2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Rapor verdiler muhtemelen. Kendi doktorun da olsa rapor iste kayıtlı kalması için. Tutar yüksek ve bu işi radyologlar daha iyi yapıyor ve perinatologlar. Benim parça parça 40 45 dk sürmüştür. Raporda da ayrıntılı herşey var. Ki ben 800 TL ödedim. Hem kadın doğum Dr hem de radyolog olan çift anadallı bir uzman doktordu. Eğer raporda ayrıntı yoksa başka yere gitmeyi düşünebilirsin.

detaylıya henüz girmedim ama bence başka yer bakmak yerine doktorunla iletişime geç ve aklındakileri sor,950 tl bayağı yüksek bi rakam ve 10 dk bence çok az
acaba bir dahaki gittiğimde söylesem çokmu geç kalmış olurum vallahi dr. dan çekiniyorum bazı kişiler yorumlarda tersledi beni falan diye yazmış of çok stresliyim 200-300 değilki aman boşver başka yere yaptırıyım birde diyemiyorum

canım rapor hep rakkamsal türkçe birşey yazmıyor hiç bir şey anlamadım oyüzden açıklama kısmıda yok .. 2 sayfa komple rakkam

Aslında hakkı yok, kimse parayı sokaktan toplamıyor.
Ama keşke o anda söyleseydin, şimdi sana tekrar gel bakalım için rahat etsin diyeceğini sanmıyorum:/
Kendi doktoruna gösterecek misin sonucu, olmadı ona sorarsın.
Benimki görmek istedi mesela.

Raporunu paylasabilirmisin acaba sıkıntı olmazsa ismini kapatarak falan, özelden de atabilirsin.neler yazıyor merak ettim

Vallahi doktora güvendim insallan doğru olanı yapıyorumdur. Açıkçası ben çok sıkmıyorum kendimi. Canım istediğini abartmadan yiyorum tatli yapıyorum falan çok kilo verdim diye belki de çok da diyet yapamıyorum inşallah sorun yoktur bakalım Allah izin verirse 26 haftalıkken şeker yüklemesi yaptıracağım
Vallahi çok para vermişsin kendi dr una değil de keşke keşke doktora gitseymissin ayrıntılı usg de uzman olan birine . Bence geç olmadan söyle konuş.. hadi devlette alıştık da bu ozeldeki dr larin şu yoklukta krizde onca para alıp bir de üstüne azarlaması asabi olmasını anlamıyorum 10 dk bence az . Sorun olmazsa kısa sürer diyorlar ama yine de yahu 10 dk çok az sanki ben de henüz girmedim ayrıntılı usg ye ama aradığımda sekreter 30 ila 40 dk arası sürer bebeğin pozisyonuna göre farklılık gösterir süre dedi

canım rapor hep rakkamsal türkçe birşey yazmıyor hiç bir şey anlamadım oyüzden açıklama kısmıda yok .. 2 sayfa komple rakkam
2 sf rakamsa bakmıştır. Ama size bilgi vermemiş. Muhtemelen tüm ölçüleri aldı. Pozisyon iyiyse kısa da sürdüğünü biliyorum. Sayısal yerleri atarsan bakalım bendekiyle karşılaştırayım

2 sf rakamsa bakmıştır. Ama size bilgi vermemiş. Muhtemelen tüm ölçüleri aldı. Pozisyon iyiyse kısa da sürdüğünü biliyorum. Sayısal yerleri atarsan bakalım bendekiyle karşılaştırayım
akşam eve gidince resmini çekip atmaya çalışayım daha önce hiç resim atmadım,, çok sağol canım evet belki karşılatırınca belkide ölçmüştür anlarız.

evet canım banada az geldi 10 dk. pozisyonu iyiydi yüzünü falan herşeyini gördük olmazsa asistanı ile konuşup sorucam içim içimi yiyor

zaten kendi doktorum canım detaylıyıda yapan o yüzden öyle bir şansım yok maalesef

zaten kendi doktorum canım detaylıyıda yapan o yüzden öyle bir şansım yok maalesef
Kendi doktorunsa bence tekrar göster, terslerse sen de onu tersle valla. Ben olsam terslerlerim. Boşuna vermiyoruz biz bu parayı öyle değil mi?

Kendi doktorunsa bence tekrar göster, terslerse sen de onu tersle valla. Ben olsam terslerlerim. Boşuna vermiyoruz biz bu parayı öyle değil mi?
ya valla haklısın en kötü gitmem ona neden bu kadar sessiz kaldım anlamadım hani derler ya basiretim bağlandı sanırım öyle oldum. raporun resmini buraya atayımda bazı arkadaşlar bakacak belki bakmıştır diye eğer yoksa ben telefon açıp asistanına söyleyim bakalım neler olacak. off zaten hamileyiz birde böyle şeylerle uğraşınca valla eziyete dönüşüyor

Arkadaslar yarin randevum vardi ama doktorlar grevde diye birkac video gordum bilgisi olan varmi acaba
Evet canım poliklinikler kapalı olacak. Bugün bir gelişme olursa belki grevi sonlandırırlar. Rte’nın açıklama yapmasına bağlı yani. Çarşamba da grev devam edecek normalde.

Canım kendi dr.un olduğu için zaten her kontrolde bakıyor bebeğin durumunu biliyor diye fazla üstünde durmadı heralde ama çok para vermişsin kendisi mi dedi detaylı yapcan sen mi istedin? Detaylı 30-40 dk sürüyor diye biliyorum tüm kemiklere organlara bakması lazım. Ayrıca detaylı yapmak için her dr un belgesi yok mesela bi dr vardı ben detaylı bakarım ama rapor falan veremem yetkim yok dedi o yüzden ben fakülte tercih ettim alanında uzman olsun diye.

Çoğu terslediği için el mahkum susuyoruz işimizi görsün diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…