2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canını sıkma canm, zamanla alışır. Mahkeme kararı da varmış, almaz çocukları. Zor bir süreç ama atlatacaksın.

Canım üzme kendini mahkeme kararında belliyse hiç stres yapma zaten ilgilenecek bi baba olsa hamileyken aldatmaz sonrada görmeden dayanamazdı zaten çok ilgili olsa Allah’ından bulsun
Mahkeme kararı belli ama bu olayı sanki evliyken yapmışım gibi gösterip aldatmakla suçlayabilir ve velayet davası açar diye korkuyorum. Hamileliği hesaplarınca hangi tarihte oluştuğu çıkar gerçi ama herşey beklenir ondan napar ne eder bir yolunu bulur

Evet öyle yapabilirdim ama boşanınca evlilik falan da düşünmediğimden dolayı hiç aklıma gelmedi bu maalesef
Çok çok teşekkür ederim canım benim iyiki varsınız burası da olmasa çatlarım

Gitmiştim ama görememiştik... Bu sefer vajinadan baktı. Büyük ihtimal ultrasondan da gözükürdü oradan bakmadı...
Lekelenme var diye vajinal bakıyorlar canım daha net görebilmek için,bak demek ki minik kendini biran önce göstermek için çağırmış Bizimki de kalp atışını göstermeye çağırmış sanırım dedik gidince

Bütün gece onlarla uğraşmışsın allahdan aşağıda bekliyomuş bende sinirle bişi yapar fln sandım bebiş var çünkü karnında allahdan halletmişsin söyledin en azından, herzman anlat dinleriz rahatla sende

Canım yasalar hep kadınları korkuyor korkma zaten çok ilgili olsa şimdiye kadar çocukları görmeden dayanamzdı alıp nasıl bakacak ayrıca blöf yapıyo aklı sıra

Yakınız senle bende çok merak ediyorum cinsiyetini sağlıklı olur inşallah önemli olan o fakat gönlümden geçen erkek bebek rabbim izin verirse sen ne hissediyorsun canım cinsiyetini
Bende erkek hissediyorum çevremde ki herkeste kesinlikle erkek diyor çok bişey kalmadı aslında 4 hafta daha sabretsek öğrenicez

Bende ilk evliliğimde aldatılarak ayrıldım. 7.5 yıl hayatımı çaldı ve erkek infertitesi vardı bizde. Tam o ay tüp bebek yapacakken annem öldü. 1 hafta sonra kadının teki bana ulaştı onuda kandırmış delilleriyle bana gösterdi. Anne acısı çekerken birde aldatıldım, ayrıldım. Hayatında 1 kere çocuk istemeyen adam çocuğumuz olacaktı triplerine girdi. Tek celsede boşadım. Şimdi yeniden evli ve hamileyim. En güzeli merhametli bir eş ve babadan bebek bekliyorum. Allah sanada yeniden istediğin şekilde aile kurmayı nasip etsin canım. Zor günler muhakkak ama Allah dağına göre kar verir, eminim ki sen çok güçlüsün.

Bende öyle sandım gözlerini görmen lazımdı, daha önce böyle birşey yaşadık evime sarhoş gelip ortalığı dağıtmıştı ve ben o an demiştim ki tamam Aslı öleceksin ve adın haberlerde birkaç gün anılacak ve sonra unutulacaksın. O yüzden çok korkuyordum neyseki geçti ama hala tetikteyim. Sağol canım Allah razı olsun

Zor kısmını atlatmışsınız bence Mahidevran geçmiş olsun. Bundan sonra durumu kabullenme ile bir sıkıntı olacağını sanmıyorum sadece sürekli canını sıkacak bu da tamamen eski eş kıskançlık sendromu.

Canım yasalar hep kadınları korkuyor korkma zaten çok ilgili olsa şimdiye kadar çocukları görmeden dayanamzdı alıp nasıl bakacak ayrıca blöf yapıyo aklı sıra
Bencede öyle sırf intikam almak için yapmaz inşallah sağol canım

Ne kadar örnek bir hikaye.. Allah mutluluğunuzu daim etsin canım senin adına çok sevindim çok üst üste acı çekmişsin.

Ne kadar örnek bir hikaye.. Allah mutluluğunuzu daim etsin canım senin adına çok sevindim çok üst üste acı çekmişsin.
Mottom kötüye değil iyiye tutunmak. Güçlüyüz her şeyi başarırız Allahın izniyle. Sevgilerimi gönderiyorum burada olan tüm hamişlere

Çok güçlüymüşsün Allah mutluluğunu daim etsin inşallah. Bir bildiği varmış ki ondan çocuk sahibi olmana izin vermemiş demek ki Allah. Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim canım

Ayyyy çok geçmiş olsun valla allah korumuş senide boşanmışsın ondan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…