2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Çıkmaz çıkmaz annesi

Evet normal çıkıyorşekerim 3 gündür evde ölçüyorum

Evet normal çıkıyorşekerim 3 gündür evde ölçüyorum
Canım aklına takıldıysa başka dr da git istersen ama drlar hep en kötü şeyleri söylüyorlar bana da dr preklamsi riski var diye neler neler söyledi bilsen.. bikaç dr görüşü alınmalı böyle durumlarda tek dr la kalma

Kızlar günaydın nbrsiniz bakalım? Ay benim bebe maşallah hiç durmuyor içeride belim ağrıdı artık kıpır kıpır. Dışarı çıktığında nasıl bişey olacak bu hiç bilmiyorum Bir de bana aşağıda gibi geliyo bu bebe şimdiye göbek deliği hizasında olması gerekmez miydi bu kasık ile göbek arasında takılıyor bi yukarı çıkamadı. Göbüş fotolarınıza maşallah çoğunuz resmen hamileyim diyorsunuz ama bende sadece kilo olduğundan kilo göbeği var gibi ve yayık bir şekli var bu kadar büyümedi midem göbeğimden büyük duruyor o derece

Günaydın herkese , bende 20. haftada 6 kilo almıştım ,nerdeyse hepsini son 1 ayda alınca doktor yavaşla uyarısı verdi şimdi 22 haftaya doğru kilo artışlarına devam , havalar ısınınca hareket oranımız artacak ister istemez o zaman daha rahat geçiririz inşallah.

Birde ilgilenen varsa diye yazmak istedim chakrada 2 al 1 öde kampanyası var. Ürünleri pahalı ama yenidoğan için kumaşları çok güzel yumsacik . Biz arkadaşımla ortak alip ve kod kullanarak uyguna almış olduk .

Eklentiler

• IMG_20220314_110013.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 67
Ben de kaşıntı var ellma sirkesiyle siliyorum dr demişti elma sirkesi ve suyu karıştırıp onla yıka... bir de tuvalaet kağıdın kokulu olmasın
Tuvalet kağıdına da dikkat edeyim. Çok teşekkür ederim
Dün gece yüne uyuyamadım. Rapor aldım bu hafta için. Çünkü yürüyemiyorum bile. Bir kaç saat rahatlıyorum, sonra tekrar başlıyor. Çok kötü ağrı ve kaşıntı var.

yildizsavascisi ben 5-6 kez sürdüm canım sonra çıktı. Sen de dene bakalım. 1 hafta 10 gün içinde kızarmazsan sorun yok demektir
Tabi dr değilim ama senin alerji olduğunu sanmıyorum canım , alerjik reaksiyon hemen belli eder kendini hadi olmadı 2. sürmede belli eder kızarıklık dökülme kaşıntı vb ile

Canım böyle zamanlarda iç çamaşırı giymeyin o bölge iyi hava alsın diyorlar. Hiç başıma gelmedi ama bi deneyebilirsin çok geçmiş olsun

yildizsavascisi benim de aile de var diyabet.riskli bi durumdayım.daha önce 2 kez gebeliğim sonlandı.doktorum belki de bu yüzden insülin başlattı bilemiyorum.çünkü bi süre ilaç kullanıp bıraktım testlerim normale dönünce.
kadın doğum doktorum hapa başlattı tedaviyle bereber sonra endokrin doktorum da transferle beraber insüline başlattı.
beslenmemize çok dikkat etmemiz lazım umarım bebeklerimize geçmez bu genetik durum en çok ona üzülüyorum

kızlar birşey sormak istiyorum ben detaylı usg yaptırdım ama 10 dk. sürdü kendi kadın doğum dr. yaptı böbrek pankreas gibi organların ölçümlerini yapmadı damarlara bakmadı benim hiç içim rahat etmedi,, sorun yok gayet iyi dedi ... 950 tl de ücret ödedik şimdi başka yer bakıyorum ama bu kadar ücret bir daha ödeyemem doktorum gökmen iyigün herkesin memnun olduğu bir doktor ama bendemi sorun var anlamadım kaç gündür uykularım kaçtı.. devlette de bir türlü yer bulamamıştım detaylı yaptıranlar nasıl geçti beni bilgilendirebilirmisiniz bu kadar bakması yeterlimi kemik beyin kalp ölçümleri yaptı risk varmı diye baktı okadar

detaylıya henüz girmedim ama bence başka yer bakmak yerine doktorunla iletişime geç ve aklındakileri sor,950 tl bayağı yüksek bi rakam ve 10 dk bence çok az

Canim rapor verdimi sana raporda yazar aslında herşey, nelere bakıp bakmadığı.belki bakmisdir da sana dememisdir sorun gormediyse.bayagida ücret odemissin bakmış olmalı bence.devkette dahi herşeye bakiyolar ücretsiz olmasına rağmen.hee ozellerdeki gibi renkli resim bakarken detaylı anlatım yapmıyorlar ama bakılıyor, her detay raporda yazıyor.bakilmisdir diye düşündüm ama raporda yazmıyorsa arayıp aklında kalanlari sor bence az para vermemişsin.

canım rapor verdi ama yazılı değil hep rakkamsal hiç bir şey anlamadım aramayada çekiniyorum orada o an söyleseydim olurdu belki bazen tersliyormuş falan diye duydum ama riskli gebeliklerde çok iyiymiş bende ondan tercih ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…