2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Vala kızlar böbreklerim dün kopuyordu doktora dedim dediğiniz gibi bol su iç dedi ilaçtan daha iyi dedi ama genede bugün var ama dünkü gibi değil içiyorum bol bol su
Bende 3 aylık hamileyim ve başından beri geçmeyen kaşık ağrıları bulantı var bugünde tek seferlik pütürlü bi akıntı oldu başka da bişey yok

Ne kadar da bensin .. bizim kredi cok sonradan çıktı ya araba kazası kaynaklı uzun sürer yani bitmesi
Kız verdim demedim kilo almadım dedim.
Buna da şükür ben çok verdim ya niye oluyor anlamadım
Başka çocuğum yok canım
Benimde hep önde gidiyordu dört gün geride kalmış acaba koronamı etkiledi bende üzüldüm muz falan yiyorum
Ya bu kafama takıldı acaba bebek geriliyor mu ..
bu değerlere çok takılma canım hem bak kendin diyorsun tam haftasında ,gerileme vs söz konusu değildir..Zaten bi sorun olsa söylerdi doktorun
O dr söylemez rahat benden ufak bir asistandi bi hafta önde iken böyle haftası ni yakalayınca geriliyor mu diye düşündüm ama hayırlısı
Ultrason kaynaklı ya da hassas ölçmemiş olabilir dr u hiç beğenmedim zaten

Canım bazı yerler ya da bazı doktorlar böyle maalesef. O zaman sen sigorta ya da doğum paketlerini bir daha araştır. Bu haftasan sonra doktorlar bir sıkıntı yoksa ayda bir çağırıyor. Eşinin ailesi yatağı değil de doğumu karsilasa keşke. Karşı taraf teklif etmeden de bir şey söylenmiyor işte.

Merhabalar bir şey soracağım kızlar , gece uyurken sol tarafa yatmaya dikkat ediyor musunuz acaba ? Ben hep sırt üstü uyuyor buluyorum kendimi , yavaştan alistirmamiz gerekiyor kendimizi galiba
Bi dr bana sola yat dedi uyurken nasıl bileyim hamile yastığı alıcam mecbur zaten belimde fıtık var aynı yere uzunca yatınca belim de ağrıyor

Canım normal böyle şeyler korkma. Bebekler bazen önde bazen geride bazen haftasında gider hiç sıkıntı değil. Bak ben bugün gittim doktora benim bebiş hep önde gidiyordu 1 hafta ben 2 haftasa bir gittim ya önce 4 güne düştü. Sonra 2 güne düştü. Bugün tam haftasına gelmiş. Ben sevindim şahsen. Demek ki şeker çocuğu etkilememis.

Bi dr bana sola yat dedi uyurken nasıl bileyim hamile yastığı alıcam mecbur zaten belimde fıtık var aynı yere uzunca yatınca belim de ağrıyor
Ben fotoğraftaki hamile yastığıni aldım ama hiç rahat değil , gecenin yarısında yere atıyorum o derece bel fıtığı ve yırtık bende de var malesef bakalım egzersizlerle gittiği yere kadar .

Eklentiler

• IMG_20220308_185644.jpg
    86,5 KB · Görüntüleme: 84
Merhabalar bir şey soracağım kızlar , gece uyurken sol tarafa yatmaya dikkat ediyor musunuz acaba ? Ben hep sırt üstü uyuyor buluyorum kendimi , yavaştan alistirmamiz gerekiyor kendimizi galiba
Sag sol ve sırt üstü sürekli dönerek yatıyorum yani esim öyle diyor bu ara çok dönüyormusum ama sırt üstü pek yatamıyorum belim ağrıyor
Selam kızlar bugun detaylı vardı. Kıpır kıpırdı bizim oğlan ve cok sukur iyidi. 350 gr 25 cm olmus nasıl buyuduler boyle anlamadım
Masaallah canım yaaa bana bugün dr ne boyu ne kilosunu dedi ya şeytan diyor yarın atla git özele
Beşik en fazla park besik 2 bin 3 bin TL canım o da en fazla .. Doğum paketleri ankara da en eh denen özel hastane 15 bin TL canım.. karsilamazlar.. kıyafet alırlarsa ona da şükür çünkü kayinvalidem laf arasında örgü morgu bilmem anlamam da bi ihtiyacını karşılarım başka da bi sey istemeyin dedi münasip bir dille .. beşik alirsa kıyafet bile almaz gibime geliyor lafa gelince gelinin çocuğu olmuyor diye söylendi durdu şimdi elini taşın altına koymuyor tabi ki
Ben de covid kaynaklı ya da ben biliyorsun 64 ile hamile kaldım 55 kiloyum, zayıfladım diye bebek geriliyor diye korktum baş çevresi de iki gun geride.. ama sanırım dr un hassas ölçmesi ultrason cihaz halifesi hep fark ediyormuş.. Ya kilosu ve boyunu öğrenemedim ona üzüldüm bu arada rahim ağzını da ölçmedi söyledim ama alttan bakılır karından bakılmaz ona dedi ay sinirlerim bozuldu ya .. Bi kaç düğünden kalan altınım vardı onu çocuğun ihtiyacı için saklamıştim ama sanırım doğum paketi veya sigorta için harcayacagim. Doğum paketini ödememiz mümkün değil esim iki kredi ödüyor bunun için 3. Kredi çekmesin altınları oraya kullanırım, bebeğin ihtiyacını az az maaş dan alırız ama kafaya koydum herkes delirme 15 20 bin TL verilir mi git devlette doğur diuo ama devlete kendimi emanet etmek istemiyorum artık

Allah yardımcınız olsun her çocuk nasibiyle doğarmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…