2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
tetenoz, aşı sonrası ağrı yapmasıyla meşhur bir aşımızdır :) ama covıd aşısında kişiden kişiye değişiyor.
Covid 4.doz olacak. Tetanoz olmayacağım olmadım diğerlerinde ama bakalım ne olacak. Covid 3 dozu sadece halsizlik yapmıştı.

Aaa yok ben duydum net , keşke banada pozisyonu söyleseydi😂😂 iyi olsun boşver arada gidilir baktırılır böyle güzdl bişi😂😂
Jel yokya ondan herhalde duyulmadı net benimki.sana jelle mi bakdilar.eve geldim steteskopla bakıyorum kalp en iyi burdan dinlenir dediği yere yine ordaki gibi net değil 😂neyse iyi olduğunu öğrendim en azından buda güzel 🌺

Zaten merak etme yakında o kadar hareket edecek ki bir dur diyeceksin. Ben istediğim tarafa yatamıyordum gece bile tekmeleyip yön degistiriyorlardi😃
Şuan bile günde anca 2-3 kez hissediyoeum huylanıyorum, ilerde çok belli olduğunda napıcam merak ediyorum😂😂 cidden bacaklar kafalar nerde olduğunj anlıyomuyuz😂😂😂

Bana hala erkek değil o bebek kız çıkacak diyorlar. Ama hiç ihtimal vermiyorum imkansız gibi bende gördüm çok net😅 tüm belirtiler nub teorisi ve dahi doktorum bile kız gibi geliyor demişti sonuçta ben dolapları doldurdum erkek kıyafetiyle artık değişse bile bunları giyecek baştan birsey alamam🤣
Birbirimize göndeririz artık giysileri😂

Jel yokya ondan herhalde duyulmadı net benimki.sana jelle mi bakdilar.eve geldim steteskopla bakıyorum kalp en iyi burdan dinlenir dediği yere yine ordaki gibi net değil 😂neyse iyi olduğunu öğrendim en azından buda güzel 🌺
Evet jelle baktı banaaa Kesinlikleee önemli olan o zaten😍😍 pazarteside zaten ayrıntılı var misss😃😃💪🏻💪🏻

Evet jelle baktı banaaa Kesinlikleee önemli olan o zaten😍😍 pazarteside zaten ayrıntılı var misss😃😃💪🏻💪🏻
Bu arada ben bir kaç gündür biseyler hissediyorum ama emin olamiyorum tam ne olduğuna sol tarafimda, doktora bugün sordum bebek solda demi diye solda dedi 🤭bebeği hissediyorum herhalde hala tam emin olamasamda 😂

Bu arada ben bir kaç gündür biseyler hissediyorum ama emin olamiyorum tam ne olduğuna sol tarafimda, doktora bugün sordum bebek solda demi diye solda dedi 🤭bebeği hissediyorum herhalde hala tam emin olamasamda 😂
Aynıyız aslında kesin bebektirde insan bazen konduramıyo omu değilmi diye ama odur emin olll minik micik oluyo çikolata veye kahve içince daha çok oluyo, 😍 baZen benim çok belli ediyo elimi koyunca hissediyorum bile, bazen sadece saniyelik oluyor😍 bi aya tam hissederiz sende öyle daha iyi anlarsın😍😍

Bana hala erkek değil o bebek kız çıkacak diyorlar. Ama hiç ihtimal vermiyorum imkansız gibi bende gördüm çok net😅 tüm belirtiler nub teorisi ve dahi doktorum bile kız gibi geliyor demişti sonuçta ben dolapları doldurdum erkek kıyafetiyle artık değişse bile bunları giyecek baştan birsey alamam🤣
Ben göremedim dr da çok zor gördü sürekli de erkek erkek denilince kabullenemiyor muyum nedir🤔 Hadi seninkiler kıza da olur da ben öyle tüllü fiyonklu şeyler aldım ki erkeklik raconuna ters düşer yahu o kadarı da😂

Aynıyız aslında kesin bebektirde insan bazen konduramıyo omu değilmi diye ama odur emin olll minik micik oluyo çikolata veye kahve içince daha çok oluyo, 😍 baZen benim çok belli ediyo elimi koyunca hissediyorum bile, bazen sadece saniyelik oluyor😍 bi aya tam hissederiz sende öyle daha iyi anlarsın😍😍
Aynen minik minik böyle pitliyor biseyler 🥰 değişiyor işte demekki şu an hafif hafif benimki daha ilerde dediğin gibi net olur herhalde 🥰

Hırka nasıl yapılıyo bunu bilen biri bana anlatsın yeminleee annem yapamıcak galiba illa videolu istiyo 😃😃

Eklentiler

• 060D139E-B9D4-48E6-B1CF-C9E98C9360E6.jpeg
    060D139E-B9D4-48E6-B1CF-C9E98C9360E6.jpeg
    202,6 KB · Görüntüleme: 61
X