2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim de doktorların iş bırakmalarına denk geldi alamadım çarşamba günü alacağım kısmetse

Kızlar boyun bölgemde böyle deri altında igne ucu gibi kanama var 2 tane bugün karnım da da bi tane gördüm internette kan sulandırıcı dan olabilir diyor korktum neden olur ki

İdrar tahlili yaptırdın mı peki ben de kaşıntı var tahlil kötü çıktı bu hafta ürolojiye randevu aldım

Tabi dr değilim ama senin alerji olduğunu sanmıyorum canım , alerjik reaksiyon hemen belli eder kendini hadi olmadı 2. sürmede belli eder kızarıklık dökülme kaşıntı vb ile
Valla ne bileyim doktor da kullanma zaten içeriği temiz değil dedi Tabi her bünye farklı sen bir dene bakalım. Sadece benim gibi kızarırsan korkma diye uyarmak istedim

24 mart canım hiç sorma zaman durdu sanki alışveriş yaparken hızlı geçiyordu şimdi günler çok yavaşladı
Ben demiştim zaten gaza geldik herşeyi alıyoz son aylarda napcaz diye
Bende 2 çocuk daha olunca biraz daha hızlı geçiyor zaman da hayırlısıyla bir sağlıklı haberini alsam daha kolay geçecek sanki sonrası.

Valla ne bileyim doktor da kullanma zaten içeriği temiz değil dedi Tabi her bünye farklı sen bir dene bakalım. Sadece benim gibi kızarırsan korkma diye uyarmak istedim
Bak şimdi içeriği temiz değil dedin beni tedirgin ettin ne kullansam ki badem yağı falan istemiyorum onlar atlete leke yapıyor çıkmıyor

Ben demiştim zaten gaza geldik herşeyi alıyoz son aylarda napcaz diye
Bende 2 çocuk daha olunca biraz daha hızlı geçiyor zaman da hayırlısıyla bir sağlıklı haberini alsam daha kolay geçecek sanki sonrası.
ahahaha :) aynen çoğu şeyi tamamladım zaman geçmiyor şimdi havalar da kötü dışarı kar buz yoksa çıkıp yürüyeyim diyordum dr gene kızacak bana kilo aldın diyecek ... Homili gırtlak yiyom ben yaaa

Bak şimdi içeriği temiz değil dedin beni tedirgin ettin ne kullansam ki badem yağı falan istemiyorum onlar atlete leke yapıyor çıkmıyor
Sen bilirsin ama bence onu kullanma ben badem yağı kullanıyorum göbüşe sürünce az bekle yedirerek sür bir şey olmuyor ama tüylenme yapıyor dediler onu bilmiyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…