2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben 3 numara premium care aldım. Valla 10 dakika içinde geldi .tanesi 2 TL ye geldi. Diğer yerlerde baktım 2.60 a geliyordu en uygun .
Kızlar ben asla Prima taraftarı değilim bence sizde almayın..bebeklerimizi zehirliyorlar.yerli üretim alın.israil malı almayın ve kendi ülkesinde bile satmıyor adamlar

İnşallah canım inşallah inşallah 🤲🏻❤ insan ister istemez geriliyor, icinde bir can taşıyorsun tabi ki sağlıklı olması en büyük temennin oluyor ❤ hangi diğer değerlerin normal dedi canım onu anlamadım? Nift falan mı yaptırdın?

Vallahi ben anlamıyorum artık , suyu 2 litreden az içmiyorum. Klozetin bi ben bi esim kullanıyor sürekli çamaşır suyu ile temizliğine dikkat ediyorum ama nedense her idrar tahlilinden eritrosit ve lökosit değer üstünde çıkıyor
Yok canım Nifty yaptırmadım. Ayrıntılı ultrason da bebeğin olcumleri normaldi. Ense kalınlığı burun kemiği vs. Bunlar normal olduğu için.

Kafanız rahat gidin ♥️
Ben öyle yaptım hiç takmadan bebeğimi göreceğime sevinerek gittim.
Allah'a şükür herşey yolunda 🙏
560gr 22 cm dedi Dr.
Tüm kemiklerini, parmaklarını, dudağını, küçük dilini, ensede olması gereken şeyleri, sırt kemiği hatta serçe parmağının kemiğini gösterdi. Kalp kapakçıkları, böbrekleri, vücut su oranını herşeyi gördum. Güvenle tavsiye edebilirim Koşuyolu Görüntüleme Ayşe Hanımı 🤲
Detaylıdan sonra daha sık hareketleri hissetmeye başladım 🙏 Varlığını hissettirmesi harika birşey.
Allah isteyen herkese nasip etsin 🤲
Canım kaç haftalık gittin 560 Gr çıktı ?maşaallah

Yok canım Nifty yaptırmadım. Ayrıntılı ultrason da bebeğin olcumleri normaldi. Ense kalınlığı burun kemiği vs. Bunlar normal olduğu için.
Ay masallah darısı başıma 😍 ben haftalardır hiç bebeğimi görmedim devlet ne ultrason fotoğrafı veriyor ne de ekranı bana çeviriyor şimdi ayrıntılı usg de çok net görülüyormus 4D olduğu için çok heyecanlıyım ilk kez gorcem inşallah kaşını gözünü ağzını burnunu acaba kime benziyor 😍😍😍😍😍😍

Kızlar kime sorsam anne yanı beşik alma park yatakların anne yanı olan modellerinden al uzun kullanırsın diyorlar
Siz ne aldınız? Ya da ne alacaksınız?
Ben de anne yani olabilen park yatak aldim.cunku daha kullanışlı oluyomuş.odadan odaya götürebilir miyim bilmiyorum çünkü bayağı büyük öyle ha diyince de bi oraya bi buraya götüremem.

Kızlar ben asla Prima taraftarı değilim bence sizde almayın..bebeklerimizi zehirliyorlar.yerli üretim alın.israil malı almayın ve kendi ülkesinde bile satmıyor adamlar
Bizim neyimiz yerli ki ?Eminim onları da araştırsak neleri çıkar. Ben hangisi kaliteliyse onu alıyorum. Yediğim domatesin tohumu bile İsrail'den geliyor .Alman malı bebek arabası alınca yine onlara gitmiyor mu ?

Sık idrara çıkma var ama benim evim mümkün değil ısınmıyor üşütüyorum da ondan mı bilmiyorum enfeksiyondan da olabilir tabi ben de gitmedim bi daha gittiğimde hep asistan görüyorum dr lar yok hiç hastanede bol su içiyorum elimden geldikçe
Vala kızlar ben de bol bol su içiyorum ama her gittiğim de lökosit çıkıyor gebelerde oluyormıs zaten yüksek te degil çok uğraştım şimdi akışına bıraktım

X