2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar aşılarda tedarik sorunu varmış ebem dedi ebe başı 3 tane bölüştük falan diye sizi o yüzden aramamış yada geç aramış olabilirler sıraya falan koydularsa.
Bide ben sormayı unuttum duş almayın falan dendi mi size var mı öyle bişey?

Bana dediler canım 2 gün duş yokmuş.dus alıp gttim bende.aradigimda söylediler.

valla insankendini tutamaz al bişeyler indirim varken de ortak renkler al yine her iki cinsiyete uygun :)

yarın e bebekte indirim var sen nerden alıcan eczaneden mi??

Ben hala hissetmiyorum ya. Öyle oturup dinlemiyorum kendimi pek ama şu kelebek hissi, pıt pıtlar yok. Arada karnım şişiyor kocaman oluyor, belki o ara baskı hissi de vardır bir tarafta ama...ne yapsam bilemedim.
Yani bilmiyorum ki
Bunu iç karnın büyüklüğüne, kiloya falan bağlıyorlar
Bir de bebeğin uysal olabilir, hareket etse de kaçırıyor olabilirsin

Ilk aylar bu tarz kabin tipi arabaya bebiş binebiliyor mu yoksa ilerleyen aylarda mı kullancaksiniz

Ilk aylar bu tarz kabin tipi arabaya bebiş binebiliyor mu yoksa ilerleyen aylarda mı kullancaksiniz
Yenidoğan kullanımında uygunmuş bunlar tam yatıyorlar ama bilemiyorum o kısmını şimdiden tek yönlü olduğu için, ilk zamanlar belki kanguru puset tarzı şeyler kullanırım diye dusundum.kullaninca göreceğim

Benim bu çocuk niye geriden çıkıyor ya enfeksiyon için gittim cumartesi gitmiştim 4 gün geri cıkmıstı 18+2 şimdi 4 çıktı neden böyle oluyor ya
Cinsiyeti nedir? Özellikle kız bebekler biraz küçük çıkıyor diye biliyorum. Benimki bazen normal bazen 1-2 gün küçük çıkıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…