2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Göğüs ucu kapağı alan oldu mu? Gümüş kapak bakıyordum. Philips aventin plastik değişik bir kalkanı var. Onu mu alsam nasıl olur bilemedim. Daha önce kullananlardan yorum alsak çok iyi olur.
Kullananlar çok memnundu çevremde, bende şubat indiriminde aldım hatta, ümitliyim ışık vaadediyor
Arkadaşım çok memnun, bende gördüm kapanış açılış vs pratik gibi çok çok iri de değil.
Eğer ilk çocuksa tepe tepe İkinciye üçüncüye kullanılır bence fiyat performans açısından uygun fiyatlı lar çocuk 2 yaşındayken çöp oluyor diyebilirim.

Aaaa bunu ilk defa gördüm uzay mekikiii gibi kız biraz büyük gibi ama nasıl rahat edersin bilemedim ağır olabilir

Pusetıyle birlikte mı katlanıyor?
Katlanınca en az 12 kg oluyorlar
Ben tavsiye etmiyorum

Memnun kalan da vardır
Kalmayan da..kişiye gore değişir

Memnun olanlar avent kalkan mı gümüş kapak mı?

merhaba birşey sorucaktım.benim de 2 erken doğumum var.geçen hafta tetanoz aşısı oldum.2.gece kolum şişmiş ve uyuşmuş olarak uyandm. coraspin içtim 1 saate geçti.acaba ondan olabilir mi. dr.o yüzden mi söyledi ki

Benimde öylee. Doktora söyledim , ayakları geliyodur normal dedi. Yer değiştirdiğinde göbeğin biraz altında hissediyorum

Bu arada bugün bunu aldım kizlar, goguslerim hâlâ ufak ama göbeğim kaşınmaya başladı sürmeliyim demekki artık benim cildim aşırı Kuru pul pul inşallah çok çatlamam
Canım bu bana alerji yaptı. Bu ürün hakkında çok şikayet var. Göbeğimi pul pul kızarttı, çok korkmuştum. Burada göbeğimin fotosunu bile paylaşmıştım. Yani bir kızarıklık görürsen hemen bırak. Beni mahvetmişti iyi ki erken farkettim

Kızlar mantar enfeksiyonu geçireniniz oldu mu? İki gündür çok kötü seyrediyor. Çözüm bulanınız var mı?
Eğer
Kızlar mantar enfeksiyonu geçireniniz oldu mu? İki gündür çok kötü seyrediyor. Çözüm bulanınız var mı?
Yarım litre hafif yakmayacak şekilde ılık suyun içine 1 yemek kaşığı elma sirkesi koyup sabah akşam yıkadım vajinası ve kuruladım.3 günde çok rahatlamıştım .tam hamile kaldığım ay oldum.başka hiç bişey kullanmadan hemen tez artmadan geçirdi doğal

Benimde canım aynı şekilde plesanta aşağıda galiba

Neden tetanoz riskli ki acaba

Ben de aynı senin gibi ilaç kullanıyordum. Çocuk düşününce insulin verdi doktor. Aslında ilk 3 ay hiç sıkıntım yoktu. 3. Aydan sonra yükselmeye başladı. Diyetisyene gitmedim. Çünkü dikkat ediyorum aslında. İlk hamileliğimde diyet ve yürüyüşle tüm hamiligimi 9 kiloda bitirdim. İnsülin filan kullanmadan. Ama şimdi çok hareketsiz olmak zorundayim maalesef. Düşük tehlikem olduğu için yürümek ayakta durmak filan yasak. Sürekli uzanma halindeyim.

Ben de öyleyim hareket cok az.çok şükür düşük tehlikem yok ama yıllar sonra tedaviyle hamile kalınca dikkat ediyorum haliyle.sadece ise gidip gelmekle günde yarim saat yürümüş oluyorum.onun dışında temizlik vs eşim yapıyor.ama dediğin gibi hareketsizlik etkiliyodur büyük ihtimalle.sabah yapiyo musun peki sadce akşam mi

Benim ignem 4 tane novarapid sabah öglen akşam gece levemir vuruyorum. Ben nerdeyse hiç yurumuyorum. Çoğunlukla evden çalışıyorum. Gitmem gerekirse arabayla. Biraz fazla hareket edeyim kanamam oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…