2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Nerhabalar ben sadece adetime 1 hafta kala yaptırdım kan teatini bir daha yaptırmadım şimdi sizlerde duyunca yaptırsammı bilemedim pazartesi randevum sağlıklı bit gebelik olup olmadığı doktorda belli olmazmı
Bende pazartesi gideceğim bakalım canım bende ilk gideceğim..kanla takip yapıyorum 2 ğünde

Hiç korka canım benimde 2 gün önce 70 çıktı..testler yaptım hep silik çıktı.sonra adet günü 177 çıktı dün..yarın yine vereceğim.idrar testine geç düşülormuş.bak atıyım 177çıktığında testim böyleydi

Eklentiler

• IMG_20211110_112542.jpg
    99,1 KB · Görüntüleme: 46
oğluma en fazla 3 paket milupa almışıszdır sadece emiyordu .. sağlıkla kucağıma alırsam eğer bu bebişimi oda inşallah emer ve sütüm bol olur yoksa yandık desene
İnşallah benimkiler de çok iyi emer 3 bebeğin mama masrafı eyvahhhh

oğluma en fazla 3 paket milupa almışıszdır sadece emiyordu .. sağlıkla kucağıma alırsam eğer bu bebişimi oda inşallah emer ve sütüm bol olur yoksa yandık desene
İlk oğlumda 17 gün boyunca sütüm hiç gelmedi daha sonra geldi çok şükür 2 yaşına kadar emzirdim diğer hamileliğimde doğuma 2 hafta kala galagtago diye bitkisel bi damla kullandım dr tavsiyesi üzerine daha bebiş gelmeden sütüm geldi ilk ay 2.5 kg aldıçevremde kime söylediysem herkes memnun kaldı daha çok vaktimiz var doğum yaklaşsın hatırlatırım ben size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…