2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
tetenoz, aşı sonrası ağrı yapmasıyla meşhur bir aşımızdır :) ama covıd aşısında kişiden kişiye değişiyor.
Covid 4.doz olacak. Tetanoz olmayacağım olmadım diğerlerinde ama bakalım ne olacak. Covid 3 dozu sadece halsizlik yapmıştı.

Aaa yok ben duydum net , keşke banada pozisyonu söyleseydi iyi olsun boşver arada gidilir baktırılır böyle güzdl bişi
Jel yokya ondan herhalde duyulmadı net benimki.sana jelle mi bakdilar.eve geldim steteskopla bakıyorum kalp en iyi burdan dinlenir dediği yere yine ordaki gibi net değil neyse iyi olduğunu öğrendim en azından buda güzel

Zaten merak etme yakında o kadar hareket edecek ki bir dur diyeceksin. Ben istediğim tarafa yatamıyordum gece bile tekmeleyip yön degistiriyorlardi
Şuan bile günde anca 2-3 kez hissediyoeum huylanıyorum, ilerde çok belli olduğunda napıcam merak ediyorum cidden bacaklar kafalar nerde olduğunj anlıyomuyuz

Birbirimize göndeririz artık giysileri

Jel yokya ondan herhalde duyulmadı net benimki.sana jelle mi bakdilar.eve geldim steteskopla bakıyorum kalp en iyi burdan dinlenir dediği yere yine ordaki gibi net değil neyse iyi olduğunu öğrendim en azından buda güzel
Evet jelle baktı banaaa Kesinlikleee önemli olan o zaten pazarteside zaten ayrıntılı var misss

Evet jelle baktı banaaa Kesinlikleee önemli olan o zaten pazarteside zaten ayrıntılı var misss
Bu arada ben bir kaç gündür biseyler hissediyorum ama emin olamiyorum tam ne olduğuna sol tarafimda, doktora bugün sordum bebek solda demi diye solda dedi bebeği hissediyorum herhalde hala tam emin olamasamda

Bu arada ben bir kaç gündür biseyler hissediyorum ama emin olamiyorum tam ne olduğuna sol tarafimda, doktora bugün sordum bebek solda demi diye solda dedi bebeği hissediyorum herhalde hala tam emin olamasamda
Aynıyız aslında kesin bebektirde insan bazen konduramıyo omu değilmi diye ama odur emin olll minik micik oluyo çikolata veye kahve içince daha çok oluyo, baZen benim çok belli ediyo elimi koyunca hissediyorum bile, bazen sadece saniyelik oluyor bi aya tam hissederiz sende öyle daha iyi anlarsın

Ben göremedim dr da çok zor gördü sürekli de erkek erkek denilince kabullenemiyor muyum nedir Hadi seninkiler kıza da olur da ben öyle tüllü fiyonklu şeyler aldım ki erkeklik raconuna ters düşer yahu o kadarı da

Aynen minik minik böyle pitliyor biseyler değişiyor işte demekki şu an hafif hafif benimki daha ilerde dediğin gibi net olur herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…