2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben 3 numara premium care aldım. Valla 10 dakika içinde geldi .tanesi 2 TL ye geldi. Diğer yerlerde baktım 2.60 a geliyordu en uygun .
Kızlar ben asla Prima taraftarı değilim bence sizde almayın..bebeklerimizi zehirliyorlar.yerli üretim alın.israil malı almayın ve kendi ülkesinde bile satmıyor adamlar

Yok canım Nifty yaptırmadım. Ayrıntılı ultrason da bebeğin olcumleri normaldi. Ense kalınlığı burun kemiği vs. Bunlar normal olduğu için.

Canım kaç haftalık gittin 560 Gr çıktı ?maşaallah

Yok canım Nifty yaptırmadım. Ayrıntılı ultrason da bebeğin olcumleri normaldi. Ense kalınlığı burun kemiği vs. Bunlar normal olduğu için.
Ay masallah darısı başıma ben haftalardır hiç bebeğimi görmedim devlet ne ultrason fotoğrafı veriyor ne de ekranı bana çeviriyor şimdi ayrıntılı usg de çok net görülüyormus 4D olduğu için çok heyecanlıyım ilk kez gorcem inşallah kaşını gözünü ağzını burnunu acaba kime benziyor

Kızlar kime sorsam anne yanı beşik alma park yatakların anne yanı olan modellerinden al uzun kullanırsın diyorlar
Siz ne aldınız? Ya da ne alacaksınız?
Ben de anne yani olabilen park yatak aldim.cunku daha kullanışlı oluyomuş.odadan odaya götürebilir miyim bilmiyorum çünkü bayağı büyük öyle ha diyince de bi oraya bi buraya götüremem.

Kızlar ben asla Prima taraftarı değilim bence sizde almayın..bebeklerimizi zehirliyorlar.yerli üretim alın.israil malı almayın ve kendi ülkesinde bile satmıyor adamlar
Bizim neyimiz yerli ki ?Eminim onları da araştırsak neleri çıkar. Ben hangisi kaliteliyse onu alıyorum. Yediğim domatesin tohumu bile İsrail'den geliyor .Alman malı bebek arabası alınca yine onlara gitmiyor mu ?

Vala kızlar ben de bol bol su içiyorum ama her gittiğim de lökosit çıkıyor gebelerde oluyormıs zaten yüksek te degil çok uğraştım şimdi akışına bıraktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…