2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hanımlar bu monurol saşe ilaç ishal yapıyor muydu bir miktar ben ilk defa dün kullandim da

Ben sessiz sakin bir yapidayim çekiyorum galiba üzerime . İlk hamileliğimde ayrıntılı ultrason da sıkıntı çıkmıştı fetal ekoya gönderdiler. Doktor uygun pozisyonda değil biraz sakız cigne gel dedi giriş yapan sekreter doktorun karşısında sakız mi cignenir nedir bu saygısızlık diye başladı doktorun soyledigini söyledim üstüne bide inanmadı. Şikayet ettim ama bı sonuç çıkmadı

Benim arkadasım zekai tahir burakta kadin dogumda doktor. Biz ankaradan taşınmasaydik belki oraya giderdim diye dusunuyorum. Ama gercekten Bi arkadasim da zubeyde hanimda dogurmustu. Orası Resmen kizda travma kaldi

O zaman sepet tarzi öneririm
Ben oyle yaptim 9 ay kadar sepet besikteydi sonra kaldirdim odasina alistirdim cokta zorlanmamistim
Dedigin markayida bilmiyorum canim .

Bugun misafirlerim vardı kuzenimle aramda 5 gün var ben 12 temmuz o 17 temmuzda doğurcak
Onun göbeği benden daha büyük benim daha küçük hatta foto çekildik göbeğimi çıkartmaya çalıştık
Sanırım benim iç karnım daha geniş onun değil .
Benim göbeğim az amaa kilo konusunda benim bebek onunkinden büyük
Oyuzden kilo alamadım bebeğe yaramıyomu , göbeğim çıkmadı demeyin bugun canlı şahit oldum

Benim arkadasım zekai tahir burakta kadin dogumda doktor. Biz ankaradan taşınmasaydik belki oraya giderdim diye dusunuyorum. Ama gercekten Bi arkadasim da zubeyde hanimda dogurmustu. Orası Resmen kizda travma kaldi
Bu anlattığım da Zekai tahirde yaşanmıştı iyiki taşınmış siniz

Bebeler saglikli rahat olsun gerisi boş kıyaslamadan ibaret

Bebeler saglikli rahat olsun gerisi boş kıyaslamadan ibaret
Kesinlikleeeee yaniiii göbeğim çıkmadı etmedi diye üzülmesin kimse boşunaa bebek önemli olannn sağlıklıysa doktor iyi diyosa önmeli değil gerisi
Bizim iki kuzende iyi çok şükür göbekden kankiler bizimkiler

-8 kilo vermiş ve hâlâ alamamış biri olarak buna çok sevindim .. etrafımda çok baskı görüyorum vicdan yapıyorum..

Iyi maşallah , ne guzel beraber buyutursunuz benim hic hamileliklerim kuzenlerime denk gelmedi ya iki sohbet ederdik sizin gibi amaaan kismet

Arkadaşlar Ankara sandığınız gibi bir yer değil. Büyük bir köy.

Çok şükür canım ben hergün taze portakal suyu ve salatama iki yemek kaşıgı elma sirke ile geçirdim iki haftadır temiz dene

-8 kilo vermiş ve hâlâ alamamış biri olarak buna çok sevindim .. etrafımda çok baskı görüyorum vicdan yapıyorum..
Aynen sakın kafana takmaaaa hiçççç
Iyi maşallah , ne guzel beraber buyutursunuz benim hic hamileliklerim kuzenlerime denk gelmedi ya iki sohbet ederdik sizin gibi amaaan kismet
Gerçi aynı zamnalar doğurcaz görüşebilirmiyiz ilk 1 sene amaaa olsun ilerde iyi olurlar belki yaşlar yakın olunca kısmete denk geldi biride 4-5 ay büyük olucak oda olsun

Masaallah kilosu çok iyi
Arkadaşlar Ankara sandığınız gibi bir yer değil. Büyük bir köy.
Ben de hiç sevmiyorum memleketimi çok arıyorum özel hastaneler aynı hizmetler ama sırf başkent diye saçma pahalı sanki çocuğu altın suyu ile doğurtacaklar.. memleketimde özelde 8 10 bin olan doğum paketi burada 15 20 bin .. o paraya çocuğa neler alınır, devlete de emanet etmek istemiyorum kendimi vercez mecbur özele para ama ankara dan gitme şansım olsa anında giderim başkent diye hersy iki katı
Çok şükür canım ben hergün taze portakal suyu ve salatama iki yemek kaşıgı elma sirke ile geçirdim iki haftadır temiz dene
Sirke her salata ya koyuyorum, idrara sık çıkma sıkıntım var ama evde ayağım patik panduf a rağmen hiç ısınmıyor, usuttugum için de olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…