2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Sabah 12 Akşam 24 kullanıyorum.benim 80 civarı çıkıyor sabah açlık.doktorunla görüş bence bu durumu, 100 u geçmemesine dikkat etmek lazım
Bende de hamile değilken insülin direnci vardı hamile kaldım hemen endokrinoloji ye gittim ama dr yediğine içtiğine dikkat etmeye çalış şimdilik gerek yok insülin e başlamaya, 26. Hafta gelir şeker yüklemesi yaptırırsin dedi daha da gitmedim inşallah doğru olanı yapıyorumdur
Kızlar Buda benim 24. Hafta pozum, toplam 9 kilo almışım kilo artışım çok hızlı artık.
Kiz masaallah ne kadar güzelmişsin
Ya ama neden riskli bunu çok merak ettim sebebi ne yani düşüge mi neden oluyor rahim ağzı kisalmasina mi sebebi nedir çünkü ben oldum ve doktor olmamamı önerdi dediğin için sebebini çok merak ediyorum?

Teşekkür ederim bu kiloya çok taktım benim gibi yok mu

Ben akşamları meyve disinda bisi yemiyorum. Midem kazınıyor
Abur cubur yerine meyve ya da çerez yiyorum. Meyve kilo yapar ama ekmek, yemek, çikolatadan iyi olduğu kesin. Ekmek sadece kahvaltılarda .
Ona rağmen aldım 8 kilo
Yapı meselesı sanirim.

Ve yerimde durmuyorum hic düşün:)

Biz bu hayata kilo almaya gelmişiz napalım Üzülme tek değilsin ama fotoda güzel durmuş , ben şuan bunu bile giyemem göğüsümden dolayı
İçine zor girdim bende dışarıda giyilmez göğüslerim küçüktü anormal büyüdü inş sağlıcakla doğurup sonrasında hızlıca veririz kilolarımızı

Benim arkadaşımın suyu fazlaydı bir şey olmadı.hatta normal doğumu bile denedi .

Kızlar biz de bugün bebek arabasını aldık. Çok kararsiz kaldık port bebe mi alalım yoksa normal mi diye .en sonunda bagi nin neo modelini ve maxi cosi nin oto koltuğunu aldık .Çok az yer kaplıyor çok hafif ve bagaj gibi sürülüp goturulebiliyor .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…