2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Zor kısmını atlatmışsınız bence Mahidevran geçmiş olsun. Bundan sonra durumu kabullenme ile bir sıkıntı olacağını sanmıyorum sadece sürekli canını sıkacak bu da tamamen eski eş kıskançlık sendromu.
Allah razı olsun canım benim ❤️ kesinlikle bence de öyle bizi türlü oyunlarla ayırdı, tekrar birleşmemize dayanamıyor kendi etti kendi buldu.

Merhaba kızlar ben de hamileyim biraz erken öğrendim o yüzden keseyi bugün gördük. Son adet tarihim 4 ekimdi. Kese göründü karindan ama bebek gozukmedi. Dr hayırlı olsun dedi 12 gün sonra falan gel yeniden dedi. Neden bebek gozukmedi dedim daha erken çünkü dedi. Boş gebelik vs olurdiye endişe ediyorum çünkü aşırı bulantim vardı yok artık.korkuyorum. beninle hemen hemen ayni olan arkadaşım kalp atışını bile duymuş ama nedense benim gozukmedi bile. Acaba yaşadığım durum normal mi. Dr normal desede hep şüphe duyuyorum. Daha önce bebeğimn kalbi durup kürtaj olmuştum. Çok şükür bir kizim var ama yıllar geçmiş unutmusum her şeyi. Şimdiden teşekkürler herkese.

Merhaba kızlar ben de hamileyim biraz erken öğrendim o yüzden keseyi bugün gördük. Son adet tarihim 4 ekimdi. Kese göründü karindan ama bebek gozukmedi. Dr hayırlı olsun dedi 12 gün sonra falan gel yeniden dedi. Neden bebek gozukmedi dedim daha erken çünkü dedi. Boş gebelik vs olurdiye endişe ediyorum çünkü aşırı bulantim vardı yok artık.korkuyorum. beninle hemen hemen ayni olan arkadaşım kalp atışını bile duymuş ama nedense benim gozukmedi bile. Acaba yaşadığım durum normal mi. Dr normal desede hep şüphe duyuyorum. Daha önce bebeğimn kalbi durup kürtaj olmuştum. Çok şükür bir kizim var ama yıllar geçmiş unutmusum her şeyi. Şimdiden teşekkürler herkese.
Canım 6 haftalıksın sanırım, bu hafta da kalp atışını duymaman ve bebeği görmemen kadar normal birşey yok. Ve tabi bir de geç döllenme olduysa falan daha da zor yani. Panik yapma lütfen

Bende öyle sandım gözlerini görmen lazımdı, daha önce böyle birşey yaşadık evime sarhoş gelip ortalığı dağıtmıştı ve ben o an demiştim ki tamam Aslı öleceksin ve adın haberlerde birkaç gün anılacak ve sonra unutulacaksın. O yüzden çok korkuyordum neyseki geçti ama hala tetikteyim. Sağol canım Allah razı olsun 💕
Iyi olmanıza inan ki çok sevindim canım erkek milleti hersey beklenir sonuçta güç olarak onlardan zayıf olduğumuz için herseyi yapabileceklerini sanıyorlar bende çok korktum bebislerine bisey yapar falan diye çok şükür ki aklımıza gelen olmamış zamanla alışacak kabullenecek durumu çocuklar konusuna gelince de velayet zaten sende bi erkek tek başına nasil bakabilir dava açsa da çocukların sende kalacağına eminim ben içini gönlünü rahat tut herseh çok güzel olsun inşallah sizin için 🥰😇

Bende ilk evliliğimde aldatılarak ayrıldım. 7.5 yıl hayatımı çaldı ve erkek infertitesi vardı bizde. Tam o ay tüp bebek yapacakken annem öldü. 1 hafta sonra kadının teki bana ulaştı onuda kandırmış delilleriyle bana gösterdi. Anne acısı çekerken birde aldatıldım, ayrıldım. Hayatında 1 kere çocuk istemeyen adam çocuğumuz olacaktı triplerine girdi. Tek celsede boşadım. Şimdi yeniden evli ve hamileyim. En güzeli merhametli bir eş ve babadan bebek bekliyorum. Allah sanada yeniden istediğin şekilde aile kurmayı nasip etsin canım. Zor günler muhakkak ama Allah dağına göre kar verir, eminim ki sen çok güçlüsün.
Canım ne zor şeyler yaşamışsın şükürler olsun herşey yoluna girmiş bundan sonra yüzün hep gülsün inşallah 🙏🙏❤️

Merhaba canım, benimde son adet tarihim 6 Ekim 2 gün sonra senden yani.ben henüz kesexe görmedim kendini strese sokma lütfen.5 Kasım'da 184 şu HCG daha da bakmaya gerek yok dedi doktor bende bakdirmadim kafam çok karışmasın diye 3 Kasım 58 çıkmisdı.10 gün sonra gel dedi sabrediyorum bende.ama pazartesi sadece kese göreceğim bende bunun bilinciyle gidiyorum şu an gayet normal sadece kese görmen 5+5 olcak p.tesi bende.6+kusurlerde görünüyor genelde kalp atışı sende 5+5 sin sanırım gayet normal korkma.hatta 8.haftalara kadar falan normal sayiliyormus dollenmeyle göre vs.

Canım benimde adet tarihim 30 Eylül bendede sadece kEse göründü bebek görünmedi kalp atışı için 15 gün sonra tekrar gel dedi çok normal yani hiç takılma canım Bu haftalarda sadece kese görünmesi normal

Benimde 4 Ekim son adet tarihim kesmeyi görmedim daha

Iyi olmanıza inan ki çok sevindim canım erkek milleti hersey beklenir sonuçta güç olarak onlardan zayıf olduğumuz için herseyi yapabileceklerini sanıyorlar bende çok korktum bebislerine bisey yapar falan diye çok şükür ki aklımıza gelen olmamış zamanla alışacak kabullenecek durumu çocuklar konusuna gelince de velayet zaten sende bi erkek tek başına nasil bakabilir dava açsa da çocukların sende kalacağına eminim ben içini gönlünü rahat tut herseh çok güzel olsun inşallah sizin için 🥰😇
Siz gerçekten mükemmel insanlarsınız, hepiniz destek oldunuz merak ettiniz ayrı ayrı teşekkür ederim herkese🥰😘
Haklısın canım, 8 yaşın altındaki çocuklar otomatik anneye veriliyor, hamile kalma tarihi de hastanede çıkar zaten. Boş boş tehdit işte.

Kizlar gittim önce karından bakti yolk sac in golgesini gördü sonra vajinal bakalım mi dedi . Vajinal bakti kalbi atıyordu. 120 atıyormuş nüvemin ☺Kesenin altında biraz kanama var dedi .o yüzden ilişki 2 hafta yasak .duruma göre devam edeceğiz. Yavrum nasıl da kalbi atıyor

Kalp atışını duysanızda bebek hemen belli olmuyor zaten. Bende 6 haftalıkken gittim aynı şeyleri doktor bana da söyledi. Çok normal yani endişe etmeyin zamana bırakın

6+0 bugün sadece keseyi gördük kalp atışı ve bebek için 18 kasıma randevu vardı bence gayet doğal

kızlar çok kötü grip oldum parol içtim bir tane mandalina ıhlamur falan idare etmeye çalışıyorum ama çok fenayım ya
Çok geçmiş olsun. Çok daha kötü olursan serim
fbtl fbtl @Orkide1221 sanırım bizim doğum zamanlarımız aynı gibi. Bende pazartesi günü keseyi gördüm Çarşamba kalp atışı için çağırdı doktor inşallah gittiğimde duyarım
Evet ben kesyi yeni gördüm ondan senden bir hafta sonra gideceğim bende. Vajinal mi bakti pazartesi göremedi kese bende.

MahidevranSultan MahidevranSultan canım söyleme kısmını atlatmana çok sevindim.Keşke kavgalı olmasaymış ama kolay olmayacaktı bu belliydi zaten. Endişelenme sen de, çocukları alıp da napacakmış? Arkadaşlarım var boşanan, mahkemede çocuk isteyen o koca adamlar hafta sonları bile gelmedi çocuk görmeye. Anneler arayıp çağırmak zorunda kalıyor çocuk özlüyor bi hafta da al çocuğu diye🤷🏻‍♀️ erkeklerin anneye acı çektirmek için çocukla tehdit etmesi bile babalık anlayışlarının bir göstergesi😠

Siz gerçekten mükemmel insanlarsınız, hepiniz destek oldunuz merak ettiniz ayrı ayrı teşekkür ederim herkese🥰😘
Haklısın canım, 8 yaşın altındaki çocuklar otomatik anneye veriliyor, hamile kalma tarihi de hastanede çıkar zaten. Boş boş tehdit işte.
Bende yeni gördüm mesajları içim rahatladı. Birde avukat arkadaşla görüştüm iddet süresi içinde doğacak bebeler için eğer doğum gerçekleşmeden iyi bir avukat bulursan yol gösterebilir dedi. Belki muhatap olmana gerek kalmaz.

Kizlar gittim önce karından bakti yolk sac in golgesini gördü sonra vajinal bakalım mi dedi . Vajinal bakti kalbi atıyordu. 120 atıyormuş nüvemin ☺Kesenin altında biraz kanama var dedi .o yüzden ilişki 2 hafta yasak .duruma göre devam edeceğiz. Yavrum nasıl da kalbi atıyor
Maşallah gözün aydın. Bende boş bir keseydi🙈 ama hepsi normal tabi. Çok hızlı ilerliyor bu zamanlar da hersey.

Kızlar ben normalde yemeğe hic düşkün değilimdir ama şu 1 haftada yediğimi hiç sormayın😁 Insanın canı salçalı ekmek mi ister yaa😁aklım hep tuzlu hamurlarda. Hele dün akşam bi arkadaşın evinde toplandık kızlar gecesi yaptık, yedik içtik oynadık💃💃💃 eve 1 aylık hamile girdim 5 aylık hamile çıktım 😂😂 eşim diyo ne yedirdiler sana böyle 😂😂 boyum da kısa zaten, 3 aya kalmaz yuvarlanarak hareket etmeye başlarım ben🤰🏼

Benimde 7 ekim seninle 3 gün arası. Bugün kese gördüm ama bebek ve kalp atışı için 2 hafta sonra çağırdı. Yani çok normal 3 gün sonrada görünmez ben gitsem. Bide döllenme zamanı değişebiliyor. Önemli olan kese görülmesi ve görüldüğü zmaan baz alınarak en gec 4 hafta sonra kalp atışı alınması ☺

X