2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bu da benim karnım kızlar. Tabi sabah saati olduğu için daha az şişmiş durumda .Şimdi biraz daha büyük 🙄

Eklentiler

• 20220227_131322~3.jpg
    20220227_131322~3.jpg
    53,1 KB · Görüntüleme: 122
Sen çok iyisin maşallah ama kuzenin biraz kilo almış gibi ama olsun ikiniz de çok güzelsiniz😊
Aslında kuzenim 66 ben 84 kiloyum nerdne baksan aramızda 20 kilo var neden böyle çıktı anlamadım 😍😃 teşekkür ederiz😍🌸
Bu da benim karnım kızlar. Tabi sabah saati olduğu için daha az şişmiş durumda .Şimdi biraz daha büyük 🙄
Ayyyy tam güzel göbekkk daha ne olsun😍🍀 bide kiloluyum diyodun:sinirli:

Bugün avm ye gittik keşke ben de evden çıkmadan göbeğimi çekseydim, suan çekemem çünkü çok paspal dolanıyorum evde 😅 sizler fotoğraf atınca anlıyorum ki evleriniz ısınıyor, bizimki cayır cayır yansa da ısınmıyor , ilk dışarı çıkma fırsatında ben de cekcem karnımı 🤭
Bende dün misafir geldiğinde tipimi düzelttip diye çekildik yoksa bende şuan çekilemem😂😂 ev modu ama senden de beklliyorum🍀

Sabah 12 Akşam 24 kullanıyorum.benim 80 civarı çıkıyor sabah açlık.doktorunla görüş bence bu durumu, 100 u geçmemesine dikkat etmek lazım
Yarın gidicem zaten. Ama benim 1 ay öncesine kadar sabah çok düşük çıkıyordu. 80 ve altı. O sebeple 7 bazen 8 vuruyordum. Sonra yükselmeye başladı. İnsülin hemsirem yavaş yavaş artırabileceği mi söyledi. Artttirdim arttirdim ama yine aynı kaldı. Dün akşam 26 vurdum 104 çıktı. Dün 96 çıkmıştı. Tokluklarim çok iyi. Niye böyle yükseldi anlamadım.🙄

Bende de hamile değilken insülin direnci vardı hamile kaldım hemen endokrinoloji ye gittim ama dr yediğine içtiğine dikkat etmeye çalış şimdilik gerek yok insülin e başlamaya, 26. Hafta gelir şeker yüklemesi yaptırırsin dedi daha da gitmedim inşallah doğru olanı yapıyorumdur

Kiz masaallah ne kadar güzelmişsin😍😍

Ya ama neden riskli bunu çok merak ettim sebebi ne yani düşüge mi neden oluyor rahim ağzı kisalmasina mi sebebi nedir çünkü ben oldum ve doktor olmamamı önerdi dediğin için sebebini çok merak ediyorum?
Benim de insulin direncim vardı ilac kullanmıştım daha önce.endokrin doktorum bebek tedavisiyle beraber insuline başlattı ve doğuma kadar da devam edeceksin dedi.senin doktorun gerekli görmemiş olabilir benim.aclik 126 ları falan buluyodu

Benim de sa
Yarın gidicem zaten. Ama benim 1 ay öncesine kadar sabah çok düşük çıkıyordu. 80 ve altı. O sebeple 7 bazen 8 vuruyordum. Sonra yükselmeye başladı. İnsülin hemsirem yavaş yavaş artırabileceği mi söyledi. Artttirdim arttirdim ama yine aynı kaldı. Dün akşam 26 vurdum 104 çıktı. Dün 96 çıkmıştı. Tokluklarim çok iyi. Niye böyle yükseldi anlamadım.🙄
Benim de sabah aclikta sıkıntı vardı insulin direnci icin ilaç kullanmıştım.sonra düzene girince bıraktım.ama çocuk icin tedaviye başlayınca insuline geçtim.hergun sabah akşam ölçtüm doktoruma attım.son olarak 12 ye 24 kaldı böyle devam ediyorum.belki de bi diyetisyene gitmen çözüm olabilir.bana da doktorum önerdi ama gerek görmedim çok dikkat ediyorum çünkü

Bende de hamile değilken insülin direnci vardı hamile kaldım hemen endokrinoloji ye gittim ama dr yediğine içtiğine dikkat etmeye çalış şimdilik gerek yok insülin e başlamaya, 26. Hafta gelir şeker yüklemesi yaptırırsin dedi daha da gitmedim inşallah doğru olanı yapıyorumdur

Kiz masaallah ne kadar güzelmişsin😍😍

Ya ama neden riskli bunu çok merak ettim sebebi ne yani düşüge mi neden oluyor rahim ağzı kisalmasina mi sebebi nedir çünkü ben oldum ve doktor olmamamı önerdi dediğin için sebebini çok merak ediyorum?
Benim ikizlerimi kayıp sebebim EMR=erken membran rüptürü. Aşı vb şeylerin sebep olduğu ateş vs durumlar bünyesi hassas insanlarda farklı etkiler yapıp bebeğin zarına zarar verebilirmiş. Bu hassasiyeti anlamak için maalesef mutlak olarak gebelik kaybı yaşamanız gerekirmiş.
Not: ikizlerimi kaybetmeden 2 hafta önce de covid aşısı olmuştum.

Bebek arabalarına baktık bugün
Çok çok ağır hepsi zor olacak çocukla arabaya bagaja tek başına koymak
Sizin memnun kaldığınız hem güvenli kaliteli hem de hafif bir model kızlar?
Cybex mios diye bir model buldum ama fiyatı yüksek emin olamadım
Fotosunu koyuyorum

Eklentiler

• AC19F093-C76A-4EA7-AE99-F1DD38A14E46.jpeg
    AC19F093-C76A-4EA7-AE99-F1DD38A14E46.jpeg
    59,3 KB · Görüntüleme: 76
Hıckırıgı anlamıyorum nedense 😄
Aaa ben çok net anlıyorum 🤭
Benimki sabah beni seri tekmelerle uyandırdı. Ama baya seriydi. Nasıl yaptı ne yaptı anlamadım hıçkırık değildi 😁

Bir de sabah krep hamuru çırparken blender sesinden korkup toplandı 😂
İnanılmaz büyüdüler bence ben de eklemini hissettim resmen 😍 dirsek ya da dizdi
Kızlar Buda benim 24. Hafta pozum, toplam 9 kilo almışım 😅 kilo artışım çok hızlı artık.
Ben de 9 aldım 🤭 an itibariyle 64 kiloyum 😂 hedefim 68 ile bitirmekti ama olmaz sanırım 😂🤦🏼‍♀️

Arkadaşlar benim bebiş çok aşağı vuruyor nasıl tarif etsem genital bölgede tüylerin başladığı üst kemik kısmın hemen bi parmak falan üstünde yani baya aşağıda.. insan tedirgin oluyor acaba sizinde mi oralarda yoksa yukarıda mi vuruyorlar????
Canım bazı bebekler yukarıda bazıları aşağıda durur

X