2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273

ilk kez anne olacaklar burayı okuyalım

Rahat ol rahat

Güncel şampuan fiyatlarını bilmiyorum daha ama geçen sebamed köpük şampuanı favori yapmıştım. Unibaby de alırım ben ya belli olmaz

Ben mesela yazın her gün sürmüyorum her gün yıkayınca bebegide sık yıkarım her seferinde sampuanlamam.

Ay onu ben de yapardım oğlum yaz bebesi olduğu için. Maksat ferahlasın derdim. Biraz su döker çıkarırdım.

Ben kendi saçımı da her yıkamada şampuanlamam mesela. Normalde kuru tip saçım zaten. Zarar veriyor piyasadaki şampuanlar.

Herkese merhaba
Tek bir çöp bile almayan bi ben miyim
Cinsiyette belli oysa ki
Ama yaptırdığım bütün testler yüksek riskli cikti canım sıkıldı hep ondan sanırım daha alışveriş e adapte olamadım
2li yaptırdım yüksek çıktı nifty yaptırdık şükür temiz
Son kontrolde AFP için kan verdim sonuç yüksek riskli cikti apar topar yine hastaneye dr.tekrar baktı omurilik açıklığı vs şükür yok dedi
Ayrıntılı için randevu aldım 2 Mart'ta onda da herşey yolunda iyi çıksın komple rahatlayıp birkaç parça alırım artık
Gerçekten test vs yaptırdığım için pişmanım her test gerginlik stres
Direk ayrıntılı yaptırıp gecseydim keşke
Neyse artık sağlık olsun sağlıkla doğsun da geçer herşey ins

Çocuk mu doğurdum ayol ne bileyim biz dalini biliriz

Ben şampuanını, pişik kremini falan penaten aldım. Yorumları çok iyiydi. Özellikle krem için mucizevi bir şey diyorlar bakalım göreceğiz
Bende bilmiyodumda araştırdıkca görüdm ylksa bende dalinciymAaaa bakıyım bende genelde onlara bepanten fln bakıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…