2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canım hay Allah nasıl denk geliyor. Yarın güzel haberler getir bize o zaman ne diyeyim.

6+2 henüz mide bulantısı yok ilk haftalarimda kasık ağrım çoktu şuan hiçbir belirtim yok ama çok şükür dün bebegimide gördüm kalp atislarinida

Canım hay Allah nasıl denk geliyor. Yarın güzel haberler getir bize o zaman ne diyeyim.
Amin inşallah canım. Sana da çok geçmiş olsun çok şaşırdım inan. Gerçekten tarihe geçilecek bir olay. Kalbini ferah tut bol bol dinlen kendini yorma inşallah hiçbir bebeğine zarar gelmez. Sağ salim alırsın hepsini kucağına

Neee üçüz müüü amannn Allahımmm ikizlerle napcam derken üçüz mü oldular kurban olduklarımm inşallah hayırlı haberler alırsn canım benim hakkında hayırlısıı olsun

Ahhh deme öyle yawrucmm korkutma beni bekleyelim bakalm 7.haftayı da görelim neler görücez

Canım benim inan bende şuan çok şaşkınım ne diyeceğimi bilemiyorum rabbim hakkında en hayırlı olanı nasip etsin inşallah gönlünden nasıl dua ediyorsan onu nasip etsin ... Birbirimizi tanımasak ta burada ister istemez gönül bağımız oluyor dualarım seninle nasıl istiyorsan nasıl mutlu sağlıklı olacaksan öyle olsun inşallah

Temennimiz o yönde ama hiç sanmıyorum, üçünü birden kaybedersin dedi doktor ikisinden vazgeçmelisin dedi. Neyse ya ne yapalım ikiz olacak diye de endişeliydim zaten bir tane kalsın o zaman napalım sağol canım

Çok çok geçmiş olsun çok üzüldüm hakkında hayırlısı olsun canım haber ver mutlaka

Herşeyin hayırlısı olsun canım sıkma canını belli olmaz belki atar kalbide üçüz doğurursun inşallah

Neee üçüz müüü amannn Allahımmm ikizlerle napcam derken üçüz mü oldular kurban olduklarımm inşallah hayırlı haberler alırsn canım benim hakkında hayırlısıı olsun
Üçüz oldularda ikisi gidecek büyük ihtimalle aminnnn kuzum sağolasın

Bende hergün buraya bir dertle geliyorum ama hepiniz hiç bıkmadan destek oluyorsunuz hakkınızı ödeyemem
Aminnn inşallah canım benim çook sağol

Bende elimden gelse doğurduktan sonra haber vericem 2. bebeğim karnımda 7 aylık ölünce aradan da 5 yıl geçti şimdi bir sürü yorum ve saçma sapan sorulara maruz kalıcam .. oğlum 13 yaşında bunun hakkında da bir dünya eleştiri ve evimizi kredi ile aldık kredi borcumuz 4,5 sene kaldı bide bunun yarumları kayınvalidem hatta kendi annem bile surat asacak istemeyecek o yüzden işyerime bile belli olana kadar söylememeyi düşünüyorum.. ama sonrada nasıl söylcem onuda bilmiyorum bu seferde bu zamana kadar neden söylemedinler gelecek

Herşeyin hayırlısı olsun canım sıkma canını belli olmaz belki atar kalbide üçüz doğurursun inşallah
Atsa bile ikizler aşağıda olduğu için düşük riski varmış, buradan da forumlara baktım. Bütün annelere tek yumurta olanları sonlandırmayı öneriyorlarmış
Sağol canım benim

Bende hergün buraya bir dertle geliyorum ama hepiniz hiç bıkmadan destek oluyorsunuz hakkınızı ödeyemem
Aminnn inşallah canım benim çook sağol
canım olurmu bazen herşey üstüste gelir tüm aksilikler insan boğulacak gibi olur,, tabi ki anlat,, yaz sana da iyi gelir... elimizden ancak birbirimize fikir verip dua etmek geliyor her sıkıntının bir ferahı olacaktır iyi düşün canım iyiyi çek kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…