2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kız verdim demedim kilo almadım dedim.

Kizlar ben size son bir şey daha sormak istiyorum dr canımı sıkınca unuttum hep şimdi aklıma geliyor..
Benim bebeğim en başından bu son iki hafta önceye kadar hep 1 hafta öndeydi 5 ya da 6 gün önde gidiyordu ama şuan neredeyse tam haftasında.. bu bebeğin gerilediği anlamına falan mı gelir acaba hiç soramadim bunları. Hep 1 hafta önde giden bebek suan neden tam haftasında kafam karıştı gerileme yoktur demi kizlar ??? Kilosunu da demedi zaten ben kilo alamıyorum biliyorsunuz kilosunu merak ediyordum ona bile bakmamış.. acaba çok mu zayıf geriliyor mu ki bebek..
Suan tam 20+6 yım

Eklentiler

• 20220308_162719.jpg
    108 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleme:
Kendini üzme canım. Başka çocuğun var mı bilmiyorum. Varsa illaki ondan kalan eşyalar vardır onları kullan. Bak bir sürü insan dünya alışveriş yaptı ben hiçbirşey almadım. Almayı da düşünmüyorum doğsun bakarız. Yakınların eskilerini giydirecem yalan değil. İlk çocuğum olacak iniallah uzun yıllardır da çocuk istiyoruz ama çocuğun yedii helal giydiği hatamdır derler ben de öyle düşünüyorım.
İşine karışmak gibi olmasın ama takibi devlette, doğumu özelde düşünmek yerine; takibi özelde doğumu devlette yapsan? Sağlıklı ilerlemiş bir gebeliği herkes doğurtabilir diye düşünüyorım. Ama takibin sıkı yapılması daha kritik geliyor bana. Üstelik şehir hastanesinin yoğun bakım vs imkanları özelden daha iyi

Benimde hep önde gidiyordu dört gün geride kalmış acaba koronamı etkiledi bende üzüldüm muz falan yiyorum

bu değerlere çok takılma canım hem bak kendin diyorsun tam haftasında ,gerileme vs söz konusu değildir..Zaten bi sorun olsa söylerdi doktorun

Ben de kendime istiyorum ama benim eşim pek alacak gibi değil

Yaaaa çok tatlılar ama hissedince hareketleri daha da bir başka hissediyormus insan hissettikce bir gülümseme geliyor bana istemsizce
Ay ben de öyleyim hatta bugün youtube dan video izliyordum bebek konuşuyor orada işte diyor ki anneme tekme atayım da sevinsin,bi baktım benim ki de attı bi tane,o an çok mutlu oldum sanki yavrum konuşup uygulamış gibi oldu

Benimde hep önde gidiyordu dört gün geride kalmış acaba koronamı etkiledi bende üzüldüm muz falan yiyorum
yildizsavascisi kızlar ultrasondan falanda fark ediyor kesinlikle.her seferinde aynı yer değilse aradki farkda çok değilse bir sorun yokdur hayırlısıyla.benim 2 3 üç gün önde genellikle başka yere gttim bir kere 9 gün ilerde cikdi bende şaşırdım falan nasıl olur diye ama cihaz fark ediyor bakan kişinin ölçüm alırken ki hassasiyeti fark ediyor.

Yaa akıllı bidiklar hissediyolarmi ne annelerinin heyecanını maşallah

Kizlar bende detayli yaptırdım bugun genel olarak bi sorun yok hersey yoludnaymis cok şükür sadece herseyi 1 hafta önde adet tarihinde yaniliyor olabilirmisin dedi bende yok dedim ama iri bi bebek o zmn dedi
Burdada ölçumleri yazıyor bir an adet tarihimi sorguladim bu kismi okuyunca

Eklentiler

• 20220308_164930.jpg
    98,3 KB · Görüntüleme: 59
Anladım Ertuğrul beyden çok memnun kaldım ayrıntılı yaptı bana hem sakin hem de baya bilgili bir doktor nesrin fenere gidiyorum bende diger iki dogumda memorialda onda oldu hastaneden zaten cok cok memnunum. Başın sağolsun üzüldum kayiplar icin. Her şirket farklı demek ki.

Memorial ın yenidoğan yoğun bakımı ile ilgili bilginiz var mı? Yetersiz , başka hastaneye sevk ediyorlar falan diye okudum ama

Memorial ın yenidoğan yoğun bakımı ile ilgili bilginiz var mı? Yetersiz , başka hastaneye sevk ediyorlar falan diye okudum ama
1 kat ona ayrılmış durumda. 3 doğum ayni hastane olunca baya araştırdım. Aksine baya kapasiteli doğum sonrası oradaki hemşirelerden normal zamanda doğum yapanlara desteğe geliyorlar. Başka hastanelerden memoriala sevk oluyor. Ben Sami akbuga cocuk doktorumuz ona da sormuştum doğum sonrası bu konuda hiç sıkıntı olmayacagini söylemişti. Doğum sonrası bakımları o yaptığından bu konuda yetkin. Sgk anlaşması olmadığı için zaten yoğun olması mantıklı değil.

Merhabalar bir şey soracağım kızlar , gece uyurken sol tarafa yatmaya dikkat ediyor musunuz acaba ? Ben hep sırt üstü uyuyor buluyorum kendimi , yavaştan alistirmamiz gerekiyor kendimizi galiba

Merhabalar bir şey soracağım kızlar , gece uyurken sol tarafa yatmaya dikkat ediyor musunuz acaba ? Ben hep sırt üstü uyuyor buluyorum kendimi , yavaştan alistirmamiz gerekiyor kendimizi galiba
Ben hamile değilken hep yüzüstü yatardım. Şimdi ise sağ ya da sol tarafa yan yatıyorum. Sırtüstü de yatmıyorum. Ayrıca uyurken karnıma darbe almamak için karnıma yastıkla destek koyuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…