2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben de iki gündür yapıyordum ama geçmedi bir türlü. Fitil ve travazol krem aldım. Onları kullanıyorum. Bir saat önce biraz rahatladı.

Tam tarif ettiğiniz yerde minik iğne batması gibi ağrım oldu bugün ara ara

Bizim ev kira keşke kendimizin olsa da isinmaktan sikayet etsem

Benim ignem 4 tane novarapid sabah öglen akşam gece levemir vuruyorum. Ben nerdeyse hiç yurumuyorum. Çoğunlukla evden çalışıyorum. Gitmem gerekirse arabayla. Biraz fazla hareket edeyim kanamam oluyor.
Ben de Levemir kullaniyorum canim.Allah yardımcımız olsun bu sureci güzelce atlatırız insallah.belki de biraz daha diyet şeklinde beslenme gerekebilir, doktorun en doğru şekilde yonlendirecktir elbet

Kızlar mantar enfeksiyonu geçireniniz oldu mu? İki gündür çok kötü seyrediyor. Çözüm bulanınız var mı?
Ben de kaşıntı var ellma sirkesiyle siliyorum dr demişti elma sirkesi ve suyu karıştırıp onla yıka... bir de tuvalaet kağıdın kokulu olmasın

Benim de aşağılarda ama daha 21.haftadayım sen de 22. heralde ondan da olabilir.. Yavaş yavaş çıkarlar heralde yukarı

Sizin durumunuzu iyice analiz etmiş bir doktor bilebilir bunu. Bir de beni arayan sağlık ocağı, tetanoz aşısının 10 yılda bir yapıldığını söyledi. Her gebelikte tetanoz aşısı mı oluyorsunuz

Gunde iki diaformin kullanıyordum ben de ondan hemen gittim ailemde herkes şeker hastası desem yeridir ama dr insülin vermedi dikkat et şimdilik 26. Haftada seker yüklemesi kötü gelirse o zaman veririz dedi o da iyi çıkar inşallah da gerek kalmaz .. benim de açlık 110 larda falan oluyordu suan bilmiyorum
Yok normal dedi. Detay ultrasona girdim orda inceledi yutkunmayı. Çok önemli dedi.
Bunu not alayım haftaya detayli da dr a sorsam kızar mı acaba işimi sağdan soldan öğrenip sorgulama diye , ya dr lar da bu ara pek asabi
Allah sabır versin şefaatçi eylesin canım ben vuruldum bi sey olmadi Allah korusun olsa olurdu herhalde o zaman ikinci dozu da olayım
Salı günü ayrıntılı ultrason için Dr a gidecegim. Heyecanlıyım. İns sağlık haberleri alırım, alalım dualarınızı, iyi dileklerinizi beklerim
Ayyyy inşallah canimmm benim de dilimde hep ayrıntılı ultrason ben de haftaya gideceğim inşallah güzel güzel haberler alalım
Canım bazı bebekler yukarıda bazıları aşağıda durur
Löp diye çıkacak sanki vurunca insan korkuyor
Aaaa bunu ilk defa gördüm uzay mekikiii gibi kız biraz büyük gibi ama nasıl rahat edersin bilemedim ağır olabilir
Sen ne kadar da bensin ilk gördüm uzay mekiği gibi dedim içimden
Benimde öylee. Doktora söyledim , ayakları geliyodur normal dedi. Yer değiştirdiğinde göbeğin biraz altında hissediyorum
Benim hep orda hiç farklı bir yere vurmuyor toplanma vb hariç
Canım dün baya sürdüm vücuduma yapsa hemen yapardı galiba bi sey olmadi sukur bi de bu akşam süreyim yapmazsa bana alerji yapmıyor demektir herhalde kaç güne cikmisti senin ya da kac surmede ???
benimde arada oraya vuruyor.acayip acıyor
Arada değil benim hep
Benimde canım aynı şekilde plesanta aşağıda galiba
Hayir benim plesenta aşağıda değil doktor kagit verdi orada yaziyor
Tam tarif ettiğiniz yerde minik iğne batması gibi ağrım oldu bugün ara ara
Yok kiz ne iğne batması baya vuruyor seninki kasık da batma rahim büyüdüğü içindir Ağrı değil benimki
Bizim ev kira keşke kendimizin olsa da isinmaktan sikayet etsem
Bizim ev de kira bizim olsa çoktan tadilat edilirdi zaten soğuğa sebep olan yerler
Benim de aşağılarda ama daha 21.haftadayım sen de 22. heralde ondan da olabilir.. Yavaş yavaş çıkarlar heralde yukarı
Umarım ya ben de 21+ dayım henüz
Benim de ilk başta öyle oluyordu şimdi göbek deliği hizasında gibi. Bence bebişin pozisyonu etkiliyor o durumu
İlerleyen haftalarda çıkar belki bakalım ya benim için sorun yok aslında sadece korkuyorum vajina ya bu kadar yakın vurması cikiverecek gibi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…