Dedim, maalesef üçüncüden ses yok dedi tam redüksiyondan bahsetmeye başlamışken 2 kese var dedim daha yeni gördüm randevum vardı dedim keselerden birinde bir bebek diğerinde iki bebek var dedi. Gösterildi banada. Tedavi falan yok doğal yolla üçüz olmaz ki dedim. Doktor aynı keseden olanlar (tek yumurta ikizleri) birinden kalp atışı gelmiyor. O yüzden o bebekten kalp atışı gelmezse redüksiyon işlemi ile ikizleri almamız gerektiğini söyledi. Bir tane kalacak yani. Eğer gelirse dedim, o zamanda yine ikizler rahmin aşağısında duruyor düşük riski var dedi, yani gelse bile yine redüksiyonla ikizleri sonlandırılım en mantıklısı bu dedi. Senin ve onlardan bağımsız olan bebeğin sağlığı için dedi. Sonra ben kan pıhtılaşma sorunum olduğunu, daha önce kimyasal gebelik geçirdiğimi, ikizlerden birinin daha önce kalbinin durduğunu ve erken doğum yaptığımı söyleyince bana çok yüksek riskli gebelik dendi ve bir hafta rapor yazıldı bir hafta sonra tekrar bakılacak kalp atışı gelecek mi diye dedi ve bu hafta sadece yatmamı istedi, hastanede yatış verecekti ama iki küçük çocuğum olduğu için istemedim.
Doğal yolla üçüz olma ihtimaline bakıyorum iki saattir. Benim ailemde tüp bebekle olan üçüz var, babanın ailesinde bir tane doğal yolla üçüz olmuş ama bir tanesi ölmüş.
Bu arada kanamam epey fazla, daha bir sürü şey söylendi ama yazamıyorum bile.
Redüksiyon işlemi çok basit diyorlar üçüz gebelikse çok riskli özellikle ikizler rahmin altında oldukları için daha da kötü.
Bence ben tarihte tek gecede doğal yolla üçüzlere hamile kalan ilk insanım. Gerçekten bak tarihe geçtim yani. Küçükken yaramazlık yaptığımda annem inşallah kendin gibi 5 çocuğun olur derdi. Anne duası mıdır nedir bu.

Merve2401 canım güzel haberlerle gel inşallah bugündü di mi randevun
Merve2401
MahidevranSultan
Kızlar dualarımız sizinle umarım sizi sevinidrcek haberler almışsınızdır sizde bebeklerinizde iydir inşAllah

Kızlar ilginiz için çok teşekkür ederim. Benim bahtsızlığım mıdır bilmiyorum. Gittim hastaneye sıramı bekliyordum ki doktor acil ameliyata gitti. Beklemek için de vaktim yoktu. Ben ilçede yaşadığım için dönmek zorunda kaldım. Yarına kaldı anlayacağınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…