2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Vala kızlar ben de bol bol su içiyorum ama her gittiğim de lökosit çıkıyor gebelerde oluyormıs zaten yüksek te degil çok uğraştım şimdi akışına bıraktım
Ben de aynı yeminle çok uğraştım ama artık bıraktım günlük 2 litre suyumu içiyorum yeter diyorum.. ama maleesef bende sıkıntı var işte bilmiyorum benim gibi olan var mı ama çok sık idrara çıkıyorum, yapınca da ellerimi yıkarken daha sanki yine geliyor ama daha çok üşütmüşüm gibi bi vajinada baskı oluyor

Bu migrostaki prima indirimi money kart olanlara özelmiş galiba ben hic alisveris yapmamistim da eklemek istedim sepete eklemiyor da kartım yok diye mi
Evet money kartin ekli olması gerekiyor , bazen güzel avantajları oluyor indirimli ürünler falan ekleyip takip edebilirsiniz
Kızlar ben asla Prima taraftarı değilim bence sizde almayın..bebeklerimizi zehirliyorlar.yerli üretim alın.israil malı almayın ve kendi ülkesinde bile satmıyor adamlar
Ben açıkçası sleepy bio naturel düşünüyordum ama yeni doğum yapmış arkadaşım memnun kalmayınca premium care'e sıcak baktım . Birde Prima pampers grubu P&G 'nin çok uluslu bir şirket evlerimizde kullandığımız çoğu temizlik ürünü bu şirkettendir muhtemelen. Keşke tüm yerli ürünler temiz içerikli olsa da kullansak

Kesinlikle çok güzel, ben 3 haftada bir görmeme ragmen ayrıntılı ultrasondan çok tatmin oldum parmaklarına kadar gördüğümüz için ayrı bir güzel oluyor
Benim de 3 gün önceydi 20+5 de
440 Gr ve uzun bir kızınız olacak dedi bakalım

Oda yapmayacaksan park beşik al 3 yasina kadar yatar icleri genis oluyor ,dusme tehlikesi vs de olmuyor
ben oda yapacağım
muhtemelen en fazla 8-9 ay yanımda tutup sonra odasına alıştırmayı planlıyorum ama ilk çocuk tabi ne olur bilmiyorum
Oda yapacaklar ne aldı? Chicconun next to me modeli var çok güzel duruyor ama kullanışlı mı bilmiyorum. Kullanan veya bilen var mı?

Benim de kuzenim doğum yaptı yakın zamanda sleepy den çok memnun olduğunu söyledi böyle okuyunca kafam da karışıyor prima da inanılmaz pahalanmış iki arada kaldım

Ya canım bu nasıl devlet ben anlamadım rica etsen verir bence? Ben bir kez devlete gittim başlarda bebeği gördüm çıktım o an geldi aklıma resim almadım dedim döndüm AA hemen verelim dedi tekrar yatırdı beni açtı ultrasonu resim çıkarttı verdi.
Düşün iki iş oldu bide adama ama verdi.
Devlet hastanesine full giden arkadaşım vardı oda çok olmasada hep alıyordu 2 resim

%100 katılıyorum.

Şehir hastanesine gidiyorum ve bir kere bile gittiğim dr a muayene olamadım hiç bir şekilde yoklar neredeler bilmiyorum hep asistanlar oluyor ve onlar da çok egolu oluyorlar drculuk oynar gibi her seferinde diyorum " vermiyoruz " diyorlar,
Ekranı sadece kalp atışını gösterip geri çeviriyorlar. Ben tam ultrasonu karnımdan çekti daha kalkmamistim o an rahim ağzımı da ölçer misiniz dedim değil iki iş olması daha yatıyor olmama rağmen "ona her hastaya bakılmaz gerek görülmeli alttan bakılır karından değil kalkın" dediler ya bi görsen tavırlarını ben anlamıyorum ne bu , internetten dr a yorum güzel diye gidiyorum ama örneğin Ahmet e randevu aldimsa karşımda genç bi asistan kız oluyor . Ben covid öncesi şehir hastanesini çok beğenirdim ama artık iğrendim.covid oldum göğüs de kaburga batması ile göğüs hastalıklarına gittim doktor tabi ki yine asistandi suratıma bakti boş boş bi sonuç alamadım, üniversite hastanesinde asistan dr a alışığım ama şehir hastanesinde artık doktor bulamıyorum hepsi asistan . Ya kalsiyum demir d3 gibi takviye ye geçmem gerekir mi dedim azarlar bi sesle " onlar saçmalık çok lazım diyorsan git aile hekimine yazsin " dediler . Aile hekimi mi uzman bu konuda gebe kadın doğum doktorumu haftalardır kalbi hariç çocuğu görmedim ayrıntılı usg yi iple çekiyorum

Çok mu yakın sana şehir hastanesi o yüzden mi orayı tercih ediyorsun gitme? Devlet hastanesine git başka bir hastaneye, doktora git. Ankaradan bahsediyoruz doğum evi, araştırma hastanesi vs vardır muhakkak. Niye hep aynı yere gidiyorsun madem kötüyse onu anlamadım canım.
Yoksa çok haklısın orda da olmamalı bu üslup ve tavırlar ama işte - yap işlet devret sistemi- ile yapıldı ticarethane gibiler, ee baştaki de doktorlara giderlerse gitsinler derse asistanlar benim borum öter diye gezinirler ortada böyle. Elimiz mahkum çünkü gibi düşünülüyor

Ne güzelmis sizin ordakiler. Ben bir kere devlet Hastanesi'ne gitmistim kapıyı kocaman cinsiyet sormak yasaktır yazmışlardı. Muayene edilirken de kafanızı sola çevirin demişlerdi sanki yiycez bende çevirmedim baktım ekrana ama gerginlikleri çok saçmaydı.

Simdi ora ankara da en iyi devlet hastanesi suan . Yeni doğan yoğunbakimi, Acilinde kadin doğum bölümü var , covid gebe bölümü var bunlar kaynaklı orada kaydım olsun istiyorum maddi olarak özele gitmiyorum diye oraya devam ediyorum başka bi devlet hastanesi mesela etlik zubeyde var ankaradaki arkadaşlar bilir oraya Allah düşürmesin o yüzden gitmiyorum çok kötü orası. İdare ediyorum açıkçası bi nevi şimdilik .. zaten doğumu Allah izin verirse özelde düşünüyorum

Kastettiğim bazen öyle güzel öyle doktor denk gelir ki doğumu bile orda yaparsın canım o sebepten dedim. Arkadaşım öyle yapmıştı yani çok da memnundu ama olmayanda var elbette..
Hayırlısı olsun inşallah

Ah bacım bana da aynı şekilde cinsiyet sorunca bile sinirleniyorlar bir kere 17 haftalik özele gittim orada %70 kiz demişti daha da net duymadım insallah ayrıntılı da belli olur . Aynı şekilde ben kafamı çevirmeme gerek bile yok ekrani tam ters yöne çevirili oluyor ultrason un . Cidden paran mı var prensessin, paran mı yok devlette en kaba en insanlık dışı ruhsuz muamele görüyorsun yazıklar olsun diyorum yani biz can taşımiyor muyuz ne olir ekranı cevirsen bi fotoğraf versen yani bu kadar kolay aslında bir anneyi mutlu etmek hislerini okşamak..

Her gittiğimde bilerek farklı dr a randevu alıyorum belki iyisi denk gelir diye ama daha insani duyguları olan bir doktora henüz denk gelemedim

Cinsiyeti bende duydum da sola çevirin dese bana pardon derdim heralde?
Ben kavgacıyımdır biraz o yüzden bana denk gelse böyle ters tipler işin sonunda pişman olabilirler de, sistem bizi buna mecbur kılıyor ona üzülüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…