2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hayırlı haberlerle gelirsiniz umarım

kızlar bir de aklıma takılan mustela konusu var yorumlarda göz yakıyor yakmıyor diyenler olmuş siz ne alacaksınız göz yakıyor mu gerçekten??
ben köpüğünü kullandım uzun süre. konak yapmadı hiç. sonra bana pahalı geldi. bi de hem pahalı hem içinde çok katkı maddesi var falan diye bişeyler okudum ama araştırmadım. daha uygun bir şampuanla değiştirdim. başka şampuana geçince uzun süre konak problemi oldu ama onu da zeytin yağıyla onla bunla tararken geçirdim.
sanırım yine mustelanın köpüğünü alırım.

Oldum tetonuzu sonunda bugün üstelik pazartesi olmam gereken proluton iğneyi de bugün olabildim.
Ne için prolutun kullanıuorsunuz ben de yumuşak kapsül kullanıuorum vajinadan zor oluyor iğne daha mı konforlu acaba

Aynen canım var ufak bi cihaz, sadece bebeğin kalbini duyuyorsun eğer gidersen söylersen dinletirler belki. Ben istemeden dinletti
Bende geldim şimdi sağlık ocağından gelin vuralım dedi.gittim vurdurdum asiyi.o cihazla banada bakdilar ama jelleri yokmuş bişey anlamadım ben sandım ultrasondaki gibi duycam ama hışırtı duyuldu sadece.doktor ben cihazdan görüyorum dedi hatta pozisyonunu falan söyledi.

canım kuzenimin yeni bebeği oldu kız demişlerdi devlette erkek doğdu :) başka bir dr dan teyit almadan bir şey alma pembe pembe :)
Ya bana birkaç kişi böyle senin gibi dediler ultrasonu çok eski ve karşımda ekran yoktu bende hiçbişe görmedim o yüzden aklımda bir acaba kalmadı değil. Bu hamileliğim çok farklı geçiyor herşey erkek belirtisi ama içime de başından beri kız gibi doğuyor hiç bilmiyorum Allah ne verdiyse sağlıklı hayırlı olsun yeter ama işte giysiler elimde kalacak almadan da duramıyorum çok güzel şeyler var bir de indirimli bulunca alasım geliyor Özeldeki dr.uma gitsem mi diye de düşünüyorum aslında devlet 3 lü test yaptı ama 4 lü daha detaylı hem onu yaptırırım hem de cinsiyet fikrini alırım diyorum bir yandan da 4 lüye ne gerek var hem onun ultrason da kötü yine güvenemicem diyorum. Ben en iyisi alışverişi kesip ayrıntılıyı bekleyeyim ya

Ben şimdi de mustela köpük alicam. Benim büyük atopik şimdi bile normal şampuanları kullanamıyoruz. Ama hiç konak olmadı mustela ile. Ben mustelanin çatlak kremini filan da kullanmıştım. Ama onu almadım bu sefer.

Aaa yok ben duydum net , keşke banada pozisyonu söyleseydi iyi olsun boşver arada gidilir baktırılır böyle güzdl bişi

Bana hala erkek değil o bebek kız çıkacak diyorlar. Ama hiç ihtimal vermiyorum imkansız gibi bende gördüm çok net tüm belirtiler nub teorisi ve dahi doktorum bile kız gibi geliyor demişti sonuçta ben dolapları doldurdum erkek kıyafetiyle artık değişse bile bunları giyecek baştan birsey alamam

Aaa yok ben duydum net , keşke banada pozisyonu söyleseydi iyi olsun boşver arada gidilir baktırılır böyle güzdl bişi
Zaten merak etme yakında o kadar hareket edecek ki bir dur diyeceksin. Ben istediğim tarafa yatamıyordum gece bile tekmeleyip yön degistiriyorlardi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…